Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Otázky v súvislosti s letom 4U9525 spoločnosti Germanwings

Jadrové elektrárne v blízkosti nešťastia - čo nám francúzsky prezident Hollande nepovedal?

Jadrové elektrárne v blízkosti nešťastia – čo nám francúzsky prezident Hollande nepovedal?

Podľa oficiálnych údajov francúzskej prokuratúry sa let 4U9525 zrútil 24. marca 2015 o 10.41 hod[1] v oblasti obce Prads-Haute-Bléone v juhofrancúzskom departmente Alpes-de-Haute-Provence. Ako prvé nemecké médium informoval o zrútení lietadla Handelsblatt, o 10.49 hod. Medzi zrútením a správou[2] uplynulo 8 minút.

Z toho vyplývajú nasledujúce otázky:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (4 votes cast)

Lietadlo Itavia zostrelili v roku 1980 stíhačky NATO

81 mŕtvych: talianske lietadlo nemalo nehodu – ako nám 30 rokov klamali! Bolo zostrelené stíhačkami NATO. Omylom, pretože chceli zostreliť lietadlo s líbyjskou hlavou štátu Kaddáfím! Teraz to potvrdil súd! Kto však bude volať zoskupenie NATO a jeho členské krajiny na politickú zodpovednosť? Nemalo by sa v tejto záležitosti uskutočniť parlamentné vyšetrovanie, ktoré by prinajmenšom pomohlo odhaliť súvislosti okolo leteckej nehody nad americkou vojenskou leteckou základňou Ramstein v Nemecku?

Konštrukcia lží sa zosypala ako domček z kariet

Viac ako 30 rokov po zostrelení lietadla spoločnosti Itavia musí Taliansko vyplatiť pozostalým odškodnenie vo výške viac ako 110 miliónov eur. Dopravné lietadlo zostrelili stíhačky NATO.

Poskladané trosky zrútenej DC-9 v roku 1996 – 16 rokov po zostrelení v blízkosti ostrova Ustica. Zdroj: dpa

Poskladané trosky zrútenej DC-9 v roku 1996 – 16 rokov po zostrelení v blízkosti ostrova Ustica. Zdroj: dpa

Viac ako 30 rokov po zrútení lietadla v blízkosti ostrova Ustica taliansky štát konečne odškodní rodinných príslušníkov 81 obetí čiastkou 110 miliónov eur. Taliansky najvyšší súd, Kasačný súdny dvor v Ríme, v pondelok rozhodol, že lietadlo bolo jednoznačne zostrelené raketou odpálenou zo stíhačky NATO.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (13 votes cast)

Lobista Monsanta tvrdí, že glyfosát je bezpečný…

…až do okamihu, kedy to má dokázať na sebe!

Už aj WHO (a to je čo povedať) potvrdila, že herbicíd Roundup od smutne známej spoločnosti Monsanto môže spôsobovať rakovinu.

Na Slovensku šíri tieto rakovinové svinstvá americká dcéra Monsanto Slovakia, s. r. o.

Z vízie spoločnosti na svojej vlastnej stránke:

Budeme dodávať produkty vysokej kvality, ktoré budú prínosom pre našich zákazníkov a pre životné prostredie, so solídnou a novátorskou aplikáciou vedy, prístupom ohľaduplného a efektívneho správcu statkov, s ohľadom na zásady bezpečnosti a zdravia vo všetkom, čo robíme.

Preklad a titulky ďurino, apríl 2015

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (9 votes cast)

Let 9525 bol očividne zasiahnutý protiraketovým systémom HELLADS

Na internete sa už vyskytli nie nepravdepodobné špekulácie o tom, že pád lietadla A320 nemeckej spoločnosti Germanwings bol zapríčinený skúškou laserového protiraketového systému SŠA HELLADS. Ponúkam preklad správy z jedného nemeckého blogu. Nemci, prirodzene, nesú veľmi ťažko smrť svojich krajanov a hádzanie špiny na svojich pilotov, zvlášť keď ju podľa všetkého spôsobili okupanti, ktorí okupujú Nemecko od konca 2. svetovej vojny.

Pôvodný článok v nemčine obsahuje drobné chyby a je trochu ťažšie čitateľný, čo je zrejme spôsobené už prekladom správy v ruštine, na ktorej je založený, no napriek tomu však dopĺňa skladačku udalostí súvisiacich s nešťastným letom 9525. Citovaná správa ruského ministerstva obrany vyšla 26. marca 2015, o 12:12 hod.

Ruské ministerstvo obrany dnes oznámilo, že správy Severnej flotily ukazujú, že včerajší pád A320 spoločnosti Germanwings (4U 9525) v južnom Francúzsku je „priamym výsledkom“ nevydarenej skúšky systému laseru s vysokou energiou (High Energy Liquid Laser Area Defense System, HELLADS) vojenského letectva SŠA. S týmto laserovým systémom bol počas skúšky vykonaný pokus zostreliť medzikontinentálnu balistickú raketu (ICBM). Namiesto toho však zničili civilné dopravné lietadlo, čo malo za následok smrť všetkých 150 ľudí nachádzajúcich sa na palube lietadla.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Vakcíny, ktoré zablokujú ducha

Prečo mnohí ľudia nechcú chápať spirituálne obsahy ani každodenné „očividno“? Nie je to azda preto, že ich duch má problémy preniknúť k telu? Existujú látky, ktorú pôsobia až do úrovne DNA a svetelnej výmeny človeka. Niektoré z nich blokujú naše napojenie na duchovný svet. Medzi ne patria aj rôzne látky, ktoré sú súčasťami vakcín.

Ostať otvorený pre vnuknutia z univerza: vakcíny môžu zhoršiť „napojenie“ na univerzálneho ducha

Ostať otvorený pre vnuknutia z univerza: vakcíny môžu zhoršiť „napojenie“ na univerzálneho ducha

Tieto zložky vakcín, ktoré sú rozoberané ďalej v článku, môžu mať priamy vplyv na zdravý duševný vývoj a spirituálne otvorenie očkovaného jedinca až na úrovni neutrín (svetelná výmena v DNA). V súvislosti s procesmi látkovej výmeny možno pochopiť aj to, čo sa odohráva v organizme z jemnohmotného pohľadu. S týmto poznaním už nie je udivujúce, že preočkovaní ľudia majú často veľké problémy otvoriť sa faktom alebo názorom mimo svojich úzkych, často vnútených schém myslenia. Existujú príčiny zodpovedné za túto „slepotu“.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Očkovanie nie je iba neškodná včielka

2015-04-07_CZCV_Sviiczka_za_vczeliczku

V utorok 7. apríla sa v 20 mestách Česka uskutoční  pochod za deti zmrzačené očkovaním. Viac informácií o podujatí nájdete tu.

Ako vyzerajú deti zmrzačené vakcínami, ktorých skutočné zloženie nepozná žiaden zdravotnícky úrad, ani ich nemá ako overiť, si môžete pozrieť napríklad v dokumente Neočkujeme!

Zahraničné koncerny už pripravujú v Čechách legislatívu, ktorá umožní obrovské pokuty za odmietnutie očkovania, prípadne umožní očkovať deti proti vôli rodičov.

Ak to v Čechách prejde, Slovensko bude nasledovať a farmaceutický priemysel tak bude môcť aj naďalej robiť nelegálne a neetické pokusy na deťoch, tento raz vo väčšom rozsahu.

Norimberský tribunál odsúdil na smrť lekárov vykonávajúcich počas 2, svetovej vojny pokusy na ľuďoch bez ich súhlasu. My na Slovensku im však za tieto pokusy na vlastných deťoch ešte aj platíme. Obrovské prostriedky odtečú najskôr za nákup vakcín, ešte väčšie prostriedky padnú na celoživotné “liečenie” následkov očkovania. A cez izraelský e-health tak výrobcovia vakcín budú môcť priamo sledovať osud každého jedného decka a teda dosiahnutie/nedosiahnutie skrytého cieľa. Či sa im podarilo dosiahnuť napríklad neplodnosť vašich detí, alebo nie.

Je potrebné zrušiť povinné očkovanie. Ak sú vakcíny také super, ako o nich tvrdia ich výrobcovia a ľudia, ktorí žijú z očkovacieho biznisu, informovaní rodičia si ich radi kúpia.

Rovnako treba volať na zodpovednosť všetkých lekárov a funkcionárov, ktoré tie ktoré vakcíny schválili bez spoľahlivej a jednoznačnej možnosti ich kontroly nezávislou organizáciou, bez starostlivého preskúmania dlhodobých dôsledkov synergického účinku kumulovaných vakcín.

ďurino, apríl 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (5 votes cast)

Let 9525 sa očividne rozpadol ešte vo vzduchu

Toto je iba jeden z mnohých obrázkov trosiek lietadla A320 spoločnosti Germanwings, ktoré spadlo vo Francúzsku:

9252

Všetky majú spoločné prvky:

– nie je z nich jasný bod dopadu/nárazu lietadla
– nie sú na nich žiadne stopy po zhorení zostávajúceho (nemalého) množstva paliva – ani na troskách, ani na prostredí. Spálenisko by malo dymiť ešte dlho po náraze.
– rozptyl trosiek je obrovský

A tak zatiaľ čo sa bulvárne denníky a televízie rochnia v živote chudáka kopilota, na ktorého hodili vinu, nikto z médií a vyšetrovacích orgánov neprišiel alebo nechcel prísť k jedinému logickému záveru, že lietadlo sa rozpadlo na drobné kúsky ešte vo vzduchu.

Keď si uvedomíte obludnosť tohto záveru a reakcie médií, politikov a vyšetrovacích orgánov (falošný záznam z čiernej skrinky atď.), opäť vám príde zle.

Dodatok 2.4.2015

Toto video asi dlho na sieti nevydrží:

Takto veru vôbec nevyzerajú trosky lietadla. ktoré celé a s takmer plnými nádržami narazilo na zem, bez ohľadu na jeho letovú rýchlosť. Vyzerajú, akoby lietadlo prešlo cez obrovský skartovač (privítam odkazy na snímky a videá vo vyššom rozlíšení).

Nuž, letecký kerozín je očividne nevyspytateľný. V jednom prípade dokáže v priebehu približne 40 minút roztaviť oceľové nosníky hrubé niekoľko centimetrov, ako sa údajne stalo v 11. septembra 2001 v New Yorku (aj keď takmer všetok vyhorel pri náraze do budovy, spomeňte si na ohnivú guľu prehrávanú médiami do aleluja).

Inokedy sa zasa záhadne vyparí, akoby v nádržiach vôbec nebol, ako vidíme v prípade nešťastného letu 4U 9525 spoločnosti Germanwings.

Piloti tohto zostreleného samozavraždeného lietadla stihli vyslať núdzový signál. Svedkovia uvádzajú nie jednu, ale až tri (!) francúzske stíhačky v blízkosti lietadla.

Spektrálna analýza poslednej minúty zvukového záznamu, podhodenej médiám, vykazuje stopy manipulácie. Celý záznam nie je k dispozícii (“čierna” skrinka pritom zaznamenáva rádovo hodiny). Sú piloti, ktorí tvrdia, že hlasová výstraha “Pull up” na zverejnenom zázname pochádza zo systému GPWS (Ground Proximity Warning System) lietadiel výrobcu Boeing, nie Airbus. Ťažko posúdiť, na tej verzii poslednej minúty záznamu, ktorú som počul ja, sa hlasová výstraha “Pull up” vôbec nevyskytuje, čo je nelogické, ak sa lietadlo priblížilo k zemi. Vyzerá to tak, že koluje viac verzií zvukového záznamu z pilotnej kabíny letu 4U 9525.

Ďalšie odkazy:

Jeden z prvých svedkov na mieste činu, Nicolas Balique z Marseille: “Lietadlo bolo akoby pulverizované”

Letisko v Barcelonette (mestečko v blízkosti trosiek nešťastného lietadla) zachytilo núdzový signál. Potvrdil to francúzsky spravodajský portál (France24.com), nemecká televízna stanica N24 (francúzsky korešpondent N24, Peter Heusch). Video s hlasovým záznamom z relácie bolo čoskoro stiahnuté, ale v tomto videu azda vydrží).

A toto je linka na reláciu v archíve spomínanej TV stanice N24, z ktorej ju krátko nato stiahli: http://www.n24.de/n24/Mediathek/videos/d/6361704/-airbus-hat-einen-notruf-abgesetzt-.html

Podľa tohto článku, na  základe údajov portálu flightradar24.com let 4U 9525 po počiatočnom priemernom značnom klesaní 17,53 m za sekundu z letovej výšky 11,575 m, ktoré trvalo približne 9 minút, prešiel do takmer horizontálneho letu (!). Následne portál flightradar24.com zmazal údaje tohto letu zo svojej databázy.

Možno sa čudovať, že piloti spoločnosti Germanwings po zostrelení samozavraždení lietadla odmietli letieť? Nie sú sprostí, vedia predsa ako sa dostať do zamknutej pilotnej kabíny.

Na záver, na pobavenie:

Spojené štáty americké už 2-3 hodiny po nehode vydali vyhlásenie, že to nebol teroristický čin (!).

Už na druhý/tretí deň koloval po internete technicky bezchybný zvukový záznam z čiernej skrinky, zaznamenávajúcej hlasovú komunikáciu v pilotnej kabíne (!). Druhá čierna skrinka, ktorá zaznamenáva letové parametre z prístrojov, bola na šrot, pričom sa v lietadle nachádza na rovnakom mieste, ako prvá čierna skrinka. Našli ju, no pre istotu chýbala “pamätová karta” so zaznamenanými údajmi. Logicky, jej záznam je oveľa ťažšie autenticky sfalšovať, ako záznam hlasovej komunikácie.

ďurino, apríl 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (21 votes cast)

Sú Slovania terčom vakcinačných experimentov?

Povinne_ockovanie_v_EU

Prehľad povinných očkovaní v Európe

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (6 votes cast)

To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme

Súčasný izraelský premiér B. Netanjahu sa takto vyjadril vo Finks bare v Jeruzaleme v súvislosti s obavami z toho, že Američania prídu na to, že izraelskí agenti v roku 2001 zosnovali a vykonali teroristický útok na budovy Svetového obchodného centra v New Yorku za použitia jadrových náloží, pri ktorom zahynulo takmer 3 000 ľudí (9/11).

„Ak nás chytia, jednoducho nás nahradia osobami rovnakého cesta. Takže nezáleží na tom, čo robíte, Amerika je Zlaté teľa a budeme ju vyciciavať, odsekávať z nej a rozpredávať ju kúsok po kúsku, až z nej nezostane nič, vytvoríme z nej najväčší sociálny štát na svete, ktorý budeme ovládať. Prečo? Lebo je to božia vôľa a Amerika je dostatočne veľká na to, aby zásah zvládla, takže to môžeme robiť znova, znova a znova. To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme. Veľmi pomaly ich ničíme a nechávame ich trpieť za to, že odmietli stať sa našimi otrokmi.

Pôvodný anglický prepis nenávistnej reči tohto sionistického psychopata:

If we get caught they will just replace us with persons of the same cloth. So it doesn’t matter what you do, America is a Golden Calf and we will suck it dry, chop it up, and sell it off piece by piece until there is nothing left but the World’s biggest welfare state that we will create and control. Why? Because it’s god’s will and America is big enough to take the hit so we can do it again, again and again. This is what we do to countries that we hate. We destroy them very slowly and make them suffer for refusing to be our slaves.”

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (8 votes cast)

Biochemik: 17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails

Prevzaté z blogu orgo-net.blogspot.cz

Následující informace pocházejí z r. 2012, kdy se na fórum webu godlikeproducton.com přihlásil člověk, údajně bývalý pracovník americké biochemické laboratoře, ochotný podat informace o chemtrailsových směsích.

Následující článek je shrnutím/výběrem odpovědí na otázky čtenářů fóra. (Otázky se na fóru opakují).
Nemohu vám říci jméno svých zaměstnavatelé, ani přesné chemické složení směsí, které jsem pomáhal vyvíjet. Jinak vám mohu říci téměř všechno. Pracoval jsem tam mezi lety 1980 a 2010.

Šíří to letadla společnosti Evergreen? – Nemohu říci na 100%, že chemické produkty, na nichž jsem pracoval, jsou rozšiřovány letadly Evergreenu, ale vím, že je dokázaným faktem, že transportní letecké společnosti jako Evergreen získávají obrovské sumy peněz za převoz a rozptylování chemtrails. Je to mnohem lukrativnější než přeprava nákladů. (Česky o společnosti Evergreen zde.)

Účel směsí: Těch cílů jich příliš mnoho, aby se daly spočítat i na prstech obou rukou. Záleží to opravdu na tom, kde mají být použity. Mnoho z nich obsahuje uklidňující prostředky. Jiné uvádějí do stavu zamlženosti, zmatenosti. Vzácně po nás chtěli, abychom připravili směsi, které vyvolávají hněv nebo násilné jednání. 90% toho, co jsme dělali, bylo zaměřeno na změnu emocí, nálady, nebo na vyvolání určitého stavu ducha.

Toxicita: Téměř ve všech případech nám bylo velmi jasně určeno, že to, co vyvíjíme, musí mít minimální toxicitu. Přirozeně, malé procento populaci si rozvine alergickou tendenci na určitou chemickou složeninu. Ale v některých případech jsme dokonce ověřovali na zvířatech, zda chemické produkty, na nichž jsme pracovali, jsou relativně netoxické. Nikdy jsem nepracoval na projektu, jehož cílem bylo, aby výsledek byl toxický/smrtelný.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)