Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Tichá epidémia – Nevyslovený príbeh o vakcínach

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Stačilo

Všetko raz musí skončiť. Nie je tomu inak ani v prípade portálu Preklady od lesa. Cítim, že takouto formou už neviem ďalej pokračovať.

Ďakujem všetkým za priazeň, aj za kritické postrehy.

Články a videá určite budú nejaký čas na webe. Dokedy, to neviem posúdiť.

Prajem otvorenú myseľ a odvahu hľadať a nachádzať súvislosti. Pretože poznanie oslobodzuje.

ďurino

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Všetko je inak

Koncentrované nepohodlné fakty…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (6 votes cast)

Pozadie gréckych dlhov

Aktuálna debata o gréckych dlhoch dala podnet na všetky druhy vyhrážok, najskôr proti vláde Tsiprasa, potom proti gréckym voličom. Bez toho, aby sa zaoberal tou ‚odpornou časťou‘ dlhov, Thierry Meyssan analyzuje medzinárodnú kampaň proti vystúpeniu Grécka z Eurozóny. Odkazuje na historický návrh európskej únie a eura, tak ako ho v roku 1946 sformulovali Churchill a Truman, a uzatvára, že Grécko je dnes v pasci medzinárodného geopolitického prostredia a nie pre svoju hospodársku situáciu.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Očkované dievčatá

Vedľajšie účinky po očkovaní vakcínou Gardasil a následný postoj dánskych verejných inštitúcií k tomuto problému možno prirovnať k strkaniu si hlavy do piesku či hranie sa na hluchých a slepých.

V ničom nezaostávajú nad vyhláseniami slovenských zdravotníckych inštitúcií.

Dokument o utrpení dievčat, rodičia ktorých naleteli na propagandu farmaceutického priemyslu v honbe za vyššími ziskami.

Informujte sa.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Európania nemajú silu na politiku proti Rusku, rovnako ako Spojené štáty

Putin, „najviac rešpektovaný vodca na svete“, reprezentuje rozmáhajúcu sa veľmoc, šašo v kožených nohaviciach zanikajúce impérium židovskej loby

Zatiaľ čo Putina prijal pápež so všetkými poctami, Obama smel šaškovať v malom bavorskom mestečku

Zatiaľ čo Putina prijal pápež so všetkými poctami, Obama smel šaškovať v malom bavorskom mestečku

Generál americkej armády na dôchodku, David Keane, v rozhovore pre Fox-News nielen potvrdil zánik USraela (ktorý portál NJ na základe hĺbkových analýz predpovedal už dávno), súhlasil aj s konštatovaním portálu NJ, že rozmach Ruska a Číny ako dominujúcich svetových veľmocí už nemožno zastaviť.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Imigranti – 10 minút pravdy Mariana Kotlebu

Komentár:

Tiež máte dojem, že nás naši poslanci v Europarlamente skôr poškodzujú ako zastupujú?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Satanova synagóga

Poznanie oslobodzuje…

Som zvedavý, kedy príde to zvyčajné “Dokument porušuje autorské práva”…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Bratislava bez hazardných hier

Podporte Petíciu za Bratislavu bez hazardných hier

Bratislavskí starostovia a primátor koncom mája odštartovali petíciu Za Bratislavu bez hazardných hier. Boj proti herniam v blízkosti obytných domov či materských škôl môžete podporiť aj vy. Petičné hárky sú k dispozícii na miestnych úradoch a na magistráte, ale aj na kultúrnych podujatiach organizovaných mestskou časťou. Zbieranie podpisov bude prebiehať až do konca roka 2015, pričom úspešná petícia umožní mestu prijať všeobecne záväzné nariadenie, ktorým bude ustanovené, že hazardné hry podľa § 3 ods. 2 písm. b), d), e) a i) zákona č. 171/2005 Z. z. o hazardných hrách v znení neskorších predpisov nie je možné prevádzkovať na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. Ak chcete pomôcť so zberom podpisov ako dobrovoľníci, petičný hárok si môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

Petíciu môžu podpisovať iba obyvatelia s trvalým pobytom v Bratislave a starší ako 18 rokov. Petíciu chcú adresovať mestskému zastupiteľstvu, aby mohlo prijať všeobecne záväzné nariadenie zakazujúce hazardné hry na území mesta.

Zdroj

Petičné hárky na stiahnutie:

http://www.raca.sk/assets/Uploads/peticiazabratislavubezhazardnchhier.pdf

Komentár:

Žiaľ, kolesíkovia v Národnej rade splodili nejeden nedobrý zákon namierený proti občanom Slovenska, ktorých zastupujú. Petícia je preto asi jediným prostriedkom, ako vytlačiť hazard z blízkosti škôl a obytných domov.

Som presvedčený, že Bratislave sa to podarí a bude tak príkladom aj pre ostatné mestá.

Bude zaujímavé dozviedieť sa, ktorí kolesíkovia majú z ľudského nešťastia prevádzkovania herní na Slovensku osoh.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ide im o udržanie nezdravého spôsobu života

Psychiatrická „biblia“ s názvom DSM (Diagnostic and Statistic Manual of Mental Disorders) vymenúva v 5. vydaní z r. 2013 374 psychických ochorení oproti 106 z r. 1952. To kontrastuje so 7 oficiálne definovanými duševnými chorobami) zo začiatku 20.storočia (mania, melancholia, monomania, paresis, dementia, dipsomania a epilepsia). Za tento bezpríkladný vzostup sú priamo zodpovedné farmakoncerny, ktorí na bežiacom páse vymýšľajú nové a nové tzv. duševné choroby, ktoré sa „musia“ liečiť chemikáliami. V pozadí nestoja snahy o prevenciu a dokonca ani o vyliečenie „duševne chorých“, ale peniaze, ziskuchtivosť a chamtivosť.

S prevenciou sa nedá veľa zarobiť, preto nikto nebude vynakladať veľa úsilia, aby aktívne pomáhal upevniť duševné a emocionálne zdravie zostresovaného, o každodenný chlieb bojujúceho obyvateľstva. Práve naopak: farmapriemyslu a verejnému zdravotníctvu ide o udržanie nezdravého stravovania (Američanov) chorobne adipóznymi a chemicky zamorenými potravinami, tvoriacimi živnú pôdu pre srdcovo-cievne a rakovinové ochorenia. Vedúci politici a veľké koncerny majú eminentný záujem o udržanie nášho nezdravého spôsobu života, čo im zaručí dlhodobú lekársku starostlivosť celého obyvateľstva v záujme maximalizácie profitu.

V odbore psychiatrie ide o to, aby sa každý člen spoločnosti mohol atestovať ako duševne chorý, ktorého samozrejme treba trvalo liečiť. Prípadné falošné diagnózy nikoho nezaujímajú, tým skôr, že celému diagnostickému systému chýba vedecký základ. DSM je čisto propagandistický nástroj koncernov, ktoré možno bez preháňania označiť za „psychiatrické Gestapo“, ktorému ide jedine a výlučne o moc. Tým má každý licencovaný terapeut v rukách prostriedok každého kvalifikovať za duševne chorého, najmä toto, ktorý sa prispôsobí a príliš nevystrkuje hlavu; taký sa vyhlási za „normálneho“, kým neprispôsobivý, ktorý ukazuje znaky samostatného rozmýšľania a vlastnej vôle, sa označí za „odchylného“, „abnormálneho“, „duševne vyšinutého“ a „duševne chorého“. Sem medzitým patria aj všetci, ktorí v prirodzenom procese starnutia sa stávajú zábudlivými; tí sa môžu vyhlásiť za dementných, trpiacich „ľahkou neurokognitívnou poruchou“. Podobne aj tí, ktorí sa na základe platných zdravotných úvah sami rozhodnú o tom, čo do svojho tela privedú, teda čím sú ochotní sa stravovať a platiť za to, a napríklad odmietnu firmou Monsanto geneticky manipulované potraviny, sa môžu – v rámci zámernej psychopatologizácie obyvateľstva – označiť za jedincov s chorobnou túžbou po prírodných a zdravších potravinách, podľa editorov DSM 5 trpiacich onemocnením orhorexia nervosa. Tí všetci potrebujú dlhodobé „privedenie k zdravému rozumu“ pomocou syntetických liečiv ako Prozac, Paxil Zoloft, teda chemikálií s mnohými nebezpečnými vedľajšími účinkami, napríklad preukázaný zvýšený vplyv na samovražedné myšlienky.

Práve Prozac je dobrým príkladom, na ktorý poukazuje aj u nás známy indický autor John Virapen v knihe „Vedľajší účinok smrť“, pričom v podstate priznáva, že aj on, ako marketingový pracovník výrobcu Prozacu (Eli Lilly) tento liek ex-offo intenzívne propagoval, až ho samotná firma (ktorá sa asi naľakala úspechu príliš ambiciózneho zamestnanca) namiesto povýšenia vykopla, takže táto inak užitočná knižka bola zrejme napísaná z túžby po pomste „neuznaného“ marketingového génia voči zamestnávateľovi.

Zdroje:

Magazín NEXUS 59, jún-júl 2015, str. 20 (úryvky z článku)

www.globalresearch.ca

Šaman, jún 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)