Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

O blogu

Prekladám nemčinu už niekoľko rokov. Na tomto blogu uverejňujem niektoré svoje pôvodné preklady. Sú tu preklady, ktoré inde nenájdete. Sú a budú tu informácie, o ktorých som presvedčený, že o nich máme vedieť, aby sme sa mohli lepšie rozhodovať.

Niektoré veci budú možno silná káva. Každý nech si z toho zoberie to, čomu rozumie, prípadne čomu verí alebo chce veriť. Ostatné nech pustí za hlavu a nezatracuje to. Možno to niekedy neskôr prehodnotí.

 

Po asi roku pôsobenia začali tento blog niektoré ortodoxné kruhy zaraďovať do akejsi antivakcinačnej kampane. Dovoľujem si podotknúť, že nie som súčasťou žiadneho anti… Ani červeného anti, ani bieleho anti, ani hnedého anti. Nikto ma neplatí, prezentujem tu svoju prácu, ktorú robím bez nároku na odmenu. Ak sa cíti niekto dotknutý, nech prejde na stránku menej náročnú. Je mnoho stránok, ktoré sa páčia väčšine.

Som vďačný za každý hlas, každý komentár a príspevok.

 

Po niekoľkých rokoch fungovania blogu sa do mňa začali obúvať rôzni židkovia. Nuž, kto tvrdí, že je viac ako ostatní, že jeho kňaz smie zasunúť kolík do trojročného dievčatka, že človek iného vyznania je tu iba na to, aby mu slúžil, besztrestne zotračuje a genocíduje iné národy, je pre ostatných nebezpečný.

Nadľudia (Übermensch) neexistujú: existujú iba pokrivené, nebezpečné náboženské ideológie. Dejiny sú toho dôkazom.

Sme rovnocenné bytosti.

Poznanie oslobodzuje.

Toto je blog č. 29

ďurino, marec 2016

Diskusia je ukončená.