Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Vaše názory

Chcem na tomto mieste zverejniť niektoré názory, ktoré ste mi poslali emailom za prvý polrok existencie týchto prekladov. Ďakujem predovšetkým Petre I., ale aj všetkým ostatným, ktorí mi napísali a ktorých som tu neuviedol.

2.7.2009 …Kazdopadne sa ti chcem podakovat za mna a za vsetkych co sa ti chceli podakovat, za vyborne titulky… Braňo G.

3.7.2009 …Titulky Germánská nová medicína jsou dobrá práce. Děkuji. Hodně zdraví 🙂 Vítek P.

10.7.2009 Vďaka za Váš preklad „Germánska nová medicína“ a „Očkovanie“ od AZK. P. M. Nitra

4.8.2009 …chcem sa Vam podakovat za paradne titulky k spickovemu dokumentu.
Prave som dopozeral Očkovanie Zmysel či nezmysel, a rozhodne si neskor pozriem aj Nová germanska medicína. Dokument som odporucil znamym a video aj hned ulozil, pre istotu… Marek T.

13.8.2009 …dovolte mi Vám velice poděkovat za Vaši práci ohledně osvěty v oblasti medicíny, za otitulkování přednášek o očkování a germánské medicíny. Vedu poradnu alternativní medicíny a díky Vám mí klienti konečně chápou důsledky toho, že jejich rozhodnutí očkovat ubohé dívenky Gardasilem je šílenost. Sice mám autoritu, ale to víte, ne takovou jakou má obrovská masáž farmaceutického průmyslu. Ještě jednou moc děkuji za tuto záslužnou práci, kterou jste udělal. Dovoluji si dávat link na tyto Vaše stránky a přeji Vám hodně zdraví a úspěchů. Monika Ch.

22.8.2009 Mimochodom, Vase titulky k prednaske o ockovani su vyborne, skvela praca a velmi poucna prednaska. Vdaka. Zuzana K.

3.9.2009 Vdaka za preklady k filmom o ockovani atd. Rozposielam ich dalej. Vdaka Peter

27.10.2009 tvoj den narodenia bol jeden uprsany den.ale predsa naozaj neprsalo.to plakala obloha,lebo stratila malickeho anjelika. sphirti

18.11.2009 Ďakujem za krásne príspevky o novej doposiaľ zaznávanej Novej Medicíne Renáta R.

15.01.2010 Milý Ďurino, dokonca som si všimol, že tie titulky, ktoré som ja pracne prepísal si vyrobil Ty. Ďakujem za pomoc a gratulujem. Peter L.

12.04.2010 …chcem sa Vam podakovat za preklad k dokumentu Anita Petek – ockovanie. Bez Vas by som sa k tymto informaciam nedostal. Odstartovali ste moj zaujem o tuto oblast. Stefan

15.04.2010 …Inak gratulujem k clanku o Skorumpovanej…, napriek tomu, ze teraz ako dochodkyna sa vela venujem internetu a toto som uz vedela, ma tieto zistenia ohurili a poslala som ich vsetkym mojim znamym. Dakujem za vyborny preklad a dobru slovencinu.Prajem vsetko dobre. Eva S.

29.06.2011

…chcela by som Vám vyjadriť poďakovanie a obdiv za množstvo prekladov k filmom.Je to záslužná činnosť, ktorú vykonávate týmto, lebo zväčša sa jedná o filmy, ktoré aspoň mne otvorili oči a urobila som si úplne iný názor na súčasné dianie vo svete. Hlavne ma zaujíma tématika ortodoxnej medicíny a jej zavádzania ,neúčinnosť očkovania ( viď Anita Petek – ozaj jej škoda …/ Keby som mala tieto informácie, ktoré som získala za posledné tri roky intenzívnym študovaním a hľadaním na internete, určite by som neurobila kopu chýb v mojom živote, nedala by som moje deti očkovať a liečila by som ich sama alternatívne Tých filmov s Vašimi prekladmi som videla  hodne a mnohé z nich si uchovávam… Janka M.

4.07.2011

…lebo mate skvelu stranku a priam revolucne ale dokazatelne clanky, tvrdenia, ktore nutia premyslat, len tak dalej… Beátka C.

13.03.2012

…táto stránka a reakcie na ňu sú dôkazom Tvojej čistej, nádhernej duše, ktorá už dlho svieti na všetkých v Tvojom okolí. 🙂 Rado

14.03.2012

chcel by som veľmi poďakovať za tento web!!!!
veľmi užitočná vec!!! V.

28.03.2012

…chcem sa ti podakovat za skvely blog, vcera sme s manzelom pozerali do 2 rana prednasky dr. klinghardta a dr. joachim muttera. tvoj preklad je vyborny- plynuly, kvalitny! Tatiana T.

24.07.2012

Milý ďurino, darí sa vám výborné dielo, k čomu gratulujem… JBL

15.08.2012

…A ten tvoj blog. Obrovský imaginárny klobúk skláňam pred tebou a tvojimi výsledkami! Richard

01.09.2012

Podľa mňa máte najlepší medicínsky blog….lepší som nenašla 🙂 a mnohé články mi vyrazili dych, napríklad o transplantácii…bola to na mňa silná káva. Verím, že je to pravdivé. Magda N.

13.09.2012

Vašu stránku pokladám za duchovné obohatenie internetu. Moje názory sú totožné s tými, ktoré na svojej stránke prezentujete. Robíte to formou, ktorá je zrozumiteľná všetkým vrstvám obyvateľstva… Vysoko oceňujem aj Vašu krásnu slovenčinu, ktorá je tak často prznená a „obohacovaná“ amerikanizmami nielen v súkromných, ale aj vo verejnoprávnych médiách… František G.

6.1.2014

poslal som Vám príspevok… dali ste dokopy fajn blog a veľa informácií. Pokračujte, keď sa Vám bude dať. Všetko dobré. Jan Z.

17.10.2014

Vaša stránka  sa mi veľmi páči, po dlhom čase nemám pocit, že moje názory na svet  sú choré „konšpirácie“, ale že sú ľudia, ktorí tiež vidia, že to,čo sa deje vo svete nie je v poriadku, a vy sa o tom nebojíte písať! Držím palce Vaša práca má zmysel. Zuzana

17.2.2015

Ste super! Viera R.

6.3.2015

„Jsou to weby, které jsou sice anonymní, ale přitom jejich zprávy mají velmi profesionálně vytvořený obsah,“ říká Juraj Smetana (Juraj, si úplne mimo, pravdepodobne klameš za peniaze…)

4 komentáre Vaše názory

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>