Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Let 9525 sa očividne rozpadol ešte vo vzduchu

Toto je iba jeden z mnohých obrázkov trosiek lietadla A320 spoločnosti Germanwings, ktoré spadlo vo Francúzsku:

9252

Všetky majú spoločné prvky:

– nie je z nich jasný bod dopadu/nárazu lietadla
– nie sú na nich žiadne stopy po zhorení zostávajúceho (nemalého) množstva paliva – ani na troskách, ani na prostredí. Spálenisko by malo dymiť ešte dlho po náraze.
– rozptyl trosiek je obrovský

A tak zatiaľ čo sa bulvárne denníky a televízie rochnia v živote chudáka kopilota, na ktorého hodili vinu, nikto z médií a vyšetrovacích orgánov neprišiel alebo nechcel prísť k jedinému logickému záveru, že lietadlo sa rozpadlo na drobné kúsky ešte vo vzduchu.

Keď si uvedomíte obludnosť tohto záveru a reakcie médií, politikov a vyšetrovacích orgánov (falošný záznam z čiernej skrinky atď.), opäť vám príde zle.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (14 votes cast)

Sú Slovania terčom vakcinačných experimentov?

Povinne_ockovanie_v_EU

Prehľad povinných očkovaní v Európe

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (6 votes cast)

To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme

Súčasný izraelský premiér B. Netanjahu sa takto vyjadril vo Finks bare v Jeruzaleme v súvislosti s obavami z toho, že Američania prídu na to, že izraelskí agenti v roku 2001 zosnovali a vykonali teroristický útok na budovy Svetového obchodného centra v New Yorku za použitia jadrových náloží, pri ktorom zahynulo takmer 3 000 ľudí (9/11).

„Ak nás chytia, jednoducho nás nahradia osobami rovnakého cesta. Takže nezáleží na tom, čo robíte, Amerika je Zlaté teľa a budeme ju vyciciavať, odsekávať z nej a rozpredávať ju kúsok po kúsku, až z nej nezostane nič, vytvoríme z nej najväčší sociálny štát na svete, ktorý budeme ovládať. Prečo? Lebo je to božia vôľa a Amerika je dostatočne veľká na to, aby zásah zvládla, takže to môžeme robiť znova, znova a znova. To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme. Veľmi pomaly ich ničíme a nechávame ich trpieť za to, že odmietli stať sa našimi otrokmi.

Pôvodný anglický prepis nenávistnej reči tohto sionistického psychopata:

If we get caught they will just replace us with persons of the same cloth. So it doesn’t matter what you do, America is a Golden Calf and we will suck it dry, chop it up, and sell it off piece by piece until there is nothing left but the World’s biggest welfare state that we will create and control. Why? Because it’s god’s will and America is big enough to take the hit so we can do it again, again and again. This is what we do to countries that we hate. We destroy them very slowly and make them suffer for refusing to be our slaves.”

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (8 votes cast)

Biochemik: 17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails

Prevzaté z blogu orgo-net.blogspot.cz

Následující informace pocházejí z r. 2012, kdy se na fórum webu godlikeproducton.com přihlásil člověk, údajně bývalý pracovník americké biochemické laboratoře, ochotný podat informace o chemtrailsových směsích.

Následující článek je shrnutím/výběrem odpovědí na otázky čtenářů fóra. (Otázky se na fóru opakují).
Nemohu vám říci jméno svých zaměstnavatelé, ani přesné chemické složení směsí, které jsem pomáhal vyvíjet. Jinak vám mohu říci téměř všechno. Pracoval jsem tam mezi lety 1980 a 2010.

Šíří to letadla společnosti Evergreen? – Nemohu říci na 100%, že chemické produkty, na nichž jsem pracoval, jsou rozšiřovány letadly Evergreenu, ale vím, že je dokázaným faktem, že transportní letecké společnosti jako Evergreen získávají obrovské sumy peněz za převoz a rozptylování chemtrails. Je to mnohem lukrativnější než přeprava nákladů. (Česky o společnosti Evergreen zde.)

Účel směsí: Těch cílů jich příliš mnoho, aby se daly spočítat i na prstech obou rukou. Záleží to opravdu na tom, kde mají být použity. Mnoho z nich obsahuje uklidňující prostředky. Jiné uvádějí do stavu zamlženosti, zmatenosti. Vzácně po nás chtěli, abychom připravili směsi, které vyvolávají hněv nebo násilné jednání. 90% toho, co jsme dělali, bylo zaměřeno na změnu emocí, nálady, nebo na vyvolání určitého stavu ducha.

Toxicita: Téměř ve všech případech nám bylo velmi jasně určeno, že to, co vyvíjíme, musí mít minimální toxicitu. Přirozeně, malé procento populaci si rozvine alergickou tendenci na určitou chemickou složeninu. Ale v některých případech jsme dokonce ověřovali na zvířatech, zda chemické produkty, na nichž jsme pracovali, jsou relativně netoxické. Nikdy jsem nepracoval na projektu, jehož cílem bylo, aby výsledek byl toxický/smrtelný.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Bilancia amerického diplomata Teffta

Litva

V období rokov 2000 až 2003 bol Tefft americkým veľvyslancom v Litve. Počas jeho pôsobenia vypukla vlna protiruských nálad. Rusko pritom Litvu nijako neohrozovalo, protiruské nálady nemali opodstatnenie ani z historického pohľadu. Vláda však zaviedla nacionalistické zákony, ktoré boli namierené proti Rusom v krajine. Bol to Tefft, ktorý z americkej ambasády za pomoci množstva peňazí a nakúpených agitátorov poštval ľudí proti všetkému ruskému. V tom období NATO začalo politiku rozmiestňovania rakiet a vojenských základní v krajinách hraničiacich s Ruskom.

Gruzínsko

V rokoch 2005 až 2009 bol americkým veľvyslancom v Gruzínsku. Opäť v krajine susediacej s Ruskom, ktorej smerovanie sa za jeho éry úplne otočilo a použili ju ako nástroj proti Moskve. Počas svojho účinkovania v Tbilisi SŠA vykonávali v Gruzínsku štátom podporovaný terorizmus, v rámci ktorého za pomoci miliárd amerických dolárov najímali, školili a vyzbrojovali teroristov. Gruzínske vojsko zaútočilo 8. augusta 2008 na Južné Osetsko a Abcházsko na príkaz Saakašviliho práve počas jeho pôsobenia, so súhlasom vlády SŠA. Rusko vedelo, že k útoku dôjde a behom troch dní ho úspešne odrazilo.

Ukrajina

Od 20. novembra 2009 začal pôsobiť na Ukrajine. Jeho predchodca sa márne snažil zvrhnúť Viktora Janukoviča. Plán sa nevydaril, pretože Ukrajinci si ho zvolili znovu, aj keď ho predtým zosadilo údajne „populárne povstanie“. Tefft sa rozhodol využiť pomoc neonacistov a vlnou propagandy nacionalizmu vyvolať nové nepokoje. Krvavé dôsledky tejto infiltrácie sme videli všetci. Teroristi, ktorí boli nasadení v Gruzínsku, sa objavili na Majdane, strieľali na civilistov a políciu a opäť zmizli v Gruzínsku. 22. februára 2014 sa násilný puč podarilo „úspešne“ dokončiť.

Rusko

Všade tam, kde pôsobil ako veľvyslanec, vyvolal tento diplomatický pitbull iba problémy. Americký režim ho nasadil všade tam, kde chcel ľudí popudiť proti vláde alebo štvať proti Rusku. Jeho najnovšou úlohou je očividne poštvať ruské obyvateľstvo proti prezidentovi Putinovi.

V Rusku preto koluje po internete nasledujúci názor:

„Odkedy prišiel aktuálny americký veľvyslanec do Ruska, zavraždili Nemcova. Keď pôsobil v Gruzínsku, zavraždili Žvaniju, a na Ukrajine Gongadzeho. Náhoda?”

Všetci traja boli prominentní predstavitelia opozície a ich smrť zakaždým vyvolala politické nepokoje.

Preklad z nemčiny ďurino, marec 2015
Zdroj: tentotento článok na alles-schallundrauch.

Komentár: Na Slovensku zatiaľ múti vody iný diplomat. Aké sú jeho úlohy? Kto sú jeho pomáhači? Bude aj na Slovensku tiecť krv pre cudzie záujmy? A za koľko?

Ak ste sa prelúskali pomerne nudným vajataním o konšpiračných teóriách, ponúkam názor naslovovzatého odborníka:

A na záver: Donedávna vždy keď trollovia chceli zosmiešniť kohokoľvek, kto sa pokúša logicky argumentovať a vyvracať nezmysly šírené nesvojprávnymi médiami, tak uviedli záverečnú mantru:” …prídu jašteri a všetkých nás začipujú.

Od istého času však mantru “všetkých nás začipujú” prestali opakovať. Prečo?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Očkovanie je organizovaný zločin

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

O ovládaní mysle

Henning Witte v rozhovore s Jo Conradom odhaľuje problematiku Mind Control z pohľadu obetí. Z obsahu videa:

  • Rauni Kildeová bola zavraždená zrejme pre svoju knihu o problematike ovládania mysli (Mind Control), ktorú práve dokončila
  • v programoch ovládania mysle sa využívajú skalárne vlny a radarové technológie
  • na zacielenie osoby (targeted individual) musí mať táto osoba v sebe čip, alebo musia mať krv tejto osoby (jej DNA)
  • identifikačné RFID čipy sú už tak malé, že ich takmer nevidno voľným okom, môžu sa prenášať podaním ruky, rozprašovaním do ovzdušia, môžu byť skutočne aj v špičke ihly s vakcínou
  • odhad: v súčasnosti je takýmto spôsobom začipovaných už 90 % ľudstva
  • väčšina obetí Mind Control je ovládaná počítačmi, nemôže 7 miliárd ľudí ovládať ďalších 7 miliárd ľudí, výnimkou sú dôležití politici
  • homeopatické zlato, najlepšie v kombinácii viacerých potencií, dokáže účinne chrániť pred ovládnutím mysle
  • Švédsko: jedna z krajín s pokročilou technikou programu Mind Control, ktorý je v súčasnosti zrejme pod kontrolou Mossadu

Preklad a titulky ďurino, marec 2015

Komentár: Witte sa okrajovo dotkol aj scientológov. Hádajte, kto v špičkovej politike na Slovensku má údajne scientologické pozadie…

Viac o Rauni Kilde a jej práci sa môžete dozvedieť zo staršieho videa (titulky):

A na záver, tu sú odkazy na spomínanú poslednú prednášku Rauni Kilde koncom roka 2014 v Bruseli (v angličtine):

youtu.be/ImlOd_fhB8U
youtu.be/3IKsuwKDmkk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Zdravím, som ruský okupant

Slovenské titulky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Presuny amerických jednotiek 23.2.2015 v Narve (Estónsko)

Komentár: Vojenský konflikt bol starostlivo naplánovaný a ide presne podľa harmonogramu. Američania sťahujú vojenskú techniku k hraniciam Ruska už od olympiády. Rokovania plánovane zlyhajú, pretože Putin bude mať akože nesplniteľné požiadavky, a podľa plánu zaútočia. Zrejme hneď, ako sa oteplí.

Šírenie demokracie na americký spôsob…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Úvery MMF poskytnuté Ukrajine majú za cieľ úplnú destabilizáciu krajiny

Christine Lagardeová, riaditeľka Medzinárodného menového fondu (MMF), 12. februára oznámila, že MMF s ukrajinskou vládou dohodol nový program hospodárskych reforiem. Oznámenie nasledovalo iba niekoľko minút po skončení mierových rokovaní medzi hlavami štátu Nemecka, Francúzska, Ruska a Ukrajiny v Minsku. Okamih oznámenia nebol zvolený náhodne. SŠA boli vylúčené z mierových rokovaní, načo odpovedali tým, že prostredníctvom svojej mocnej finančnej organizácie vyslali svetu jednoznačné posolstvo: o politike Ukrajiny budú aj naďalej rozhodovať z Washingtonu – a keď aj nie dodávkami zbraní, tak prinajmenšom hospodársky a finančne.

Tvrdenie Christiny Lagardeovej, že program zabezpečí „bezprostrednú hospodársku stabilizáciu“ a znamená „obrat pre Ukrajinu“, je vzdialený od reality rovnako ďaleko ako médiami hlavného prúdu roky podsúvaný obraz MMF ako charitatívnej organizácie, ktorá „zachraňuje“ krajiny v núdzi. K pracujúcemu obyvateľstvu Ukrajiny sa dostane sotva nejaký cent z úverov. Podstatná časť peňazí bude použitá na podporu vazalskej vlády SŠA, vlády premiéra Jaceňuka. Umožní jej splácať dlhy nahromadené predchádzajúcou vládou po finančnej kríze z roku 2008, zaplatiť veľkú časť mesačných vojenských výdavkov vo výške 250 miliónov amerických dolárov na vojnu proti vlastnému obyvateľstvu a zaplátať aspoň niektoré diery v štátnom rozpočte, vzniknuté hospodárskym rozpadom krajiny.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)