Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Chemtrails? Chemtrails! Monsanto? Monsanto!

Zaujímavé počúvanie uznávaného nemeckého lekára pôsobiaceho v Amerike. Na nižšie priloženom videu je polhodinový úryvok z jeho prednášky v novembri 2015 na podujatí s názvom Hellinger Tage International (slovenské titulky).

Kto si pri počutí alebo prečítaní slova chemtrails začne ťukať prstom na čelo, tomu vrelo odporúčam seriózne nazrieť do tejto problematiky. Inak sa môže stať, že už povedzme o päť rokov si tým prstom nedokáže trafiť čelo, jeho mozog bude plný hliníka a glyfosátu a bude mať všetky príznaky demencie. Sladká nevedomosť…

Krátka ukážka:

Ak by som chcel dostať ľudstvo na kolená, tak by som vašu potravu striekal glyfosátom, znečistil by som vám vzduch hliníkom. A ak by to celé ešte stále nestačilo, tak by som pridal ešte trochu hliníka do vakcín. Takto by som vás dokázal všetkých zdebilizovať, a behom 2-3 generácií by ste vymreli. Čo k tomu ešte potrebujem, sú isté elektromagnetické frekvencie. Tie potrebujem na to, aby som vyradil vaše detoxikačné enzýmy. A práve tieto frekvencie nás ožarujú z vysielačov mobilných operátorov!

Spravte si názor…

Celú prednášku bez titulkov (nemecky s tlmočením do angličtiny) nájdete na: www.youtube.com/watch?v=pVr5PywldOA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Predpoveď alebo plán?

“Odborníci” z Washingtonu “predpovedajú” počasie pre Európu na celé leto…

Nuž, pre jedného predpoveď, pre druhého plán…

CiS0ok3UUAAIWzd
Zdroj: tupky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Od srdca…

Príspevok v diskusii pod článkom na hlavných správach

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (10 votes cast)

Dohoda o voľnom obchode s USA pustoší Kolumbiu

Scenár toho, čo očakáva EÚ v prípade uzatvorenia TTIP a CETA, v súčasnosti poskytuje aktuálne dianie v juhoamerickom štáte Kolumbia.

Kolumbia už takúto dohodu o voľnom obchode uzatvorila s USA a Kanadou a teraz sa ocitla pred texaským súdom. 19. februára podali na tomto súde žalobu jeden americký a jeden kanadský koncern, Tobie Mining Energy a Cosigo Resources. Rovnako ako v prípade pripravovanej TTIP im dohoda umožňuje zažalovať štáty pred súkromnými súdmi, ak ochrana životného prostredia a ochrana zamestnancov dotknutých štátov stoja v ceste ich zisku.

Predmetom sporu je národný park Yaigojé Apaporis, v blízkosti hranice s Brazíliou. Tento dažďový prales charakterizuje nielen veľká druhová rozmanitosť zvierat a rastlín, žije tu aj sedem pôvodných domorodých národov. Na základe ich iniciatívy bola oblasť v roku 2009 vyhlásená za národný park. Žiaľ, menované dve firmy vlastnia licencie na ťažbu zlata v tejto oblasti. Proti prvému odporu podali žaloby sprvu pred kolumbijskými súdmi. Aj keď išli cez súdy všetkých stupňov, všade bola ich žaloba zmetená zo stola. Minulý rok vyhlásil (kolumbijský) ústavný súd, že ochrana národného parku má v porovnaní s ťažbou zlata vyššiu prioritu.

Keďže však existuje zmluva o voľnom obchode, národný ústavný súd vôbec nemusí mať v prípade posledné slovo: „Teraz chcú banské spoločnosti obísť spravodlivosť a svojbytnosť juhoamerickej krajiny prostredníctvom súkromného súdu v Texase – bez možnosti odvolania. Hospodársky tribunál má rozhodnúť o neuveriteľnej sume v prepočte 14,5 miliárd eur – ako náhrade škody za údajnú hodnotu výskytu zlata, ktoré tieto firmy plánovali vyťažiť“, informuje (nemecká) iniciatíva „Rettet den Regenwald e. V.“ (Zachráňte dažďový prales). Už v minulej správe poukázala táto organizácia na to, že dohoda o voľnom obchode dáva USA a Kanade zelenú na drancovanie Kolumbie. Kolumbijská právnička Maria del Pilar Silva konštatuje: “Z dohody o voľnom obchode profitujú najmä nadnárodné spoločnosti. Prevádzkujú svoje bane bez ohľadu na životné prostredie a prírodu“. Informuje o mesačných krajinách, ktoré vznikli ťažbou v Andách na stovkách štvorcových kilometrov. S cieľom zachrániť Národný park vypísala organizácia „Rettet den Regenwald e. V.“ petíciu určenú hlavám štátov USA a Kolumbie.

Odporúčame podpísať. To však žiaľ nestačí. Okrem toho je potrebné bezpodmienečne zabrániť dohodám TTIP a CETA. Príklad Kolumbie ukázal, že keď začne platiť takáto zmluva, národné zákony nedokážu ochrániť ľudí, živočíšny ani rastlinný svet.

Preklad z nemčiny ďurino

Zdroj: http://www.compact-online.de/us-freihandelspakt-verwuestet-kolumbien/

Pozri tiež článok: Ťažba zlata kyanidovou metódou plánovaná pri Detve

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Kúpení

Nový dokument “KÚPENÍ” odhaľuje pravdu o vakcínach, GMO a farmaceutickom priemysle. Vaše zdravie, vaše jedlo, vaša liečba – všetko bolo kúpené na WALL STREET.

Dokument by však bolo možné charakterizovať aj takto: “Americký netvor horúčkovito pracuje na redukcii obyvateľstva, jeho debilizácii a neschopnosti rozmnožovať sa.”

Spravte si názor!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Úprimná radosť rasovo nadradených človiečikov z útokov v Európe

nenávisť židov voči Európe

Po útokoch v Bruseli sa na niektorých hebrejských účtoch sociálnych sietí objavili statusy vyjadrujúce úprimné, nefalšované nadšenie z diania v Európe. Posúďte sami:

Konečne dostali čo si zaslúžili tí antisemiti a všetky tie socky.. rovnako ako Francúzsko.. zaslúžia si to

Vyžerte si svoje vlastné sračky…   Európa zaslúžiš si to

Gratulujem, čim viac toho v Európe, tým lepšie

Iba 33 [mŕtvych]? Tí teroristi sú značne neprofesionálni.. ale samozrejme.. práca Arabov!!! Nech pokračujú, chceme celú Európu v plameňoch. Dúfam v aspoň 10 takýchto útokov denne. Iba takýmto spôsobom sa tie antisemitské socky zobudia

Európa, označila si nás??? Boh označil teba [narážka na povinnosť označovať výrobky vyrobené na ukradnutých územiach]

Čerešničkou na torte je, že nebol zranený žiaden žid

Aleluja

Ste ako Arabi… užite si to

 

A postoj vládnych činiteľov “jedinej demokracie na Blízkom východe” ústami izraelského ministra pre vedu, technológiu a vesmír Ofira Akunisa:

“K útokom v Bruseli by nedošlo, keby EÚ nebojkotovala výrobky vyrobené v osadách [na okupovanom území]” (Brussels wouldn’t be attacked if EU didn’t boycott products made in the settlements).

Alebo z iného súdka:

Európa musí prejsť masívnou transformáciou… židia v nej budú hrať obrovskú úlohu…

Tak teraz neviem, u nás v televízii, ktorú si povinne platíme, tvrdia, že to boli teroristi. Hm, to je akési čudné. Teroristi azda chcú, aby Európa prestala povinne značiť izraelské výrobky vyrobené na okupovaných palestínskych územiach?

Nuž spravte si názor…

Zdroje: Jim Stone, Ofir Akunis

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Až bude Izrael mocný

Ponúkam preklad prepisu videa istého tučného židovského človiečika, hebrejského intelektuála menom Yossi Gurwitz. Ak si myslíte, že vás sa jeho reči netýkajú, mýlite sa. Dotýkajú sa nás i našich detí viac, než si myslíte.

Až bude Izrael mocný, budeme na tom horšie ako zvieratá.

Autentický výklad židovských náboženských kníh o ich nenávisti voči kresťanom a všetkému nežidovskému. Židovská náboženská obec so svojimi knihami napĺňa všetky znaky extrémizmu.

Video otitulkovala do angličtiny nejaká dobrá duša, ktorej sa tiež nepáči byť otrokom žida. Pod videom nájdete prepis v slovenčine. Spravte si názor…

Preklad anglického transkriptu

Všetci vieme, že to, čo rabíni hovoria, je pôvod judaizmu. Mojžiš postúpil Tóru starším. Starší postúpili Tóru prorokom. A takto to bolo celý čas až po Talmud. A nedošlo k žiadnym zmenám.

Ústredným motívom židovského poňatia dejín je, že v jeho náboženstve neboli žiadne zmeny. Inými slovami to, čo rabíni hovoria teraz, sú len drobné vylepšenia toho, čo rabíni rozprávali počas doby starších – v dobe Mišny a Talmudu.

Po prvé, problém s touto verziou histórie je, že je úplne nepravdivá. Po druhé, existuje niekoľko historických problémov spojených s touto skreslenou verziou histórie. Problémy, ktoré pokračujú dodnes. Je to spôsobené tým, že judaizmus ako náboženstvo, bol za posledných 1800 rokov zmrazený v čase.

Všeobecne možno povedať, že rabínsky judaizmus, ako je uvádzaný v Talmude, je zdrojom judaizmu. Na rozdiel od toho, čo sa všeobecne učí na sekulárnych školách – zdrojom judaizmu je vraj Biblia – skutočným zdrojom judaizmu je Talmud. Ľudia, ktorí spísali Talmud sú tí istí ľudia, ktorí rozhodli, aké knihy by mali byť zahrnuté do biblického kánonu. Čo nechceli, aby bolo v Biblii, to sa do Biblie ani nedostalo.

Napríklad zatiaľ čo katolícka cirkev knihy Makabejské zahrnula do svojej verzie biblického kánonu, judaizmus ich vylúčil. V skutočnosti sa zachovala iba grécka verzia týchto kníh. Či existovali hebrejská alebo aramejská verzia z nich je zaujímavá otázka, faktom však je, že len kresťanstvo ich zachovalo.

Kniha Judita, kniha Tobiáš a mnoho ďalších kníh, ktoré sa zaoberajú prevažne židmi v diaspóre, sa nedostali sa do židovského biblického kánonu. Ostalo na kresťanstve, aby ich zachovalo.

Judaizmus, ktorý predchádzal rabínskemu judaizmu, teda judaizmus Talmudu, bol účinne vymazaný z histórie. Inými slovami, už nie je ľahké dozvedieť sa, čo sa stalo a čo sa učilo pred príchodom rabínskeho judaizmu. Vieme, že tam boli saduceji. Vieme, že tam boli farizeji, čo boli rabínski židia, a vieme, že tam boli esejci. Avšak, nevieme všetko, veľa o týchto ďalších skupín. Dôvodom, prečo  nevieme nič o tých ostatných skupinách je to, že jedna skupina, farizeji, prežila ako ideologický víťaz a zabezpečila, aby ostatné skupiny boli viac či menej zabudnuté a poslala ich na smetisko dejín. Víťazní farizeji ustanovili viac ako 10 náboženských sviatkov na oslavu svojho víťazstva nad saducejmi, ich ideologickými konkurentmi.

Možno upadnete do pochybností a zmätku z toho, ako to bolo v skutočnosti. Jeden fragment informácií tu, ďalší fragment informácií tu. Nič nie je isté. Pristihnete sa, ako hovoríte: „možno to bolo takto“ alebo „možno to bolo inak“. Je nemožné určiť, čo sa skutočne stalo.

Jedna vec, ktorú teraz vieme, a vieme ju s istotou: od najskorších čias, rabínsky judaizmus – náboženstvo farizejov – bolo náboženstvo, ktoré nenávidelo zvyšok ľudstva. Ako ľudské bytosti definuje iba židov. Len židia, ktorí verili v rabínske židovstvo, ako je zakotvené v Talmude, boli považovaní za ľudí a všetci ostatní boli vylúčení.

Uveďme to na pravú mieru: ako plne ľudské bytosti definuje iba židov, ktorí veria v talmudský judaizmus. Všetci ostatní sú na nižšej úrovni. Tieto podradné bytosti sú vnímané ako tí „ostatní“. Musia byť odmietnutí, odstrčení a – v extrémnych prípadoch – zničení.

Rabínsky židovský zákon nezakazuje zabíjanie nežidov? To je to, čo niekedy počuť. V skutočnosti to však nie je celkom tak. Rabíni zakazujú zabíjanie nežidov, ale robia to zvláštnym spôsobom: odmietajú potrestať žida, ktorý zabije nežida. Ak zabijete žida, budete potrestaný. Aj keď zabijete otroka žida – tu je dôležité uvedomiť si, že ortodoxný judaizmus nikdy nezrušil otroctvo – ešte stále musíte počítať s trestom. Mohlo by dôjsť k poprave. Alebo by sa to mohlo urovnať. Vidíte, v tých časoch nemali väznice. Ale keď zabijete nežida, čo potom? Žiadny právny trest! Áno, vy ste vinný, ale zákon vtedy nestanovuje žiaden trest. Potrestá vás Boh!

A to je – ako by som to povedal – trochu problematické. Keď tvrdíte, že niečo je trestný čin, no neexistuje žiadny trest za jeho spáchanie, potom to v skutočnosti nie je trestný čin.

To je Talmud pre vás.

Keď sa pozrieme na spisovateľov neskoršieho výkladu, najmä na Šulchana Arucha, spisovateľ už tvrdí, že existujú situácie, v ktorých môžete zabiť nežida beztrestne. Samozrejme, je to napísané v 16. storočí, po vyhnaní židov zo Španielsko [1492 n. l.], takže spisovateľ musí dávať pozor, ako sa vyjadruje a musí využívať kódovaný jazyk. Preto odkazuje na gojimov – nežidovských kresťanov – ako na „modloslužobníkov“.

Všimnite si, že v tejto časti sveta v tom čase neostali žiadni „pohania“. Nie v Európe. Ani v moslimskom svete. Tak koho by mohol označovať za „modloslužobníkov“? Každý vie, o kom hovorí. Hovorí o nežidoch. Gojimoch.

Najhorší prípad, podľa môjho názoru, je prípad Maimonida, jedného z najväčších a najuznávanejších filozofov judaizmu. Ten nariaďuje, že je prípustné mať pohlavný styk s 3-ročným dievčatkom. Je to éra „súhlasu“. Problematické, nie?

Po druhé, a ešte viac alarmujúce, Maimonides nariaďuje, že ak žid znásilní 3-ročné nežidovské dievčatko, potom to dievčatko musí byť popravené [executed]. Áno, nežidovské dieťa musí byť popravené za to, že zviedlo žida k hriechu! Samotný židovský násilník nie je popravený. Jeho život je ušetrený.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Stratégia židov v rozklade Slovanov

prevzaté z http://tnit.fr/book/katechismus.htm (vďaka Robo)

Hebrejci !

Milujte se navzájem, podporujte se vzájemně, buďte jednotni, i v případě, že jste rozmístěni po širokém povrchu zemském, i v případě, že jste blízko sebe a nenávidíte jeden druhého.

Naše síla spočívá v jednotě. V ní je záruka našich úspěchů, naší spásy a našeho rozkvětu. Mnohé národy zahynuly, protože neměly jasný program a dlouhé lokte. Zato my, díky našemu rozptýlení po celém světě a přesto v jedné rodině, prošli jsme zkrz staletí, zkrz národy, přežili jsme, rozmnožili se a zocelili. Jednota je náš cíl i prostředek k dostižení cíle /…/

Pomáhejte si navzájem, nebojte se používat protekci – je to náš hlavní instrument. Náš nacionalismus je internacionální a proto věčný. Otvírá dveře hebrejcům všech národností, všech vyznání a všech politických stran. Skutečný internacionalismus je pouze ten, který má krevní vztah s židovstvím, vše ostatní je profanace a klam. Obklopte se lidmi blízkými krví, jen oni vytvoří vám nutnou biosféru.

Formujte naše kádry. Kádry řeší vše, kádry dneška jsou náš zítřek. Každá laboratoř, každá katedra, každý institut, časopis, noviny, vydavatelství musí se stát tavírnou našich národních kádrů.

Dejte gójům více vodky, aby degradovali a skutečně představovali pracující skot. Peníze, alkohol, sex a žádná duchovnost! Sami nekonzumujte žádný alkohol, nekuřte, abyste rodili zdravý, tělesně zdatný židovský dorost, schopný převzít štafetu nové generace.

Připravujte hebrejskou mládež, aby převzala štafetu nové generace. Nechť každé pokolení nežidů se střetává s naší lépe vyzbrojenou mládeží. Všemi prostředky potlačujte sebevědomí gójů. Nejlepšího mezi nimi rozdrďte, snižte, zato toho nejhoršího, podobného tupému beranu, povyšte.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Práškovanie obyvateľstva v praxi

Práškovanie obyvateľstva nasnímané z kokpitu iného lietadla.

Chemtrails však neexistujú, tvrdia debilizujúce médiá.

Spravte si názor…

Teóriu a prax zabíjania prírody a obyvateľstva celkom dobre vysvetľuje film Trójske oblaky. Googlite. Sú to vaše decká, na ktoré tie americko-židovské sračky padajú… V rámci zmluvy Otvorené nebo uzavretej s americkým útočným spolkom NATO môže ktorýkoľvek chuj na vás rozprášiť čokoľvek.

Túto možnosť aj ochotne využívajú.

A dopady na zdravie budú cez izraelský e-health vedieť v Tel Avive skôr, ako vaša obvodná lekárka. Hovorí sa tomu výskum.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)

Ing. Mgr. Marian Kotleba v Bratislave

Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)