Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Ako západné médiá hlavného prúdu informujú o Ukrajine

Názorný príklad toho, ako zavádzajúco informujú západné médiá hlavného prúdu v snahe zatiahnuť Rusko do svetovej vojny:

Asociačná dohoda s EÚ (november 2013)

Západné médiá hlavného prúdu nás ubezpečovali, že bývalý ukrajinský prezident Janukovyč odmietol podpísať asociačnú dohodu s EÚ.

Neuviedli však, že Janukovyč podpis dohody iba odsunul, pretože Ukrajinu zatiaľ nevidel ako hospodársky dostatočne zrelú na partnerstvo s EÚ. V prípade partnerstva sa obával hospodárskeho kolapsu.

Demonštrácie na Majdane v Kyjeve (január/február 2014)

Západné médiá hlavného prúdu nás ubezpečovali, že protestujúci požadovali najmä odstúpenie Viktora Janukovyča ako aj predčasné prezidentské voľby a podpis asociačnej dohody s EÚ.

Neuviedli však, že prvé demonštrácie boli namierené proti (niekoľkým vládnucim) oligarchom v krajine. Považovali ich za zodpovedných za obrovskú biedu v krajine. Na prekvapenie, pučistická vláda okrem Janukovyča uviedla do funkcií menovite práve týchto oligarchov.

Neuviedli ani to, že 23. januára 2014 tisíce ukrajinských občanov demonštrovali pred veľvyslanectvom USA v Kyjeve a volali: „Stop USA! USA – potrebujeme mier!“. Títo občania vidia USA ako skutočných organizátorov demonštrácie proti vláde.

Eskalácia s množstvom mŕtvych (február 2014)

Západné médiá hlavného prúdu nás ubezpečovali, že ukrajinský prezident Janukovyč je zodpovedný za krvavý kúpeľ.

Neuviedli však, že nájomní teroristi, podľa očitých svedkov platení zo strany USA, postupovali proti bezpečnostným zložkám s brutálnym násilím a ich ostreľovači zabíjali demonštrantov aj členov bezpečnostných zložiek.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)

Anexia očami slovenských médií

Po nástupe nelegitímnej pučistickej vlády v Kyjeve sa 16. marca 2014 na Kryme uskutočnilo referendum vyhlásené krymským parlamentom, v ktorom sa obyvatelia ukrajinskej autonómnej republiky Krym a mesta so zvláštnym štatútom Sevastopoľ rozhodli pre pričlenenie Krymu k Ruskej federácii. Účasť na referende bola nezvyčajne vysoká, až 83 percent, z toho 96 percent voličov sa vyhlásilo za pripojenie k Rusku.

Slovenská vláda, podriadené a zahraničné média vychádzajúce na Slovensku odvtedy z nepochopiteľných dôvodov hovoria o krymskom referende ako o anexii. (!)

Definícia anexie podľa terminologickej databázy Slovenskej akadémie vied:

Násilné pripojenie celého územia alebo časti územia iného štátu po jeho vojenskej porážke jednostranným aktom víťazného štátu.

Podľa akademického Slovníka cudzích slov, doplnené vydanie z roku 2005, vydaného v Slovenskom pedagogickom nakladateľstve, na str. 65 anexia je

násilné pripojenie územia al. jeho časti, ktorá patrí inému štátu

Nuž, buď sú tieto definície nesprávne, alebo nedokážem pochopiť písaný text, alebo ho nedokážu pochopiť médiá, vrátane vládnych predstaviteľov.

18. septembra 2014 budú občania Škótska rozhodovať o osamostatnení svojej krajiny. Ak bude referendum platné a Škóti sa vyslovia za osamostatnenie, čo to bude pre médiá Slovenska? Násilné osamostatnenie? Aký bude rozdiel medzi krymským a škótskym referendom?

ďurino, september 2014

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

CETA - útok na demokraciu

Iba 3 minúty, a ste v obraze…

Na tomto odkaze môžete podpísať európsku petíciu proti pripravovanej dohode CETA:

Po odoslaní petície (tlačidlo PODPÍSAŤ) dostanete do e-mailu verifikačnú správu s odkazom, na ktorý treba kliknúť a potvrdiť tak účasť v petícii. Bez kliknutia na túto linku je váš hlas neplatný!

ďurino, september 201

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Trójske oblaky

Preklad a výroba titulkov ďurino, september 2014.

Podstatnou zložkou systému na úpravu počasia je súbor intervenčných metód. Počet týchto špeciálnych intervenčných metód je obmedzený iba predstavivosťou, ale až na niekoľko výnimiek ide o to, meteorologickému procesu správnym spôsobom, na správnom mieste a v správnom čase dodať buď energiu alebo chemikálie.

Zo správy USA “Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025” (Počasie ako zbraň: ovládať počasie do roku 2025), z roku 1996, str 13.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Pani Merkelová, vyskočte z vleku vojnovej politiky USA

Reč poslankyne Sahry Wagenknechtovej z 04.06.2014 v rozprave pred poslancami Nemeckého Bundestagu k vládnemu vyhláseniu k EÚ a stretnutiu krajín G 7.

Preklad a titulky ďurino, september 2014

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (12 votes cast)

Podrobná správa očitého svedka: cestujúci letu MH 17 boli celkom určite »mäso z konzervy«

 Gerhard Wisnewski

»Mäso z konzervy« – nedobré slovné spojenie. Tajné služby ho používajú na označenie starých mŕtvol, ktoré sú niekedy používané na tie najrozličnejšie účely. Napríklad, na zinscenovanie katastrof alebo atentátov. Teraz sa objavila podrobná správa z miesta pádu letu Malajzijských aerolínií let MH 17. Očitá svedkyňa poskytla reportérke abcházskej stanice Anna News na základe fotografií podrobný rozhovor o stave mŕtvol. Podľa neho sa nielen potvrdilo všetko to, čo sme doteraz počuli – celé je to však oveľa horšie…

Asfaltka pri obci Grabovo v okrese Šachťorska, východná Ukrajina. Na ceste ležia dve väčšie časti mŕtvol. Jedna časť vyzerá ako spodná časť ľudského trupu s nohami, druhá časť by mohla byť rukou. Tieto kusy ľudských tiel údajne spadli na asfalt z výšky 10 000 metrov. Ak je to skutočne pravda, časti tiel sa mali doslova rozprsknúť a všetko malo byť plné krvi.

Skutočne všade vidno ležať časti mŕtvol, no nikde žiadnu krv, iba veľké kaluže bezfarebnej tekutiny. A to je definitívny koniec oficiálneho príbehu letu MH 17.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (26 votes cast)

Židia ako otcovia vojen a globálni podpaľači

Na jednej zo študijných stránok o židovstve, zverejnených stanicou BBC, sa prekvapený internetový návštevník o takzvanom Bohovi židov dočíta nasledovné: „V mnohých častiach Starého testamentu Boh úplne jednoznačne dovoľuje židovské vojny. Boh je dokonca zosobňovaný ako bojovník, ktorý vedie židov vo vojne, ktorý im prináša víťazstvo.“ [1]

V Starom testamente, v takpovediac ústave židov, ktorá je nám však podsúvaná ako židovské náboženstvo, je pomerne výrazne ukázaná „božská“ koncepcia kladenia svetových požiarov na získanie nadvlády nad svetom. Nežidov treba navzájom rozoštvať a vohnať do vojen, aby potom Jahveho židia mohli vládnuť zničeným národom. Pretože Jahve, „Boh“ židov, hovorí: „Lebo podpichnem Egypťana proti Egypťanovi, a budú bojovať brat proti svojmu bratovi a blížny proti svojmu blížnemu, mesto proti mestu, kráľovstvo proti kráľovstvu.“ [2]

Vojny rozpútané židmi z mocenských centier až do oboch svetových vojen v 20. storočí slúžili prevažne na uspokojenie svojej túžby po bohatstve a moci. S vojnou bolo vždy spojené zvýšenie ich vplyvu na všetky oblasti politiky, ako v krajine víťazov, tak aj v krajine porazených. Židia z mocenských centier odjakživa stáli na oboch stranách frontov, „zarábali“ vždy, bez ohľadu na to, ktorá strana vojnu vyhrala. Ruský nacionalista (sám polovičný žid), Vladimír Žirinovský, pri príležitosti Wall Streetom požadovanej a západom dodanej vojny proti Srbsku v roku 1999 vyhlásil: „Tam, kde zúri vojna, vždy nájdete židov, pretože vedia, že spolu s krvou tečú aj peniaze!“ [3]

Od človeka ako Žirinovský sa mnohí určite nebudú chcieť dať poučovať. Preto si túto pravdu dáme potvrdiť jednou z vysoko uznávaných historických osobností novoveku, prezidentom USA, Thomasom Jeffersonom, spoluzakladateľom Spojených štátov amerických. V liste adresovanom Johnovi Taylorovi z 28. mája 1816 Jefferson píše: „Úplne súhlasím s tvojim názorom, že bankový systém je oveľa nebezpečnejší, ako armády pripravené k boju. To, že vydávanie peňazí má byť zaplatené budúcim blahobytom, pod pláštikom financovania, nie je nič iné, ako podvod obrovského rozsahu, posunutý do budúcnosti.“ [4]

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (11 votes cast)

Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom

Ethan A. Huff

Medicínsky komplot epického rozsahu môže zbúrať celý vakcinačný domček z karát potom ako teraz vysvitlo, že Úrad pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC) cenzuroval dôležité údaje, ktoré poukazovali na spojenie medzi vakcínou MMR a autizmom. Popredný vedec z CDC sa osvedčil ako informátor a uviedol pravdu o štúdii, ktorá podľa údajov CDC dokázala bezpečnosť MMR, zatiaľ čo v skutočnosti ukázala presný opak.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Zdravotnícky úrad USA bol nachytaný pri vedeckom podvode a vakcinačnom násilí proti černochom

Mike Adams

Včera som informoval, že server NaturalNews v súčasnosti vyšetruje prípad zatajovania obrovského rozsahu, spáchaný na najvyššej úrovni Úradu pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC). Teraz môžem oznámiť, že medzičasom mám v rukách dokumenty CDC, z ktorých bez akýchkoľvek pochybností vyplýva, že bývalá riaditeľka CDC, Dr. Julie Gerberdingová, sa aktívne podieľala na úmyselne spáchanom vedeckom podvode, aby upratala pod koberec vedecké dôkazy, ktoré spájali vakcínu MMR s nárastom autizmu u afroamerických detí na 3,4-násobok.

Áno, CDC vedel, že vakcíny MMR spôsobujú čiernym deťom autizmus, a jeho špičkoví vedci sa posledných dvanásť rokov aktívne podieľali na zatajovaní tohto faktu. To čo teraz sledujeme, sa môže ukázať ako kriminálne sprisahanie najvyššieho stupňa, ktoré, až bude úplne odkryté, zničí dôveryhodnosť Úradu pre kontrolu a prevenciu chorôb.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (8 votes cast)

Žid Porošenko čistí Ukrajinu

Zdroj: jeden z diskutujúcich na www.ac24.cz

Komentár tohto diskutujúceho:

TO video je neco priserneho a spousta lidi o nevi, jaka je Pravda, protoze siozidi, kteri provadeji genocide na Ukrajine, vlastni take media a podavaji obraz presne opacny.

Ta vypoved zatcenych ukrajinskych vojaku je dulezita, protoze potvrzuje, ze cely vymysl o svetovem terorismu pochazi z dilny dementnich zidu . Dokazi dokonce vojakum rict, ze separatiste jsou teroriste, protoze zabijeji lidi kolem sebe a oni vlastne jdou bojovat s teroristy, co vrazdi nevinne civilisty. No to je tedy sila! Ale aspon vidite, ze dement nema sebereflexi a logiku a dokaze zplodit I takovyto nesmysl.

A vzkaz zrude zidovske ( Porosenkovi) od te zranene divky: preje mu, aby to zazil.

Povrazdit bezbranne lidi na invalidnich voziccich, to opravdu dokaze jenom dement udelat.

Lidi jsou ve sklepech, ostrelovani kazde 3 minuty a boji se jit I na zachod. Nemaji vodu, elektrinu, jidlo.
Boze, kdy to skonci, rika jedna pani. Ma maminku diabeaticku vzkazuje Porosenkovi, at prijde takto zit, ze on je taky diabetik. Vase deti se naji a jdou klidne spat a nase jsou ve sklepe. Nikomu jsme nic neudelali. Nechceme penize, jen klidnou oblohu nad sebou.
Dalsi zena mu vzkazuje, at se prijede podivat na ty mrtve. A ne natocene na kamere. Dotahnete ho sem.
Detsky autobus zasazeny, autobus odvazejici lidi, kteri se snazi utect.

Dalsi zena, dotazana, co by chtela rict Porosenkovi odpovida: pijavice
Pak se tam reporterka pta na podrobnosti o zasahu jednoho dementa, jestli si je jisty, ze zasahl cil. A on ze ano. A na otazku jak, odpovi: podvedomi.
Vidite? Dement.
Dalsi rozhovory s lidmi, z vybombardovanych domu a reporter se pta po vojacich, lide odpovidaji, ze zadni nikde nejsou.
Dalsi reportaz:
“Lidi tam hori zaziva ve sklepe. 5 lidi. Vsechno tohle dela kyjevska vlada. Do sveta hlasi, ze delaji cistku a obnovuji poradek. Vrazdi ale pokojne obcany.
Boze, za co jsme trestani.”
Pozarnici prijeli uhasit dum, ale mezitim uhorelo 5 lidi. Vyprostili je a to je jenom jedna rodina. Kolik mrtvych je pod rozvalinami zatim nevi. Vsechno je to prace Porosenka, kterum pohrdame a nenavidime. Tohle nedelaji separatiste. Natocte vsechno, at to vidi cely svet I ta opice Obama.
A Nemecko a Velka Britanie, aby videli, co delaji, komu dodavaji zbrane. Komu? Tem blaznum, co jsou ve vlade. ktera zabiji ne militanty, ne separatist, jak nas nazyvaji, vrazdi jen pokojne civilisty. Vsichni, kteri uvidite tento zaznam, rozsirujte to,dejte na internet , aby to cely svet videl.
Zamerne likviduji nas narod.
Potrebuji nase doly, potrebuji nas plyn, ale lidi? vsak vidite…
Lidi jsou pro ne jenom surovinovy privesek, ktery nepotrebuji. Dejte to na internet, mozna ze oficiri, kteri k tomuto dali prikaz, to uvidi. Mozna se nekdo bude stydet za smrt teto rodiny. Nikdy nemeli v ruce zadne zbraze, zemreli za to, ze ziji v Luhanske republice.
Dalsi reportaz: povrazdeni lide, co sli pro jidlo.

—————————————–

Na záver fotografia jednej z tehličiek, na ktorých stojí pyramída tohto zverstva:

Lajčák a a nacek jaceňuk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (9 votes cast)