Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Voda – informačná databanka

Fotografie kryštálov vody, ktorými Masaru Emoto dokázal, že voda má pamäť, obleteli celý svet. Akademická pôda, ktorá si dovtedy robila posmešky z každého, kto tvrdil že voda je viac než vodík a kyslík, náhle musela zmeniť názor. Typickým príkladom tmárstva je napríklad spolok českých skeptikov Sysifos, ktorý informačne upravenú vodu zanovito považuje za šarlatánstvo a pokus nabaliť si vrecká.

Prof. Kröplin zo Stuttgartskej univerzity išiel na skúmanie pamäte vody iným spôsobom, ako Masaru. Kvapku vody nechá vyschnúť v definovaných podmienkach a vznikne reprodukovateľný obraz typický pre danú vodu (a tiež laboranta, ktorý so vzorkou pracoval).V nasledujúcom krátkom videu vysvetľuje zaujímavý pokus, ako sa zmení kvapkový obraz vody, keď v nej bolo niečo živé, napríklad vetvička, kvet či šalát. Viac informácií o pokusoch Prof. Dr.-Ing. Bernda Kröplina aj s fotografiami kvapiek môžete získať napríklad tu (vplyv hudby na kvapkový obraz krvi, vplyv röntgenového žiarenia na kvapkový obraz slín, vplyv samotných laborantov na vzorky vody, vplyv žiarenia mobilu na šalát a jeho kvapkový obraz).

A nakoniec pripájam skvelý ruský dokument o vode, ako ju možno nepoznáte. Ďakujem autorovi veľmi slušných českých titulkov,  a takisto Slavomírovi, ktorý ma na tento preklad upozornil a ušetril mi tak prácu :).

http://youtu.be/6m4Oa_qRtWw

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (20 votes cast)
Voda - informačná databanka, 4.6 out of 5 based on 20 ratings

4 komentáre Voda – informačná databanka

 • MIL

  Vynikajúci film, veľmi dobre spracovaný, na vedeckom základe takmer nezvyklý. Podobný výborný dokument uviedla nedávno i STV od nemeckých vedcov.

  Čím viac Svetla prichádza na Zem, tým viac dochádza aj k novým a jedinečným odhaleniam, ktoré sú od prapovôdu skutočnosťou. A voda je aj podstatnou časťou krvi. Aká veľká pravda je vo filme vyslovená v súvislosti so slovom a vodou. Ak sa odhalia aj výskumy o význame krvi, vytušia sa i súvislosti medzi zdravím a nemocou ľudstva.

  Ďurinovi patrí vďaka za nádherný prínos a zviditeľnenie nových poznatkov.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Ten český preklad tituliek nie je vyslovene hrozný, ale je tam pár nedostatkov. Čo mi napr. udrelo do očí je ruské slovo „tajinstvo“ v náboženskom kontexte. Vtedy to neznamená tajomstvo ale sviatosť (lat. sacramentum). V ruštine však na to je jedno a to isté slovo. Prekladateľ neznalý náboženskej problematiky to teda preložil, ako vedel.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • ďurino

   Treba ho pochváliť. Odviedol dobrú prácu. Sprostredkoval posolstvo toho dokumentu nám všetkým. 🙂 Ja keď som prekladal Petek, nemal som o očkovaní ani šajnu…

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Mgr.Dvořáková Antonie

  Po shlédnutí tohoto nesmírně zajímavého filmu ,jsem o to víc přesvědčena,že by měl být shlédnut všemi lidmi na celé planetě.Nejen ta začíná být nějak unavená,nemocná,a to, především vinou nás.Mnoho z nás ,kteří se dostávame vlivem nás všech do stále větší energetické,dlouhodobé záporné bilance,přestávame vnímat a dostatečně saturovat fyzickou energii .Psychosomaticky se stávame více unavenými,laxními,mnohdy agresivními k okolí,k sobě samým -žijeme v disharmonii.Disharmonicky manipulujeme s Božími dary – florou,faunou,dary země.A ten největší dar je VODA,která nám tak pregnantně prozradila podstatu slova PROČ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>