Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Trollovia vydavateľstva Axel Springer berú do 450 eur mesacne

Ponúkam preklad dôverného listu švajčiarskeho vydavateľstva Axel Springer AG. Táto spoločnosť v holdingu so švajčiarskym mediálnym domom Ringier pôsobí aj na Slovensku.

List je adresovaný nemeckému Landtagu vo Schwerine, hlavnom meste spolkovej krajiny Meklenbursko-Predpomoransko, z čoho je zrejmé, že do trollingu, teda manipulácie diskusií pod článkami a v sociálnych sieťach, sú zapojené [aj] nemecké vládne orgány.

Vážený [vážená?]…

v súčasnosti máme v nasadení 642 blogerov, ktorí pracujú formou minizamestnania [minijob] podľa § 8 nemeckého Sociálneho zákonníka SGB IV s mesačnou mzdou do 450 €. Miesto nasadenia ostáva nezmenené a obmedzuje sa na sociálne siete a stránky patriace vydavateľstvu [Axel Springer].

Úlohou blogerov je – ako protipól ruskej propagandy – rozložiť určité proruské zoskupenia, podmínovať ich a zaplaviť chybnými informáciami. Neposkytujeme a ani sme nikdy neposkytovali blogerom textové predlohy či dokonca predpripravené textové moduly. Účtuje sa podľa blogu/záznamu/komentára so stanovením určitého počtu slov.

Podľa dohody z 12.04.2014 nemeckého parlamentného vyšetrovacieho výboru [!] mali prisľúbené finančné prostriedky doraziť už začiatkom mája, čo sa do dnešného dňa nestalo. Priateľsky poukazujeme na to, že bez tejto podpory budeme nútení dohodu zrušiť. Zaznamenávame prudko rastúcu antipatiu až bojkot našich produktov.
(Príloha: Údaje o obrate 06/14)

Preklad vr. poznámok v hranatých zátvorkách ďurino, júl 2014

Zdroj: Der Honigmann

Súvisiaci článok na tomto blogu: Médiá ako zbraň hromadného ničenia

Komentár: Medzi typické prejavy internetového trolla na Slovensku patria prezývka v angličtine, úmyselne vnesené gramatické chyby a oslava všetkého židoamerického…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Let MH17 - tušenie súvislostí

8. marca 2014 odštartoval let MH370 spoločnosti Malaysia Airlines z medzinárodného letiska Kuala Lumpur do Pekingu. Lietadlo zmizlo za neznámych okolností. Elektronické a očité svedectvá signalizovali, že lietadlo bolo ešte dlho po odmlčaní sa vo vzduchu, kurz s najväčšou pravdepodobnosťou na americkú vojenskú základňu Diego Garcia. Išlo o lietadlo Boeing typ 777.

2H6(ER) with Construction No. 28420, Reg. No. 9M-MRO – See more at: http://www.bollyn.com/are-the-israelis-planning-another-9-11-using-the-missing-777/#sthash.qjptd5S0.dpuf

Ešte koncom roka 2013 spoločnosť GA Telesis na Floride zakúpila identické dvojča zmiznutého lietadla s úmyslom zošrotovať ho. Lietadlu však bolo pridelené nové registračné číslo NG05GT a následne odletelo do Tel Avivu, kde bolo uschované v odľahlom hangári letiska (odkaz).

Vo štvrtok 17. júla 2014 sa nad Ukrajinou, v časti zmietanej bojom medzi fašistickou ukrajinskou vládou a obyvateľmi východnej Ukrajiny, zrútilo za záhadných okolností dopravné lietadlo plné cestujúcich, let MH17, patriace čuduj sa svete opäť spoločnosti Malaysia Airlines. Opäť išlo o lietadlo typu Boeing 777.

Počas konfliktu na Ukrajine, vzdušný priestor nad Ukrajinou ostal pre komerčnú letovú dopravu otvorený. Ukrajinská letová kontrola let MH17 odklonila presne nad Donecko, oblasť zmietanú bojom (odkaz).

Ukrajinská armáda má zúfalý nedostatok bojaschopných stíhačiek, napriek tomu však podľa výpovede španielskeho pracovníka letovej kontroly na Ukrajine, let MH 17 takmer po celý čas letu nad Ukrajinou sprevádzali vojenské stíhačky. Krátko po strate lietadla z radaru do miestnosti letovej kontroly vtrhli neznámi ľudia a skonfiškovali radarové údaje (odkaz).

Na mieste tragédie, vojenský veliteľ proruských “rebelov” tvrdí, že mŕtvoly cestujúcich zo zostreleného lietadla “nie sú čerstvé”. To znamená, boli mŕtvi dávno predtým, ako lietadlo vzlietlo (odkaz).

Let MH17 bol “zostrelený” 17. júla o 14.15.

Útočná pozemná operácia Izraela v koncentračnom tábore Pásmo Gaza sa začala 17. júla o 14.00 (odkaz).

N105GT
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (11 votes cast)

Španielska chrípka z roku 1918 bola spôsobená očkovaním

Skrátený preklad kapitoly z knihy Swine Flu Exposed od Dr. Eleanor McBeanovej

Ako bolo uvedené už skôr, všetky zdravotnícke a nezdravotnícke autority v oblasti očkovania sa zhodujú v tom, že vakcíny majú spôsobiť ľahkú formu toho ochorenia, ktorému majú údajne zabrániť. Vedia však a priznávajú aj to, že neexistuje žiadna možnosť predpovedať, či bude priebeh mierny alebo závažný – či dokonca smrteľný. Zaobchádzať s niečím tak cenným ako ľudský život s tak veľkou neistotou je veľmi nevedecké a aplikovať takú pochybnú procedúru ako očkovanie je mimoriadne nebezpečné.

spanielska_chripka

Obete španielskej chrípky v roku 1918 v núdzovej nemocnici Fort Riley, Kansas. FOTO: NATIONAL MUSEUM OF HEALTH AND ME, AP

Mnohé vakcíny spôsobujú aj iné choroby ako tie, proti ktorým majú ochrániť. Napríklad vakcína proti pravým kiahňam často spôsobuje syfilis, ochrnutie, lepru a rakovinu. Polio vakcíny, toxín/antitoxín záškrtu, vakcína proti týfusu, rovnako ako vakcína proti osýpkam, tetanu a všetky ostatné vakcíny často spôsobujú rozličné iné štádiá choroby, ako postvakcinačnú encefalitídu (zápal mozgových blán), obrnu, miechovú meningitídu, slepotu, rakovinu (niekedy do 2 rokov), tuberkulózu (do 2 až 20 rokov od očkovania), artritídu, choroby obličiek, srdcové ochorenie (zlyhanie srdca, niekedy do niekoľkých minút po očkovaní a niekedy po niekoľkých hodinách). Nervové poškodenia a mnohé iné vážne poruchy sú tiež dôsledkom injekcií.

Ak sa uskutočnia viaceré očkovania (rôznymi vakcínami) v priebehu niekoľko málo dní alebo týždňov, vyvolajú často intenzívnejšie formy všetkých týchto chorôb naraz, pretože telo sa nedokáže naraz vysporiadať s tak veľkým množstvom smrtiaceho jedu, vstreknutého priamo do krvného riečiska. Lekári to označia za „novú chorobu“ a pristúpia k potláčaniu príznakov.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Dôkazy zmien v našej DNA

V tomto článku Patricie Resch poskytla Dr. Berrenda Foxová dôkazy o zmenách v DNA a zmenách na úrovni buniek. Berrenda Foxová pracuje ako holistická (celostná) lekárka vo wellnes centre Avalon v Mount Shasta v štáte Kalifornia. Klinika Avalon je znovuzrodením ideálu liečenia, aké bolo praktizované na legendárnom ostrove Avalon.

Dr. Foxová prostredníctvom krvných testov dokázala, že v súčasnej dobe si niektorí ľudia vyvinuli ďalšie vlákna DNA.

PR: Berrenda, povedz nám niečo o sebe.

BF: Mám doktorát z fyziológie a prírodnej medicíny a počas odbornej prípravy v Európe som bola zapojená do médií, a toto zapojenie pokračuje vo filme a manažmente. Ako viete, spolupracujem s televíziou FOX na programoch o mimozemšťanoch a pochopení ich úlohy v tom, čo sa v súčasnosti deje s ľudstvom. Najznámejšie sú Pozorovania (Sightings) a Akty X (The X Files).

PR: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tomto čase na planéte a aký dopad to má na naše telá?

BF: Sú to zásadné zmeny, mutácie, ktoré sa podľa genetiky začali, odkedy sme vyšli z vody. Pred niekoľkými rokmi sa v Mexiku konala konferencia genetikov z celého sveta na tému Zmena DNA. Robíme evolučnú zmenu, stále však nevieme, na koho sa meníme.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Vakcína proti chrípke obsahuje 25 000 razy viac ortuti ako je dovolené v pitnej vode

Počas testov v laboratóriu na testovanie potravín amerického portálu NaturalNews sa pred niekoľkými dňami zistilo, že vakcíny proti chrípke, ktoré sú v súčasnosti viac či menej natláčané každému, aj dojčatám, tehotným ženám a seniorom, obsahujú neuveriteľne vysoké množstvá nervového jedu ortuť. V ampulách s vakcínou britského farmaceutického obra GlaxoSmithKline (GSK) sa našlo viac ako 51 čiastočiek ortuti na jeden milión (ppm), čo je 25 000 razy viac ako horná hranica pre pitnú vodu, ktorú stanovil americký Úrad na ochranu životného prostredia (Environmental Protection Agency, EPA).

Tento šokujúci objav umožnila moderná hmotnostná spektrometria, ktorá dáva mimoriadne presné výsledky. Tým sa vyplnila istá medzera, pretože národné dozorné úrady si takéto bezpečnostné skúšky doposiaľ nerobili. Každý rok si milióny ľudí dávajú vstreknúť vakcínu proti chrípke, a väčšina z vôbec netuší, že im do tkaniva svalu vstreknú jeden z najjedovatejších kovov vôbec.

»Ortuť patrí medzi najjedovatejšie látky, aké ľudstvo pozná«, vysvetľuje Dr. David Brownstein, rodinný lekár a odborník na celostnú medicínu, na svojom blogu. »Už viac ako 20 rokov skúmam takmer každého pacienta, ktorý mi prejde ordináciou, na zaťaženie ťažkými kovmi… u 80 percent mojich pacientov, či chorých alebo zdravých, nachádzam príznaky signalizujúce otravu ortuťou.«

Tehotné ženy, malé deti a seniori sú nabádaní, aby si dali streknúť injekciu s ortuťou

Tieto konkrétne čísla, ktoré sú v rozpore s oficiálnym postojom vlády k vakcínam, zmobilizovali očkovačov, ktorí zúrivo trvajú na tom, že ortuť je úplne bezpečná. Buď to, alebo tvrdia, že do vakcín sa ortuť už nepridáva. Posledne tvrdenie je zákerné klamstvo, ktoré poškodzuje najslabších z nás, aj nevinné deti.

Na príbalovom letáku pre FluLaval, vakcínu proti chrípke, ktorú hodnotilo laboratórium NaturalNews, sa sami môžete dočítať, že vakcína skutočne obsahuje ortuť. Nasledujúci citát pochádza priamo zo servera RxList.com, takzvaného »internetového liekového indexu« dokazuje, že do vakcín proti chrípke sa pridáva ortuť vo forme tiomerzalu:

Tiomerzal, derivát ortuti, sa pridáva ako konzervačná látka. Každá dávka 0,5 ml obsahuje 50 mikrogramov tiomerzalu ([menej ako] 25 mikrogramov ortuti). Každá dávka 0,5 ml môže obsahovať aj reziduálne množstvá ovalbumínu ([až] 0,3 mikrogramu), formaldehyd ([až] 25 mikrogramov) a deoxycholátu sodného ([menej ako] 50 mikrogramov) z výrobného procesu.

Zdravotnícke úrady však napriek všetkým týmto obsiahnutým škodlivinám každý rok tlačia na tehotné ženy, seniorov a malé deti, aby sa dali očkovať proti chrípke. Čo na tom, že každá z týchto obsahovaných látok je známy neurotoxín, že formaldehyd je známa rakovinotvorná látka – postavte sa jednoducho do radu a dajte sa zaočkovať proti chrípke, pretože vláda tvrdí, že je to pre vaše dobro!

Dvojaký meter systému zdravotníctva

Čo je na tom paradoxné: Vláda medzičasom priznáva, že ortuť je jedovatá, prinajmenšom ak pochádza z iných zdrojov. Obamova vláda napríklad, ako sme nedávno informovali, vedie krížovú výpravu proti všetkým uholným elektrárňam, pretože údajne vypúšťajú do atmosféry veľké množstvá ortuti. A oficiálne výstražné pokyny vystríhajú tehotné ženy pred ortuťou v tuniakoch v konzervách.

Čo však s ortuťou, ktorá sa naďalej používa vo vakcínach a v zubných výplniach? Prečo je styk s ortuťou z týchto zdrojov podľa vlády úplne bezpečný, ale ortuti v potrave a z komínov sa treba vyhýbať?

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, júl 2014

Komentár: Aby toho nebolo dosť, americká FDA aktuálne písomne upozornila spoločnosť GlaxoSmithKline na ďalšie nedostatky zistené pri výrobe tohto svinstva.

Očkovací baróni na Slovensku trvajú na tom, že očkovanie musí ostať povinné a rodičia nemajú dôverovať informáciám na internete. Povinné očkovanie je vynikajúci kšeft – často s tragickými následkami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (14 votes cast)

Zahraničné hovädá nás opäť práškujú

DSC_0038

Na fotografii pekne vidno “oblačnosť”, ktorá vznikla preletom lietadiel. Postupne sa rozptyľuje, a povedzme o 50 kilometrov ďalej ju ľudia uvidia už iba ako závoj, ktorý predsa nemá súvis s lietadlami.

Podľa doteraz vykonaných skúšok táto umelá, jedovatá oblačnosť obsahuje s najväčšou pravdepodobnosťou hliník, bárium a ďalšie kovy. Toto svinstvo niekde napokon klesne, prenikne do pôdy a vody, na pokožku, do pľúc. A obsah hliníka v našom tele veselo stúpa. Zvyšuje sa aj v našej pôde. Jedným z dôsledkov vysokého obsahu naprášeného hliníka v pôde sú napríklad prudké lesné požiare.

A potom nejaký trtko z mimovládnej organizácie opäť vyhlási, že Slováci nezdravo žijú, nezdravo sa stravujú, málo športujú a málo sa očkujú. A iný trtko pridá, že chemtrails neexistujú, sú to iba kondenzačné pásy a mali sme na hodinách fyziky dávať pozor. Chcú nám iba dobre…

Takýchto fotografií možno urobiť denne stovky, kdekoľvek na Slovensku. Prášia nám celé Slovensko.

Paranoja? Žiaľ, realita.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (13 votes cast)

Zákon USA na zvrhnutie Putina

V USA byl navržen zákon s názvem „Zákon na odvrácení agrese ze strany Ruska“. Tento zákon lze snadno považovat za zákon o svržení Putina. Zákon je již ve druhém čtení a tak bude zřejmě přijat jen s minimálními úpravami. Základem zákona je mj. zajištění toho, že OSN a NATO budou dělat to, co po nich Washington bude chtít.

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Päť dôvodov, prečo treba Roundup navždy zakázať

Vedecké poznatky sú jednoznačné: Pesticíd Roundup, vyrábaný spoločnosťou Monsanto, je smrteľný chemický jed, ktorý ostáva na – a tiež v – poľných rastlinách, ktoré konzumujú milióny ľudí. A mnohonásobné dôsledky použitia Roundupu v komerčnom poľnohospodárstve sú, prinajmenšom pre rozumne zmýšľajúceho človeka, dostatočným dôvodom, aby bol tento jedovatý koktail v záujme životného prostredia a ľudstva navždy zakázaný.

Sú to tvrdé slová, sú však opodstatnené. V istom príspevku, ktorý nedávno vyšiel na Rodale News, uviedol šéfredaktor portálu päť faktov o Roundupe dokazujúcich, že patrí na smetisko dejín a nie do prvej línie modernej výroby potravín. Na rozdiel od tvrdení Roundup nie je biologicky odbúrateľný; nie je neškodný, zabíja krajinu, zvieratá a napokon ľudí.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Rabín Eli Ravage o kresťanstve II

V roku 1928 uverejnil newyorský mesačník “The Century Magazine” dve state rabína s menom Marcus Eli Ravage, v ktorých otvorene rozpráva o svetovom židovskom sprisahaní. Dve zriedkavo úprimné, dnes však politicky nekorektné state vyšli v januárovom a februárovom čísle tohto magazínu.

Iba dva roky po zverejnení oboch statí tento tradičný magazín zanikol, resp. bol pohltený magazínom “The Forum”, ktorý založil v roku 1885 akýsi Izák. Uverejnenie takýchto statí zrejme nebolo jeho vydavateľovi po srsti a tak privrel magazínu kohútik s peniazmi.

Ponúkam preklad druhej state.

Spravte si názor…

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Dnešné chemtrails nad Bratislavou

DSC_0004

DSC_0005

Sýtu modrú raňajšiu oblohu nad Bratislavou premenili zahraničné lietadla na jedovatý smog. Ministrovi vnútra ani ministrovi životného prostredia nevadí, že zahraničné lietadlá (zas a znova) sypú na obyvateľstvo jedy.

Nič z tej oblačnosti na fotografiách nie je prirodzené. Druhá fotografia vznikla cca 10-15 minút po prvej. Jednotlivé chemtrails už začínajú vytvárať “oblačnosť”.

Načo zavádzame emisné normy pre spaľovacie motory (ten “zlý” CO2),´keď nás zahraničné hovädá beztrestne práškujú jedmi?

ďurino, 23. júna 2014

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)