Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Potom, ako zlyhali pokusy chazarskej mafie rozpútať svetovú vojnu, rokuje sa o samite medzi Donaldom Trumpom a Kimom Čong-unom

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 16. 10. 2017

Moc chazarskej mafie vynucovaná vraždami, vydieraním, úplatkami a propagandou sa systematicky likviduje spôsobom, ktorý už nemožno poprieť. Títo fanatici, ktorí si želajú naviesť ľudskú históriu na cestu k zničeniu, opierajúc sa o prastaré knihy, znova zlyhali v nedávnom úsilí o rozpútanie tretej svetovej vojny. Mohli sme to vidieť v Severnej Kórei, Kurdistane a Iráne, kde sú ich čoraz zúfalejšie manévre eliminované na každom rohu.

V prípade Iránu bol prezident Spojených štátov, Donald Trump, ohrozovaný a vydieraný, aby vypovedal jadrovú dohodu s Iránom. Čelí však opozícii zo strany armády rovnako ako najbližších spojencov, takže Trump aspoň dokázal uchlácholiť Chazarov s ich bojachtivou rétorikou. Na rétoriku Trumpa reagovali vodcovia najbližších spojencov Spojených štátov – Spojeného kráľovstva, Nemecka a Francúzska vyhlásením, ktoré oponovalo Trumpovým tvrdeniam, že Irán porušuje jadrovú dohodu.

Vyhlásenie poukazovalo na to, že dohoda bola jednomyseľne schválená Bezpečnostnou radou OSN v rezolúcii č. 2231. Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu opakovane potvrdila plnenie podmienok a lehôt zo strany Iránu, stanovených v v spoločnom komplexnom akčnom pláne (JCPOA) prostredníctvom svojho programu dlhodobého overovania a monitorovania (odkaz).

Inými slovami, Trumpovi povedali, aby nezačal vojnu založenú na klamstvách. To je niečo, čo som počas svojho mnohoročného sledovania diplomatických vyhlásení nikdy predtým nevidel.

V skutočnosti jedinou krajinou, ktorá podporovala vojenskú rétoriku Trumpa, bola Saudská Arábia, darebácka krajina zotročená Chazarmi. V každom prípade, satanistickí vládcovia Saudskej Arábie začínajú strácať svojho hlavného ochrancu, keďže izraelská polícia sa chystá zatvoriť satanského vodcu Izraela, pseudožida Benjamina Netanjahua.

Zlyhávajú aj pokusy Chazarov použiť Severnú Kóreu na rozpútanie tretej svetovej vojny. Minulý týždeň dvaja starší japonskí politici uskutočnili tajnú návštevu Severnej Kórey, aby rokovali o stretnutí medzi Donaldom Trumpom a severokórejským diktátorom Kimom Čong-unom, keď Trump v novembri navštívi Áziu, uvádza zdroj blízky k japonskej cisárskej rodine.

Toto stretnutie, ak sa uskutoční (konečné rozhodnutie zatiaľ nepadlo), by pravdepodobne pripravilo pôdu pre mierovú dohodu rovnako ako aj znovuzjednotenie Kórejského polostrova.

Možno však príde správa oveľa významnejšia. Podľa zástupcov Pentagonu a Ázijskej tajnej spoločnosti…

Pokračovanie… (zvyšok správy v anglickom znení bude – ako vždy – verejný až o dva dni, takže sa do mňa prosím nenavážajte :-))

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

MI6, Mosad, CIA, NSA, Pentagon, Jakuza a ďalší odrazu hovoria, že príde niečo veľké

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 9. 10. 2017

Všetci ľudia, ktorí prerušili kontakt po teroristickom útoku na Fukušimu 11. marca 2011, sa odrazu prostredníctvom autora tejto správypokúšajú kontaktovať Spoločnosť Bieleho draka. Patria medzi nich dvorný nájomný vrah Yakuzy, vyšší zástupca MI6, zástupca NSA, zástupca novej frakcie CIA a ďalší. V zhode s našimi pravidelnými informátormi súhlasia s tým, že príde niečo veľké.

Azda najexotickejšou osobou, ktorá sa mi opäť ohlásila, bol pán K, ktorého pred rokmi autorovi tejto správy japonská vojenská spravodajská služba predstavila ako vrchného nájomného vraha syndikátu vzájomnej ochrany Jamaguči-gumi (to bolo predtým, než sa rozdelil na tri frakcie). Drobný a pokojný vyzerajúci pán K tvrdí, že jeho práca spočíva v tom, že odsekáva ľuďom prsty, jeden kĺb za druhým, až kým z nich nevytiahne potrebné informácie. Potom obalí telá do olova a vrhne ich do oceánu, čo nezávisle potvrdil Takamasa Kawase z japonskej vojenskej spravodajskej služby. Pán K tiež hovorí, že pracoval pre bankový konglomerát spoločnosti Mitsubishi (pravdepodobne im pomohol nájsť zmiznuté finančné prostriedky).

Bola to spolupracovníčka pána K, dcéra bývalého šéfa Jamaguči č. 2, Masaru Takumiho, ktorá trvala na stretnutí s autorom tejto správy 10. marca 2011 tým, že nastavila môj alarm na mobile, aby zazvonil presne o 11:00 ráno 11. marca 2011, deň jadrového teroristického útoku na Japonsko a umelo vyvolanej cunami.

Obyvatelia mesta Kobe, ktorí žijú v blízkosti ústredia Jagamaguči-gumi, zaznamenali v dňoch pred zemetrasením v Kobe 17. januára 1995 nákladné vozidlá, ktoré priviezli veľké množstvá dodávok pre krízové situácie do ústredia Jagamaguči-gumi. Výsledkom bolo, že tento gang bol v poskytnutí pomoci obyvateľom mesta Kobe postihnutých zemetrasením oveľa rýchlejší, ako vláda.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (17 votes cast)

Sú zábery z ISS virtuálnou realitou?

Na internete sa množia videá so zábermi z medzinárodnej vesmírnej stanice ISS, ktoré upozorňujú na chyby, ktoré by na reálnych videách nemali byť. Všetko nasvedčuje tomu, že v niektorých prípadoch ide o virtuálnu realitu, ktorú dnes pomocou výkonných počítačov možno poľahky vytvoriť.

Otázka je, prečo to robia?

Dnes už vieme, že celý príbeh o výletoch na Mesiac a späť s technikou, ktorá vznikla v dobe, kedy ste v zime nevedeli, či ráno naštartujete auto, bol sfalšovaný. Dokazujú to desiatky sfušovaných fotografií a videí, o ktorých nevieme, kde vznikli. Vieme však s určitosťou, kde nevznikli.

Obežná dráha Zeme predstavuje oveľa jednoduchšiu technickú výzvu, ako je výlet na Mesiac a najmä jeho spiatočná fáza. Preto nie je jasné, prečo niektoré zábery z ISS vykazujú manipulácie.

Ponúkam odkazy na niektoré videá, ktoré pochopíte aj bez prekladu. Spravidla ide o neodfiltrované závesné prvky na takzvaných astronautoch v beztiažovom stave, diskusie naživo, v ktorých nie sú zvládnuté časové oneskorenia (na niektoré odpovede sa pre spomínané oneskorenie čaká sekundy, niektoré však prídu bezprostredne), odrazy na ISS vo vesmíre, v ktorých vidno niečo, čo vyzerá ako tvár so slnečných okuliarmi, nesprávna synchronizácia počítačom generovaných predmetov a hercov na ISS, náklon hlavy v beztiažovom stave, ktorý signalizuje, že mozog napriek tomu vie, kde je „hore“ a kde „dole“…

Jedno kratšie video….

…a jedno dlhšie, aj s podrobnejším výkladom. Toto video obsahuje aj nepodarky z iných „misií“ NASA. Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Spojené štáty uskutočnili jadrový útok na Severnú Kóreu a Japonsko sa rozhodlo vykopnúť premiéra Abeho

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 2. 10. 2017

Minulý týždeň letectvo Spojených štátov zhodilo jadrovú bombu na vrchol hory v blízkosti testovacieho jadrového areálu Severnej Kórey, ako varovanie tejto krajine s cieľom zastaviť jej nedávne provokácie vypustenými raketami, uvádzajú zdroje NSA. Svetové médiá uvádzali iba to, že bombardéry Spojených štátov nikdy v 21. storočí neleteli tak blízo demilitarizovanej zóny medzi Južnou a Severnou Kóreou (odkaz).

Po tomto prelete nasledovali správy o zemetrasení so silou 3,5 v blízkosti miesta, v ktorom Severná Kórea nedávno testovala vodíkovú bombu. Protikladné správy médií opísali toto zemetrasenie buď ako prirodzené, alebo ako výsledok jadrového výbuchu. Severná Kórea sa však po tejto udalosti nepochválila novým jadrovým testom (odkaz).

Americký prezident Donald Trump akoby naznačil tento útok nasledujúcou správou na sociálnej sieti: „Povedal som Rexovi Tillersonovi, nášmu úžasnému štátnemu tajomníkovi [v skutočnosti ministrovi zahraničných vecí], že stráca čas snahami o rokovania s raketovým človiečikom… Šetri si energiu Rex. Urobíme to, čo je potrebné urobiť! Byť milý k raketovému človiečikovi nefunguje už 25 rokov; prečo by teraz fungovalo? Clinton zlyhal, Bush zlyhal a Obama zlyhal. Ja nezlyhám.“

Po jadrovom útoku na Severnú Kóreu nasledovalo rozhodnutie ázijských tajných spoločností, v koordinácii s chazarským mafiánom Henrym Kissingerom, zbaviť sa japonského premiéra Šinzó Abeho, uviedli zdroje ázijských tajných spoločností. To je dôvod, prečo Abe oznámil, že 22. októbra sa budú konať všeobecné voľby, hovoria zdroje. Nasledujúci japonský premiér, guvernérka Tokia, Juriko Koike, bude prvou ženskou premiérkou v Japonsku, dodávajú.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (9 votes cast)

Z amerického prezidenta Donalda Trumpa sa stáva „Obump“ s roztavením sionistického jadra na zasadnutí OSN

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 25. 9. 2017

S americkým prezidentom Donaldom Trumpom sa skutočne stalo niečo nedobré, ako to bolo zrejmé pre každého, kto počul minulý týždeň jeho vystúpenie v OSN. Vyhrážkou, že „úplne zničí Severnú Kóreu“, bol jediným svetovým vodcom, ktorý sa vyhrážal vojnou na mieste, ktoré slúži podpore mieru. Trump to urobil preto, lebo je chazarskou čvargou vydierovaný videami, na ktorých má sex s maloletým dievčaťom, tvrdia zdroje CIA, potvrdzujúc to, čo už predtým uviedli zdroje Pentagonu. Zdroje CIA dodávajú, že existuje tiež video, ktoré bolo sfalšované počítačovou grafikou, v ktorom zabil dievča, o ktorom zdroj Pentagonu nič nevie. Navyše, „Trump sa snaží zostať nažive a udržať svoju rodinu mimo nebezpečenstva“, uvádzajú zdroje CIA.

Ak sa pozriete na fotografiu šéfa generálneho štábu Bieleho domu, generála Johna Kellyho, ako si drží hlavu v rukách, keď sa Trump odvracia od dohodnutého textu svojho prejavu, môžete iba potvrdiť, že armáda Spojených štátov nemá žiadnu účasť na tejto travestii (odkaz).

Hrozba severokórejského diktátora Kim Čong-un na „definitívne skrotenie duševne postihnutých amerických retardov ohňom“ je to isté ako chazarské filmy, určené na to, aby naplnili ľudstvo strachom.

Nemusíte kopať veľmi hlboko, aby ste zistili, že Severná Kórea a Donald Trump prijímajú príkazy od tých istých chazarských mafiánov. Stopa, ako ukážeme, vedie do komplexu Rothschildovcov vo švajčiarskom Zugu (odkaz1, odkaz2).

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (7 votes cast)

Tri spôsoby prirodzeného očkovania a vakcinačné bludy modernej medicíny

Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Donald Trump sa v novembri vydá na žobravý výlet po Ázii

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 18. 9. 2017

Donald Trump plánuje v novembri odcestovať do Ázie, oficiálne s cieľom zúčastniť sa schôdze APEC, v skutočnosti však pôjde žobrať, potvrdzuje niekoľko zdrojov. Žobravý výlet má za cieľ získať peniaze pre zbankrotovanú korporačnú vládu Spojených štátov, aby dokázala konať až do decembra v rámci predĺženia, ktoré jej poskytla väčšina ázijských veriteľov.

Korporácii Spojených štátov bolo poskytnutých dostatok peňazí na to, aby zostala funkčná počas troch mesiacov po 30. septembri, ku koncu svojho fiškálneho roka, pretože sa „vyhrážala, že zničí planétu“, potvrdili zdroje ázijských spravodajských agentúr počas stretnutia s predstaviteľmi Spoločnosti Bieleho draka. Inými slovami, potvrdili, že celý ten hurhaj okolo Severnej Kórey nie je nič iné ako väčšia vydieračská kampaň.

Spoločnosť Bieleho draka odporučila Aziatom, aby korporačnej vláde Spojených štátov poskytli čas na rozhodnutie do decembra: „Buď budú akceptovať nasledujúcu platbu prostredníctvom Kanady, aby sa na oplátku podrobili Kanaďanmi vedenej reforme svojho politického a hospodárskeho systému, alebo dopustíme, aby začali rozsiahlu jadrovú vojnu.“ Je takmer isté, čo by Američania spravili, ak by boli donútení rozhodnúť sa medzi jadrovým holokaustom a Kanaďanmi.

Pri takomto scenári by sa zachovala štruktúra amerického vojenského velenia, možno by bolo možné zapojiť aj kanadské ozbrojené sily. Kanaďania by na oplátku prevzali kontrolu nad politikou a hospodárstvom, až do vyčistenia stoky, na ktorú sa premenil Washington DC. Takýto krok by určite mal verejnú podporu. Podpora americkej verejnosti politikom vo Washingtone DC je nižšia ako 10 %, zatiaľ čo podpora ozbrojeným silám SŠA je stále približne 70 %. Na druhej strane, viac ako 60 % Kanaďanov podporuje svoju vládu, pretože tá reálne pracuje pre ľudí, na rozdiel od stoky vo Washingtone DC.

V každom prípade, príznaky nastávajúceho bankrotu a kolapsu SŠA značne rastú každým dňom. Schopnosť korporačnej vlády Spojených štátov, konať ako doposiaľ, sa tak či tak napokon raz skončí, a bude potrebné prijať tvrdé rozhodnutia.

Napríklad kalifornský Calpers, najväčší a jeden z najlepšie vedených verejných dôchodkových fondov v SŠA, bol nútený, krátiť výplatu dôchodkov až o 90 %. Medzičasom sa aj federálny štát Pensylvánia pridal k Illinoisu, Portoriku, Detroitu a ďalším, ktorí nedokážu splácať svoje faktúry (odkaz).

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (14 votes cast)

Vyššia forma civilizácie je pre Izrael nebezpečná

vojny-v-prospech-izraela

„Keďže Iránci sú sofistikovaní, sú vyššou formou civilizácie, majú dobrú akademickú infraštruktúru, fajn priemysel, dobrých vedcov, mnoho talentovaných mladých ľudí, sú veľmi podobní nám. A pretože sú podobní nám, sú oveľa, oveľa nebezpečnejší…“

Bývalý námestník náčelníka generálneho štábu izraelských obranných síl (IDF), generálmajor Golan, aj takto vysvetľuje potrebu zničiť ďalší národ v susedstve Izraela, keď žiada od Spojených štátov vojenskú pomoc pri zničení Iránu.

Zdroj: veteranstoday.com/2017/09/11/israel-general-asks-us-help-in-fighting-iran/

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Boje o moc na najvyššej úrovni pokračujú navzdory meteoútoku 911 na SŠA

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 11. 9. 2017

Intenzívny boj na najvyššej úrovni svetovej moci vyústil do patovej situácie, keď chazarská mafia zorganizovala meteoútoky na SŠA v zúfalej snahe udržať si kontrolu nad Federálnym rezervným výborom. Hurikán Harvey, nasledovaný hurikánmi Irma, Katia a Jose sú spájané s istým druhom elektromagnetických lúčov vyžarovaných z Antarktídy, uvádzajú zdroje amerického námorníctva (odkaz).

V takzvaných médiách hlavného prúdu bol tiež potvrdený objav veľkých, 25 °C teplých jaskýň na Antarktíde, plných života (odkaz). Načasovanie tohto oznámenia bolo možno iba náhodné, zdá sa však, že je to spôsob, ako dať svetu vedieť, že nacistické základne vybudované vo vulkanicky vyhrievaných jaskyniach v Antarktíde pred, počas a po 2. svetovej vojne, sú skutočné. Je to niečo, čo Rusi hovoria už dávno.

V každom prípade, vyššie postavený zdroj v slobodomurárskej lóži P2 naznačil ich účasť na útoku tým, že povedal: „Pre Ameriku neexistuje žiadne východisko, iba veľká dohoda.“ Členovia P2 už predtým tvrdili, že dokážu vyvolať búrky, zemetrasenia atď. prostredníctvom ezoterických rituálov spojených s astrologickými udalosťami. Novinár Lance Schuttler, ktorý mal nedávno rozhovor s autorom tejto správy, počul to isté z vlastných zdrojov (odkaz).

Spoločnosť Bieleho draka použila svoje ezoterické schopnosti na oslabenie hurikánu Irma, ale nezastavila ho úplne, lebo cítila, že americká vláda potrebuje pri príležitosti výročia útokov 11. septembra pripomenúť, že zatiaľ stále neboli volaní na zodpovednosť páchatelia týchto útokov a ľudia, ktorí ukradli americké prezidentské voľby v roku 2000, uviedli zdroje Spoločnosti Bieleho draka.

Ľuďom, ktorí stále odmietajú uveriť realite technológie manipulácie s počasím, odporúčam prečítať článok na nasledujúcom odkaze, ako úvod do témy: odkaz.

V každom prípade, zdroje Pentagonu uvádzajú, že „hurikány, vojny a chaos sa zdajú byť neúspešným pokusom o zdržanie globálneho menového reštartu a finančného systému krytého zlatom, keďže nebezpečnosť hurikánu Irma klesla a hurikány Katia a Jose strácajú na sile.“.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (26 votes cast)

Pravdepodobnosť vyhlásenia nového finančného systému a občianskej vojny v SŠA prudko stúpa

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 4. 9. 2017

Existujú dôkazy o tom, že nový finančný systém a občianska vojna v SŠA navzájom bezprostredne súvisia. Existuje tiež vysoká pravdepodobnosť, že východné pobrežie SŠA bude zasiahnuté umelo vyvolaným hurikánom tak ťažkým, že ľudia sú žiadaní, aby sa evakuovali 60 míľ do vnútrozemia, hovoria zdroje CIA. Zdá sa, že chazarská mafia používa meteorologické zbrane a robí iné svinstvá s cieľom zabrániť vyhlásenie nového finančného systému krytého zlatom.

Pozrime sa najskôr na všetky tie správy týkajúce sa zlata, niektoré z nich bizarné, ktoré nás náhle zaplavili v posledných dňoch a ktoré akoby nás všetky pripravovali na vyhlásenie systému krytého zlatom. Začalo sa to 21. augusta, keď sa Steven Mnuchin stal prvým americkým ministerstvom financií, ktorý od roku 1948 navštívil trezory zlata v pevnosti Fort Knox a na sociálnej sieti uviedol, že je „rád, že zlato je v bezpečí“ (odkaz).

Potom, ako jeho návšteva zrejme nevyvolala dostatok publicity, boli zrejme namiešané falošný škandál zahŕňajúci návštevu pevnosti, zatmenie slnka a fotografie jeho trofejnej manželky v bikinách. V tomto všetkom sa Mnuchin zabudol zmieniť o skutočnosti, že zlato nebolo spočítané od roku 1953, prípadne o tom, koľko zlata „je v bezpečí“, ale nevadí, jeho polonahá manželka pózuje pred objektívmi, čo dobre odvádza pozornosť (odkaz).

Samozvaný finančný poradca spravodajskej komunity Spojených štátov, Jim Rickards, nato v televízii predpovedal, že cena zlata by mohla vzrásť na 5 000 alebo dokonca 10 000 dolárov za jednu uncu (odkaz).

Rothschildovci minulý týždeň kontaktovali Spoločnosť Bieleho draka, aby ju informovali o tom, že bolo speňažené veľké množstvo zlata mimo účtovníctva a presúva sa do finančného systému. Bolo to podporené sériou udalostí súvisiacich so zlatom na celom svete.  Najdôležitejšou z nich bolo oznámenie, že Čína začína obchodovanie s termínovými kontraktmi na ropu denominovanými v jüanoch krytých zlatom, čo je jednoznačný úder petrodolárovému systému chazarskej mafie (odkaz).

Nemecká Bundesbank oznámila, že svoj plán na repatriáciu polovice svojho zlata dokončila o tri roky skôr (odkaz1, odkaz2). Navyše Nemecko minulý víkend oznámilo nútenú evakuáciu asi 60 000 ľudí z okolia Bundesbank v dôsledku „nevybuchnutej bomby z druhej svetovej vojny“ práve vtedy, keď malo doraziť na miesto 743 ton zlata (odkaz).

Je to zaujímavé, pretože keď Nemecko predtým požiadalo o Francúzsko a SŠA o vrátenie svojho zlata, žiadna z týchto krajín nemala zlato, ktoré by mohla vrátiť. Približne v rovnakom čase boli Američania prichytení, ako volfrámové tehly pokryté zlatom loďou prepravovali do Číny. Teraz sa zlato odrazu vracia ešte pred plánovaným termínom, ako Mnuchin uviedol na sociálnej sieti, že všetko zlato je v bezpečí.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (15 votes cast)