Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Presuny amerických jednotiek 23.2.2015 v Narve (Estónsko)

Komentár: Vojenský konflikt bol starostlivo naplánovaný a ide presne podľa harmonogramu. Američania sťahujú vojenskú techniku k hraniciam Ruska už od olympiády. Rokovania plánovane zlyhajú, pretože Putin bude mať akože nesplniteľné požiadavky, a podľa plánu zaútočia. Zrejme hneď, ako sa oteplí.

Šírenie demokracie na americký spôsob…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Úvery MMF poskytnuté Ukrajine majú za cieľ úplnú destabilizáciu krajiny

Christine Lagardeová, riaditeľka Medzinárodného menového fondu (MMF), 12. februára oznámila, že MMF s ukrajinskou vládou dohodol nový program hospodárskych reforiem. Oznámenie nasledovalo iba niekoľko minút po skončení mierových rokovaní medzi hlavami štátu Nemecka, Francúzska, Ruska a Ukrajiny v Minsku. Okamih oznámenia nebol zvolený náhodne. SŠA boli vylúčené z mierových rokovaní, načo odpovedali tým, že prostredníctvom svojej mocnej finančnej organizácie vyslali svetu jednoznačné posolstvo: o politike Ukrajiny budú aj naďalej rozhodovať z Washingtonu – a keď aj nie dodávkami zbraní, tak prinajmenšom hospodársky a finančne.

Tvrdenie Christiny Lagardeovej, že program zabezpečí „bezprostrednú hospodársku stabilizáciu“ a znamená „obrat pre Ukrajinu“, je vzdialený od reality rovnako ďaleko ako médiami hlavného prúdu roky podsúvaný obraz MMF ako charitatívnej organizácie, ktorá „zachraňuje“ krajiny v núdzi. K pracujúcemu obyvateľstvu Ukrajiny sa dostane sotva nejaký cent z úverov. Podstatná časť peňazí bude použitá na podporu vazalskej vlády SŠA, vlády premiéra Jaceňuka. Umožní jej splácať dlhy nahromadené predchádzajúcou vládou po finančnej kríze z roku 2008, zaplatiť veľkú časť mesačných vojenských výdavkov vo výške 250 miliónov amerických dolárov na vojnu proti vlastnému obyvateľstvu a zaplátať aspoň niektoré diery v štátnom rozpočte, vzniknuté hospodárskym rozpadom krajiny.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Porošenko vraždí – pridá sa Slovensko ako člen NATO?

Pre vyvolených sú to “absolútne nepotrební ľudia”.

 

Pozri tiež Žid Porošenko čistí Ukrajinu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (4 votes cast)

Zábery z 9/11, ktoré v našich médiách neuvidíte

V dokumente sú aj pôvodné zvukové záznamy explózií náloží, ktoré pripravili pulverizáciu a vyparenie “nezničiteľných” oceľových konštrukcií.

Čo si zaslúži vláda, ktorá toto spravila svojim občanom?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Lož, ktorú žijeme

Nasledujúci krátky film od S. Cathcarta odhaľuje pravdu o našom korupčnom svete a o tom, čo sa z ľudstva stalo. Posolstvo tohto dokumentu nie je nič nové, nie je však na škodu pozrieť sa na situáciu, v ktorej sa nachádzame, pod novým uhlom.

Ešte nie je neskoro. Všetko dokážeme zvrátiť k lepšiemu.

(slovenské titulky)

Pozri tiež:
AWAKE – Sprievodca prebudením
Ži svoj život

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)

Realita slovenskej medicíny

MUDr. Lipták poskytol v posledných dňoch viacerým médiám vyjadrenia, v ktorých reagoval na obvinenie kardiológa Viliama F. z brania úplatku od pacientov. Nechal sa počuť, že ak kardiológ za tie peniaze poskytol službu, ktorú mal poskytnúť, tak s tým nemá problém.

Celý článok aj s videom tu

MUDr. Lipták (áno ten, ktorý tvrdí že tiomerzal vo vakcínach nie je škodlivý) je členom Pracovnej skupiny pre imunizáciu, ktorá rozhoduje o. i. o rozsahu povinného očkovania našich najmenších. Takže vieme, prečo je na Slovensku toľko z tých svinstiev povinných. Za každé očkovanie zaplatíme zo svojich odvodov výrobcovi, mešec zaštrngoce aj u lekára, no a očkované decko bude čoskoro pravidelným hosťom ambulancie “pešiakov medicíny”.

“Očkovanie patrí medzi najudržateľnejšie a najdôležitejšie zdroje príjmov farmapriemyslu. Moderné vakcíny sú veľmi výnosné, nežiaduce odškodnenie treba zaplatiť iba v celkom zriedkavých prípadoch” Michael Leitner.

Pikoška na záver, doktor vysvetľuje, ako to myslel. Zdá sa, že opäť nemal svoj deň. Až bude mať finančné problémy, očakávajme ďalšie povinné vakcíny.

Pozri tiež:
Paľba o očkovaní 1
Paľba o očkovaní 2
Neočkujeme
Hliník, malé špinavé tajomstvo farmaceutického priemyslu
Očkovanie: zmysel či nezmysel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Až budete pripravení povstať, povstanete!

Zdroj

TragedyAndHope

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)

Chcete zničiť národ? Zničte mu decká!

Nezdá sa vám, že média vrátane verejnoprávnej televízie priveľmi zdôrazňujú, že referendum za rodinu je zbytočné, nákladné, a že tá či iná socka celebrita na referendum nepôjde?

To všetko stojí peniaze a nedeje sa len tak. Je vyvíjané veľké úsilie, aby ľudia referendum ignorovali.

Referenda sa určite zúčastním.

ďurino, február 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (8 votes cast)

Pozrite sa hore!

Rozprašovanie chemikálií na oblohe je smutná realita. Dokedy?

Aké prostredie odovzdáme svojim deťom?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Čo spravia chemtrails a vakcíny s mozgom

Neurochirurg Dr. Russell Blaylock o následkoch chemtrails a vakcín na mozog.

A čo hovorí na devastáciu mozgu detí ortuťou, hliníkom a spol. teta Zuzana:

“Bohužiaľ áno, niektorí rodičia podliehajú až takej panike, ktorá sa rozpútala u nás, aj v médiách. Odmietajú očkovanie, čo je na škodu…Hlavne by som chcela varovať rodičov, aby si dali pozor, odkiaľ čerpajú informácie o očkovaní…. Častokrát sú to zdroje, ktoré tam dávajú…rôzne tie stránky, informatici alebo inžinieri, alebo podobne… Nevedia všetky súvislosti… dokonca zámerne manipulujú tými informáciami…”

Nuž, sleduj tok peňazí… Verím, že časom dospejeme k trestno-právnej zodpovednosti členov Pracovnej skupiny pre imunizáciu a lekárov bezhlavo aplikujúcich tieto mňamky. Pretože informácie o ich toxicite a devastačnom účinku sú dávno známe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)