Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
vlastní hlavou
wertyzreport

Kto ovláda slovenskú politiku

Žid Osuský sa spoľahol na svoju nadradenosť a tresol Vaskému za jeho názor. Bude zaujímavé sledovať, ako sa situácia vyvinie. Pokiaľ Osuský neskloní svoj ctený poslanecký rypák pred občanom Vaskym, bude to skutočne zaujímavý precedens, pretože v takom prípade, ak si budete myslieť, že vás nejaký hlupák uráža, pokojne mu môžete bez následkov tresnúť do nosa, aj keby to bol povedzme hovorca zahraničného agenta bútoru.

Začína byť zrejmé, kto najviac poškodzuje Slovákov, aj preto súčasná ministerka spravodlivosti(!) Židňanská (áno tá, ktorá bráni pravdoláskarskych feťákov, ktorí ničia cudzí majetok) pripravuje opatrenie, aby ste sa zodpovedali pred špeciálnym súdom, ak označíte židka za žida.

Komu takéto idiotské opatrenie prospeje? Nuž, Slovákom nie.

Voltairov výrok “Ak chcete vedieť, kto vám vládne, sústreďte sa na tých, ktorých nesmiete kritizovať” tak naplno odhaľuje nadštandardné privilégiá človiečikov, ktorí sa pokladajú za vyvolených, cítia potrebu rozhodovať a nerobiť, a ostatných považujú za zver. A podľa toho aj konajú.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Čo sa stalo s deťmi?

Pozri tiež Chcete zničiť národ? Zničte mu decká!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Vplyvom prebiehajúceho práškovania oblohy začína kolabovať celý ekosystém

Výborná prednáška, žiaľ zatiaľ iba v angličtine. Začína kolabovať celý ekosystém. Vydrží aspoň dovtedy, kým niekto zastaví tých amerických natočurákov?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Nedokážem toľko zjesť, koľko by som dokázal grcať

Skrátený príspevok jedného z nemeckých blogerov, zhnuseného zo zločinov svojich politikov a náboženských führerov.

  • Ako je to možné, že každý samovražedný atentátnik má pri útoku svoj pas a mobil, aby mohol byť rýchlo identifikovaný?
  • Prečo je už v priebehu niekoľkých minút jasné že to bol teroristický útok? V USA k takýmto útokom dochádza každých niekoľko dní, a tam útočníkov nazývajú strelci v amoku!
  • Ako je to možné, že niektoré veľvyslanectvá deň pre prevratom v Turecku stiahli svojich pracovníkov? Vedeli ste to?
  • … Prečo vláči Merkelová do krajiny stále ďalších utečencov, keď už pripúšťa, že sú nebezpeční?
  • Prečo zdupkali Briti z EÚ práve teraz?
  • Prečo chce naša vláda ešte stále uzatvoriť dohody o voľnom obchodovaní TTIP a CETA, keď už aj posledný debil vie, že nám prinesú iba nevýhody?
  • … Prečo nemeckí vojaci bránia Nemecko takmer v pol krajinách sveta, nebránia však svoju vlastnú krajinu?
  • Prečo človek ihneď dostane nálepku nácek, keď požaduje späť svoju krajinu, menu a svoje hodnoty?
  • Prečo musí byť vždy svetová vojna, keď hrozí pokles svetového hospodárstva?

preklad ďurino júl 2016, krátené

Zdroj honigmann

Komentár: Na niektoré otázky dáva odpovede židovka barbara

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Krížový sprievod kráča naprieč Ukrajinou

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík:

1) Vyjádřete obavy, že incident zneužije krajní pravice.
2) Zdůrazněte, že to nemá nic společného s islámem.
3) Naznačte, že vina padá na kritiky islámu, protože muslimy provokují
4) Zopakujte, že to nemá nic společného s islámem.
5) Napište, že za to může násilná atmosféra ve společnosti, která se samozřejmě netýká muslimů.
6) A že to nemá nic společného s islámem.
7) Volejte po veřejných demonstracích proti islamofobii.
8) Spekulujte o možném vlivu neonacistů za celou událostí.
9) Pozvěte si do debatních pořadů známé humanistické intelektuály, aby vysvětlili že to nemá nic společného s islámem.
10) Žádejte posílení pravomocí v boji s krajní pravicí.

Prevzaté z leva-net
Komentár: Podobnosť s reálnymi článkami v slniečkárskych médiách zahraničných agentov na Slovensku vôbec nie je náhodná.
vďaka marek
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (4 votes cast)

Tajemství

Našim údelom a osudom nie je plniť židovské peňaženky. Sme tu doma. Naše dejiny sa tiahnu tisícročiami.

Toto je blog, ktorý akýsi židák označil za blog šíriaci ruskú propagandu. Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (7 votes cast)

Prvý ročník českej olympiády v očkovaní

olympiada-v-ockovani

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) se rozhodlo vyhlásit první ročník olympiády v očkování pro děti základních škol. MŠMT se tím snaží ve spolupráci s pojišťovnami a lobbisty*) vyvolat zájem dětí o očkování a posilovat u nich důvěru v jeho účinnost a bezpečnost v době, kdy z toho děti ještě nemohou mít rozum a jsou schopny uvěřit úplně všemu. Vědomostní část bude obsahovat teoretické otázky. Inovací jsou otázky se vztahem k obsahu reklamy vakcín v médiích. Všechny děti, které budou chtít být úspěšnými řešiteli olympiády, by podle MŠMT měly alespoň půl roku cíleně sledovat všechny audiovizuální a tištěné formy reklamy vakcín na našem trhu. Ve vědomostní části soutěže budou poté moci děti získat až 20 bodů. Praktická část olympiády bude spočívat v samotném očkování zvířat a domácích mazlíčků. Naočkování bez výskytu nežádoucího účinku bude za maximálních 10 bodů. Naočkování mazlíčka s výskytem anafylaktického šoku, purpury, generalizovanými křečemi, encefalopatií nebo jiným zjevným poškozením centrálního nervového systému bude hodnoceno jen dvěma body. Nula bodů z praktické části dostanou pouze labilní citlivky, které své zvíře kvůli zdravotnímu riziku naočkovat odmítnou. Olympiáda bude mít také svou třetí psychologickou část. V ní může až 50 bodů získat ten, kdo přesvědčí toho, který v praktické části dostal pouze dva body, že to co právě viděl a zažil, v žádném případě s očkováním nesouvisí.

Zdroj: http://www.svobodavockovani.cz/news/vyslo-prvni-cislo-satirickeho-mesicniho-zpravodaje-z-oblasti-ockovani-a-vakcinace-kockodan/

Tu si môžete stiahnuť prvé číslo občasníka Kočkodan 1, 2016

To je zrejme dobrá správa aj pre slovenskú Pracovnú skupinu pre imunizáciu. Šikovný nápad sa určite prenesie aj na Slovensko, príjmy členov Pracovnej skupiny pre imunizáciu tak určite vystrelia opäť do výšok, potom ako zrejme poklesli v dôsledku tisícov prípadov zmrzačenia slovenských detí zahraničnými vakcínami.

Nulová zodpovednosť, fajnové kongresy, dovolenky, honorár za “prednášky” a “články”, skrátka Traumjob.

A tak to má byť. Veď… oné… o príjmy predsa ide! A tí haranti si za to môžu sami. Inak by všetok ten hliník, rakovinové bunky černošskej prostitútky, látky na vyvolanie neplodnosti a množstvo ďalších sračiek hravo zvládli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ekvádor – zemetrasenie alebo „božia tyč“ demokracie?

ecuador3

Fyzik James M. McCanney, špecialista v odbore jadrovej fyziky a jadrovej medicíny, sa počas údajného zemetrasenia a po ňom nachádzal v krízovom regióne v Ekvádore (provincia Esmeralda). Tvrdí, že „zemetrasenia” – ako to vo Fukušime, simulácia dopadu meteoritu v centrálnom Rusku a obrovské explózie v Číne – boli výsledkom jadrových útokov. V nich boli použité takzvané „božie tyče“ (rods from the gods):

Po komplexnom skúmaní mám dôvod na domnienku, že existuje transatmosférický dopravný prostriedok, ktorý na zvolené súradnice planéty zhadzuje kinetické energetické projektily, aby tak vyvolal umelé zemetrasenie a výbuchy sopiek.

Podľa článku Michaela Goldfarba na stránke Security.org sú tieto projektily vyrobené z volfrámu (vysoká špecifická hmotnosť, približne na úrovni zlata). Sú približne 7 metrov dlhé a majú priemer približne 30 centimetrov a do atmosféry vnikajú rýchlosťou 12 000 m/s. To je takmer rýchlosť meteoritov. Volfrámová tyč pri dopade vyvinie všetky efekty jadrovej zbrane vniknutej do pôdy, ibaže bez rádioaktívneho spadu.  – (zdroj)

Medzičasom majú byť k dispozícii aj jadrové „rods“, uvádza McCanney. Podľa jeho názoru bola práve taká tyč použitá v provincii Esmaralda, kde bolo centrum oblasti postihnutej zemetrasením. Volfrámová tyč mala vniknúť do zeme až do hĺbky 500 m a vytvoriť pritom obrovský oblak rádioaktívneho prachu; spadom má byť postihnutých až 100 000 ľudí. Ionizujúce žiarenie vytvára na pokožke popáleniny a všetko sťažuje chýbajúca pitná voda (ktorá je rovnakým spôsobom kontaminovaná).

Bezprostredne po „zemetrasení“, pokračuje McCanney, sa objavili zástupcovia Svetovej banky a Medziamerickej rozvojovej banky v Quite, aby vláde nanútili úvery. Skutočnou príčinou sú obrovské ložiská uránu v južnom Ekvádore a angažovanie sa Číny, Ruska a Bolívie v krajine. Krajinu majú čakať ťažké časy; to isté platí pre Brazíliu, Venezuelu, Bolíviu a ostatné latinskoamerické štáty, ktoré sa postavili diktátu medzinárodného finančného syndikátu.

Hlasový záznam rozhovoru s McCanneym, žiaľ iba v jazyku okupantov Nemecka:

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2016

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Realita podľa havloidných pravdoláskarov

Realita podľa havloidných pravdoláskarov

Absurdné tvrdenia zahraničných agentov z mimovládnych organizácií…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)