Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Chazarská mafia sa pred svojou konečnou porážkou ešte bude pokúšať vyvolať 3. svetovú vojnu

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 12. 6. 2017

Upozornenie pre čitateľov: Keďže autor tejto správy bude tento týždeň na ostrove Bougainville a preto off-line, táto správa bola napísaná o tri dni skôr ako zvyčajne a neobsahuje preto najaktuálnejšie správy. Zato budúci týždeň by malo prísť z Bougainville množstvo zaujímavých informácií.

Chazarská mafia si ešte stále plne neuvedomuje svoju pokračujúcu historickú porážku a opäť sa fanaticky pokúša vyvolať 3. svetovú vojnu, zhodne informujú rozličné zdroje. Chazarská mafia vládla ľudstvu, alebo prinajmenšom Západu, už tisíce rokov a dodnes sa drží pri moci v Japonsku, Izraeli, Saudskej Arábii, častiach Európy a v časti mocenskej elity SŠA. Napriek tomu sa jazýček na váhach svetovej moci teraz definitívne posunul proti nej. Majúc svoju porážku ustavične pred očami, zúfalo sa snažia rozpútať 3. svetovú vojnu na Ukrajine, Strednom východe alebo v Severnej Kórei, len aby ostali pri moci a dotiahli tak svoj plán, vyhladiť 90 % ľudstva, do úspešného konca. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Na pomoc planéte sú k dispozícii stovky miliárd dolárov v zlate

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 5. 6. 2017

Túto sobotu pôjde delegácia Spoločnosti Bieleho draka, vrátane autora tejto správy, na ostrov Bougainvill [Šalamúnove ostrovy], aby sa stretla s kráľom Davidom Peii II [Noah Musingku]. Cieľom stretnutia je diskusia o znovuotvorení bane Panguna, ktorá ukrýva zlato a meď v hodnote 170 biliónov dolárov. Okrem nej sa na ostrove nachádza šesť ďalších banských zariadení, pod kontrolou kráľa Davida a jeho ľudu, čo znamená, že možno sprístupniť kovy v hodnote stoviek biliónov dolárov, ktoré môžu byť na prospech ľuďom a živým bytostiam Planéty Zem.

Celková čiastka, ktorú OECD [Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj] vydala na rozvoj v roku 2016, dosiahla 142,6 miliárd dolárov. Ak by sa teda sprístupnila iba malá časť bohatstva jednej z týchto šiestich baní, prinieslo by to najmenej desať razy viac peňazí na pomoc chudobným a ochranu životného prostredia, ako sa vydáva v súčasnosti.

Baňu Panaguna vyhĺbila spoločnosť Rio Tinto, ovládaná Rothschildovcami. Domorodci, naštvaní tak znečistením, ktoré baňa spôsobovala, ako aj tak mizerným zaobchádzaním zo strany prevádzkovateľov, po dlhej dobe vytrvalého odporu dokázali prevziať nad baňou kontrolu. Zástupcovia kráľa Davida tvrdia aj to, že Rothschildovskí majitelia bane uvažovali o zničení celého ostrova, aby mohli získať jeho vzácne minerály. Vďaka ich nevalnej histórii si môžeme byť istí, že Rothschildovci zlato, o ktorom dúfali, že ho získajú, nikdy neplánovali použiť na pomoc planéty.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (5 votes cast)

SŠA a Rusko dostávajú Rothschildom ovládané krajiny Francúzsko a Nemecko pod tlak

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 30. 5. 2017

Všetci dobre vnímali počas posledného samitu G7 rozkol v mocenskej štruktúre Západu medzi meritokraticky nastavenými gnostickými iluminátmi a chazarskými rodinami pokrvných línií. Podľa tých, ktorí dodržiavajú normálny diplomatický protokol, vojna slov počas stretnutia a po ňom medzi Nemcami a Francúzmi na strane jednej a Britmi a Američanmi na strane druhej nemala obdobu počas celej povojnovej éry. Americký prezident Donald Trump napríklad vyhlásil o Nemcoch, že sú „veľmi, veľmi zlí“ a vyhrážal sa zastavením dovozu nemeckých áut do SŠA (odkaz).

Vo svojom prejave k NATO nehovoril o článku 5 Severoatlantickej zmluvy, ktorý definuje poskytnutie pomoci v prípade napadnutia, čo teraz znamená, že Rusi by teraz mohli jednoducho vtrhnúť do Francúzska a Nemecka bez toho, aby si museli robiť starosti zo SŠA. Bez pomoci SŠA by Nemecko a Francúzsko v priebehu niekoľkých týždňov podľahli Rusku.

Nemecká spolková kancelárka Angela Merkelová po samite vyhlásila, že „Európa musí vziať svoj osud do vlastných rúk“, a poznamenala, že Briti s brexitom a SŠA s Trumpom už nie sú spoľahlivým partnerom. Otrok Nemcov, francúzsky prezident Emmanuel Macron, splnil pokyny svojich pánov, cielene sa choval k Trumpovi urážlivo a pokúsil sa poraniť mu ruku počas stisku (odkaz).

Tento druh neprístojnosti a aj občianska vojna vo Washingtone DC podnietila oficiálne čínske médiá ku komentáru, že západná demokracia sa „rozpadá“ (odkaz).

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (11 votes cast)

Nie som otrokom žida

Nie som otrokom žida

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Stará garda odmieta odovzdať finančný systém, preto musí byť nahradený

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 22. 5. 2017

Stará garda, ktorá uchvátila svetový finančný systém, sa tvrdošijne zdráha vrátiť moc nad procesom tvorby dolárov, eur a jenov národom tejto planéty. To bolo zrejmé, keď advokát Rothschildovcov a agent Mosadu Michael Greenberg navštívil v poslednom týždni japonského cisára a pritom požadoval neobmedzené fondy pre seba a svoju chazarskú čvargu, ako uvádzajú zdroje z okolia cisára. Greenberg okrem toho tvrdil, že zastupuje Henryho Kissingera, ktorý je teraz spolu s Greenbergom opäť na zozname hľadaných zločincov porušujúcich medzinárodné právo.

Cisár bol na Greenberga veľmi naštvaný a obvinil ho, rovnako ako jeho otrokov, japonského premiéra Šinzóa Abeho a ministra financií Taróa Asóa z toho, že blokovali vydanie peňazí, ktoré sú určené pre národy na tejto planéte, dodali zdroje.

To znamená, že aby mohla začať nová éra a bolo možné oslobodiť planétu, je potrebné útočiť v dvoch smeroch. V rámci prvého smeru bude pokračovať odstraňovanie genocídnych vodcov starej gardy, jedného za druhým, až sa chazarská čvarga napokon vzdá. V rámci druhého smeru bude pokračovať budovanie alternatívneho finančného systému, založeného na zlate, kryptomenách a nechazarských menách, až napokon starý systém vyschne a zmizne na smetisku dejín. Tento útok dvoma smermi už nejaký čas prebieha.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (5 votes cast)

Riadenou inváziou do Európy zanikne aj toto

„Európa už nebude monolitické spoločenstvo, akým bolo v poslednom storočí. Židia budú v tom všetkom hrať centrálnu rolu. V Európe treba spraviť obrovskú transformáciu. Oni teraz prejdú do multikultúrneho režimu. A my židia budeme nenávidení za našu vedúcu rolu. Ale bez tejto vedúcej role a bez tejto transformácie Európa neprežije.“ (Barbara Spectreová a jej konečné riešenie bielej Európy).

Tip z diskusie pod článkom na HS.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Rokovania v prospech svetového mieru plynule napredujú, ako zomiera stále viac darebákov

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 15. 5. 2017

Mierová dohoda so Severnou Kóreou, mierová dohoda s Ukrajinou, a rezolúcia týkajúca sa problémov na Strednom východe, vrátane izraelsko-palestínskej otázky, o tom všetkom sa bude rokovať za zatvorenými dverami, zhodne informujú početné zdroje. Preto americký prezident Donald Trump v dňoch od 24. mája navštívi Izrael, Saudskú Arábiu a potom Rím, uvádzajú zdroje. Samotný Trump pre Fox TV vyhlásil, že po tomto stretnutí pocestuje na „veľkú konferenciu našich krajín, ktorá pomôže svetu.“ (výrok zaznie v čase 25:10 vide na nasledujúcom odkaze)

Podrobnosti tejto mierovej dohody so Severnou Kóreou bude potrebné ešte prerokovať, pozorovatelia rozhovorov však tvrdia, že Severnej Kórei bola ponúknutá garancia suverenity a bezpečnosti výmenou za to, že sa verejne vzdá svojho programu vývoja jadrových zbraní. Bude to, prirodzene, iba gesto, aby si zachovala tvár, potajme bude Severnej Kórei dovolené ponechať si svoje jadrové odstrašenie, uvádzajú zdroje.

Nadchádzajúca mierová dohoda so Severnou Kóreou je v rozhodujúcej miere zdôvodnená gigantickou infraštruktúrnou iniciatívou Číny Nová hodvábna cesta [One Belt, One Road, OBOR], pretože mierová dohoda dovolí kórejskému polostrovu stavbu tunela, ktorý spojí Japonsko s euroázijskou pevninou. Stavba tohto tunela sa už začala, priznávajú japonské vládne zdroje. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Vojnové zločiny NATO páchané uránovými zbraňami

SŠA a zrejme aj ich spojenci v NATO bombardujú uránovou muníciou. Pri výbuchu vznikajú vysokotoxické plyny – čo je jednoznačný vojnový zločin. Rádioaktívnou kontamináciou sú zamorené celé regióny v Iraku, Kosove, Srbsku a Afganistane, ktoré v podstate nie sú viac obývateľné. Hrozí genocída.

Prezident SŠA Donald Trump sa nafukoval pýchou, keď oznámil, že SŠA prvý raz zhodili nad Afganistanom GBU-43/B, „matku všetkých bômb“, s cieľom zničiť tunel teroristov z IS. Bola to najväčšia konvenčná bomba v arzenáli SŠA. Prinajmenšom takto to bolo v médiách prezentované.

Nová bomba GBU-43/B: Najvyššia brizancia signalizuje použitie ochudobneného uránu

Nová bomba GBU-43/B: Vysoká brizancia signalizuje použitie ochudobneného uránu

V skutočnosti však zrejme išlo o bombu s mimoriadne vysokým obsahom uránu 238 a uránu 236. Pretože tieto opovrhované uránové zbrane, ktorých použitie sa považuje za vojnový zločin, jednotky amerického letectva a ich „ochotná aliancia“ sústredená v NATO použili v Kosove, Srbsku, Afganistane, Líbyi a Iraku.

V prvej vojne s Irakom v roku 1991 spojenecké vojská použili najmenej 320 ton tejto uránovej munície – vo vojne v roku 2003 to malo byť dokonca 2 000 ton.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Nastal čas, aby Kanada prevzala zbankrotované vedenie akciovky SŠA

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 8.5.2017

Napriek ustavičným tvrdeniam, že nič sa nestalo, vysvitlo, že vedenie akciovky SŠA so sídlom vo Washingtone DC, registrovanej v Portoriku, minulý týždeň skutočne zbankrotovalo. Bankrot Portorika sa odlišuje od bankrotu napríklad Detroitu, keďže Portoriko je dcérskou spoločnosťou, ktorá úplne patrí firme vo Washington DC, preto materská spoločnosť musí v plnom rozsahu znášať tento pád. Z toho dôvodu čínsky minister financií minulý týždeň na základe „núdzovej finančnej situácie“ náhle odriekol stretnutie so svojim japonským a juhokórejským kolegom (odkaz).

Z toho istého dôvodu britská kráľovská rodina minulý týždeň zvolala núdzové stretnutie v Buckinghamskom paláci a potom oznámila odstúpenie princa Philippa.

Obe núdzové stretnutia mali do činenia s preplatením dlhopisov super petchili alebo Lung Tsing U Hai, ktoré sú kryté čínskym zlatom a ktoré vlastnia mnohí členovia svetových kráľovských rodín, informoval zdroj z jednej vyššie postavenej banky. Tento zdroj ďalej vysvetlil, že princ Philipp dostal ako protihodnotu za svoje odstúpenie povolenie, že si smie vymeniť svoje petchili za hotovosť, čo znamená, že britská kráľovská rodina má teraz v rukách dostatok peňazí, aby úplne premenila planétu.

Ak je to pravda, potom to znamená, že Kanada by teraz bola stave požiadať veriteľov zbankrotovanej akciovky SŠA, aby svojimi bankovými kšeftmi financovali cudzím kapitálom financovanú akvizíciu spoločnosti (LBO − Leveraged Buy-Out). Výsledkom by bol koniec neprestajného kriminálneho šialenstva, ktoré doposiaľ vo Washingtone DC vládlo.

Nižšie v texte sa ešte podrobnejšie pozrieme na to, do akej miery to ovplyvní planétu, pretože tento krok pod úrovňou radaru je oveľa dôležitejší, ako francúzske prezidentské voľby. Tie ukradol Rothschildov klan v prospech svojho otroka Emmanuela Macrona, s priam satanským podielom hlasov 66,06 %.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (12 votes cast)

Geoinžinierstvo 2 – počasie ako zbraň

Druhý film s Dr. Jaśkowskim, v ktorom sa venuje hlavne využitiu geoinžinierstva na vojenské účely. Viac sa venuje aj dokumentu USAF – Owning the weather by 2025. Rozoberá problematiku HAARP a tiež zdravotné hľadisko.

Spravte si názor!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)