Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Kliešť – hystéria okolo malého zvieratka

Smrť pani Anity Petek-Dimmer ma šokovala možno viac, ako obsah jej prednášky vo Švajčiarsku. Prečo ona, prečo teraz. Nedá sa však nič robiť. Anita zomrela. Svojou húževnatosťou i rečníckym talentom však stihla mnohých (vrátane mňa) priviesť k tomu, aby prestali slepo veriť tomu, čím ich programujú nielen díleri v bielom plášti, ale pomaly jednohlasne všetky masovokomunikačné prostriedky (za obrovské peniaze). Ukázalo sa, že mnohé z toho, čo Anita tvrdí vo svojich prednáškach, je pravda. Napriek všetkým posmeškom, ktorými ju zahrňoval akademický svet pevne spútaný priemyselnými koncernmi, vzdorovito a vytrvalo poukazovala na nezmyselnosť otravy organizmu pod názvom očkovanie či vakcinácia.

Keď som na nete pátral po ďalších informáciách okolo jej smrti, narazil som na dve jej prednášky (iba zvuk), ktoré sa konali v jeden deň vo Viedni, pravdepodobne niekedy v r. 2003. Prednášky boli venované téme očkovania proti jarnoletnej encefalitíde (FSME), resp. proti kliešťom. Po ich vypočutí môžem opäť iba konštatovať: Anita bravo a vďaka. A samozrejme, nedá mi to, aby som sa o ne nepodelil…

1. časť prednášky má asi 35 minút.

2. časť prednášky, bez titulkov

Súvisiace články: Očkovanie – zmysel či nezmysel, Video Anity Petekovej po pol roku

Ďalšie videá s Anitou, bez titulkov

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (15 votes cast)
Kliešť - hystéria okolo malého zvieratka, 5.0 out of 5 based on 15 ratings

14 komentárov Kliešť – hystéria okolo malého zvieratka

 • hely79

  Durino ja tu vo Svajciarsku a vobec som o tom nevedela…:o((( ta sprava ma doslova sokovala… aj ked Anita neni prva ani posledna, tito ludia, ktori sa postavia proti Geldindustrii zomieraju casto a z nicoho nic. napadlo ma viac takych pripadov, divne… skoda jej!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • ďurino

   Neviem o okolnostiach nič bližšie, takže nejdem tvrdiť, že v tom má ktokoľvek prsty. Ale je pravda, že odchádzajú tí lepší. Tým horším sa nechce 🙂

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • hely79

  ani ja som nenasla nic blizsie, vsade sa pise iba to iste… mne prave ona otvorila oci…:-(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • maxima03

  Nuz, ano, su v tom obrovske peniaze, komu by sa uz chcelo len tak sa ich zriect, bez boja, hoci aj cez mrtvoly?
  Ockovanie je uplne zbytocne a velmi skodlive, ockovacie kalendare su zastarane a lekari omielaju to iste dokola, ake je to uzasne, ked sa date zaockovat, ze vas to chrani a pritom vas to zabija!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Deny

  Sem pribudne druhá časť, až ju niekedy otitulkujem…Durino,co znamena niekedy?:-)
  Rad by som pocul aj druhu cast.Dakujem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • ďurino

  Ahoj Deny, ďakujem za pochvalu v tvojom druhom komentári.

  To niekedy znamená, až si nájdem na to čas. Pretože musím robiť aj niečo, za čo dostanem zaplatené aby som mohol vyžiť… 🙂

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Alessi

  Zjistili jste někdo na co zemřela Anita? Pro mě to byl šok, také mi otevřela oči. Největší bezmoc však je, že nám to kničemu není! Nehledě na to jaký máme o tomhle názor, vezmou nás, naše děti a naperou to do nás chtě nechtě! Rakovinový průmysl je ještě silnější kafé (googli: léčba rakoviny zevnitř) a vlastně všude kam dohlédnu, vidím samé svinstvo a bezpráví. Zmůžeme vůbec něco proti těm gigantum co tomu stojí v čele?? Lidi proberte se! Je jedno jáký -izmus nás řídí, všechno je to v principu stejné..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  • Betka Brutovska

   Iba nedavno som sa stretla na youtube s prednaskou Anity Petek, nadchla ma „bojovnost“ tejto zeny, jej vitalita… Nakolko ma zaujala tema ockovania, nasledovala prednaska Dr. Loibnera a vtedy som sa tam dozvedela, za tato vynimocna zena zomrela, Vtedy som si spomenula na jeden rozhovor s pani Dr. Rauni Kilde
   http://www.youtube.com/watch?v=oW-2g3RJTCs&feature=related – koho zaujima, nech si vypocuje a urobi si vlastny nazor.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • maxima03

  http://www.slobodavockovani.sk/otazky-a-odpovede/ockovanie/#o1

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Alsuna

  Dovolím si pridať link na článok k téme:

  http://zdravedieta.rodinka.sk/v-bezpeci/prostredie-a-dieta/nebojte-sa-kliesta-alebo-ako-predist-kliestovej-encefalitide-bez-ockovania/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Betka Brutovska

  Dobry den, prosim Vas, tato prednaska od Anity Petek sa mi nezobrazuje. Vypísané je: „SORRY,THIS EPISODE IS NO LONGER AVAILABLE“… takze už nie je dostupny?
  Ake su podmienky na odber prednasok na DVD?
  Dakujem za odpoved
  Betka Brutovska

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • ďurino

   Betka, server, na ktorom som mal uložené videá, mi zmazal účet, preto bola prednáška nedostupná. Takže ju obnovujem na novom účte.

   Druhý diel už nemám chuť prekladať, Anita otvorila oči každému aspoň trochu rozmýšľajúcemu človeku. Dám ho sem, ale bez titulkov. A pre nadšencov Anity, silnej ženy, ktorá už nie je medzi nami, uvádzam nedávno zverejnené ďalšie video o očkovaní.

   Tentoraz bez titulkov, nemôžem preložiť všetko, čo by som chcel…

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>