Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Židia ako otcovia vojen a globálni podpaľači

Na jednej zo študijných stránok o židovstve, zverejnených stanicou BBC, sa prekvapený internetový návštevník o takzvanom Bohovi židov dočíta nasledovné: „V mnohých častiach Starého testamentu Boh úplne jednoznačne dovoľuje židovské vojny. Boh je dokonca zosobňovaný ako bojovník, ktorý vedie židov vo vojne, ktorý im prináša víťazstvo.“ [1]

V Starom testamente, v takpovediac ústave židov, ktorá je nám však podsúvaná ako židovské náboženstvo, je pomerne výrazne ukázaná „božská“ koncepcia kladenia svetových požiarov na získanie nadvlády nad svetom. Nežidov treba navzájom rozoštvať a vohnať do vojen, aby potom Jahveho židia mohli vládnuť zničeným národom. Pretože Jahve, „Boh“ židov, hovorí: „Lebo podpichnem Egypťana proti Egypťanovi, a budú bojovať brat proti svojmu bratovi a blížny proti svojmu blížnemu, mesto proti mestu, kráľovstvo proti kráľovstvu.“ [2]

Vojny rozpútané židmi z mocenských centier až do oboch svetových vojen v 20. storočí slúžili prevažne na uspokojenie svojej túžby po bohatstve a moci. S vojnou bolo vždy spojené zvýšenie ich vplyvu na všetky oblasti politiky, ako v krajine víťazov, tak aj v krajine porazených. Židia z mocenských centier odjakživa stáli na oboch stranách frontov, „zarábali“ vždy, bez ohľadu na to, ktorá strana vojnu vyhrala. Ruský nacionalista (sám polovičný žid), Vladimír Žirinovský, pri príležitosti Wall Streetom požadovanej a západom dodanej vojny proti Srbsku v roku 1999 vyhlásil: „Tam, kde zúri vojna, vždy nájdete židov, pretože vedia, že spolu s krvou tečú aj peniaze!“ [3]

Od človeka ako Žirinovský sa mnohí určite nebudú chcieť dať poučovať. Preto si túto pravdu dáme potvrdiť jednou z vysoko uznávaných historických osobností novoveku, prezidentom USA, Thomasom Jeffersonom, spoluzakladateľom Spojených štátov amerických. V liste adresovanom Johnovi Taylorovi z 28. mája 1816 Jefferson píše: „Úplne súhlasím s tvojim názorom, že bankový systém je oveľa nebezpečnejší, ako armády pripravené k boju. To, že vydávanie peňazí má byť zaplatené budúcim blahobytom, pod pláštikom financovania, nie je nič iné, ako podvod obrovského rozsahu, posunutý do budúcnosti.“ [4]

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom

Ethan A. Huff

Medicínsky komplot epického rozsahu môže zbúrať celý vakcinačný domček z karát potom ako teraz vysvitlo, že Úrad pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC) cenzuroval dôležité údaje, ktoré poukazovali na spojenie medzi vakcínou MMR a autizmom. Popredný vedec z CDC sa osvedčil ako informátor a uviedol pravdu o štúdii, ktorá podľa údajov CDC dokázala bezpečnosť MMR, zatiaľ čo v skutočnosti ukázala presný opak.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Zdravotnícky úrad USA bol nachytaný pri vedeckom podvode a vakcinačnom násilí proti černochom

Mike Adams

Včera som informoval, že server NaturalNews v súčasnosti vyšetruje prípad zatajovania obrovského rozsahu, spáchaný na najvyššej úrovni Úradu pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC). Teraz môžem oznámiť, že medzičasom mám v rukách dokumenty CDC, z ktorých bez akýchkoľvek pochybností vyplýva, že bývalá riaditeľka CDC, Dr. Julie Gerberdingová, sa aktívne podieľala na úmyselne spáchanom vedeckom podvode, aby upratala pod koberec vedecké dôkazy, ktoré spájali vakcínu MMR s nárastom autizmu u afroamerických detí na 3,4-násobok.

Áno, CDC vedel, že vakcíny MMR spôsobujú čiernym deťom autizmus, a jeho špičkoví vedci sa posledných dvanásť rokov aktívne podieľali na zatajovaní tohto faktu. To čo teraz sledujeme, sa môže ukázať ako kriminálne sprisahanie najvyššieho stupňa, ktoré, až bude úplne odkryté, zničí dôveryhodnosť Úradu pre kontrolu a prevenciu chorôb.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (8 votes cast)

Žid Porošenko čistí Ukrajinu

Zdroj: jeden z diskutujúcich na www.ac24.cz

Komentár tohto diskutujúceho:

TO video je neco priserneho a spousta lidi o nevi, jaka je Pravda, protoze siozidi, kteri provadeji genocide na Ukrajine, vlastni take media a podavaji obraz presne opacny.

Ta vypoved zatcenych ukrajinskych vojaku je dulezita, protoze potvrzuje, ze cely vymysl o svetovem terorismu pochazi z dilny dementnich zidu . Dokazi dokonce vojakum rict, ze separatiste jsou teroriste, protoze zabijeji lidi kolem sebe a oni vlastne jdou bojovat s teroristy, co vrazdi nevinne civilisty. No to je tedy sila! Ale aspon vidite, ze dement nema sebereflexi a logiku a dokaze zplodit I takovyto nesmysl.

A vzkaz zrude zidovske ( Porosenkovi) od te zranene divky: preje mu, aby to zazil.

Povrazdit bezbranne lidi na invalidnich voziccich, to opravdu dokaze jenom dement udelat.

Lidi jsou ve sklepech, ostrelovani kazde 3 minuty a boji se jit I na zachod. Nemaji vodu, elektrinu, jidlo.
Boze, kdy to skonci, rika jedna pani. Ma maminku diabeaticku vzkazuje Porosenkovi, at prijde takto zit, ze on je taky diabetik. Vase deti se naji a jdou klidne spat a nase jsou ve sklepe. Nikomu jsme nic neudelali. Nechceme penize, jen klidnou oblohu nad sebou.
Dalsi zena mu vzkazuje, at se prijede podivat na ty mrtve. A ne natocene na kamere. Dotahnete ho sem.
Detsky autobus zasazeny, autobus odvazejici lidi, kteri se snazi utect.

Dalsi zena, dotazana, co by chtela rict Porosenkovi odpovida: pijavice
Pak se tam reporterka pta na podrobnosti o zasahu jednoho dementa, jestli si je jisty, ze zasahl cil. A on ze ano. A na otazku jak, odpovi: podvedomi.
Vidite? Dement.
Dalsi rozhovory s lidmi, z vybombardovanych domu a reporter se pta po vojacich, lide odpovidaji, ze zadni nikde nejsou.
Dalsi reportaz:
“Lidi tam hori zaziva ve sklepe. 5 lidi. Vsechno tohle dela kyjevska vlada. Do sveta hlasi, ze delaji cistku a obnovuji poradek. Vrazdi ale pokojne obcany.
Boze, za co jsme trestani.”
Pozarnici prijeli uhasit dum, ale mezitim uhorelo 5 lidi. Vyprostili je a to je jenom jedna rodina. Kolik mrtvych je pod rozvalinami zatim nevi. Vsechno je to prace Porosenka, kterum pohrdame a nenavidime. Tohle nedelaji separatiste. Natocte vsechno, at to vidi cely svet I ta opice Obama.
A Nemecko a Velka Britanie, aby videli, co delaji, komu dodavaji zbrane. Komu? Tem blaznum, co jsou ve vlade. ktera zabiji ne militanty, ne separatist, jak nas nazyvaji, vrazdi jen pokojne civilisty. Vsichni, kteri uvidite tento zaznam, rozsirujte to,dejte na internet , aby to cely svet videl.
Zamerne likviduji nas narod.
Potrebuji nase doly, potrebuji nas plyn, ale lidi? vsak vidite…
Lidi jsou pro ne jenom surovinovy privesek, ktery nepotrebuji. Dejte to na internet, mozna ze oficiri, kteri k tomuto dali prikaz, to uvidi. Mozna se nekdo bude stydet za smrt teto rodiny. Nikdy nemeli v ruce zadne zbraze, zemreli za to, ze ziji v Luhanske republice.
Dalsi reportaz: povrazdeni lide, co sli pro jidlo.

—————————————–

Na záver fotografia jednej z tehličiek, na ktorých stojí pyramída tohto zverstva:

Lajčák a a nacek jaceňuk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (7 votes cast)

Úžasný příběh – pokladní Rostovských drah vypraví, jak rodina uprchlíků z Ukrajiny kupuje lístky, na které jim chybí peníze…

Pokladní Rostovského nádraží vypraví: včera u pokladny stala rodina uprchlíků z Ukrajiny, 6 lidí, mezí nimi mladá těhotná žena a dvě děti do 5 let. Chtěli lístky na vlak do Severodvinsku, směřujícího přes Moskvu – (kde jejich otec již sehnal práci a pronajal pokoj), chtěli nejlevnější lístky.

Říkám jim cenu za všechny lístky, vidím na tváři chlapce slzy, ptám se -
- „Co se stalo?“ odpovědi je ticho, a pak matka říká:
- „Jeďte aspoň vy, já to tady nějak přežiju“… atd.

Ptám se:
- „Kolik Vám chybí?“
- „Peníze máme jen na 5. lístků, pro jednoho chybí – 4800 rublů)
Za nimi stál muž z Kavkazu, hned jim dal 500 rublů, a za ním celá fronta začala vytahovat peníze, kdo kolik mohl, včetně jedné staré dámy, která s kapesníčku vytáhla několik posledních mincí.

Byl jsem šokován – svět je plný dobrých lidí! Měl jsi vidět tvář té matky a její děti – všichni poděkovali se slzami štěstí na tvářích.

Matka vzala vstupenky pro celou rodinu a uklonila se celé frontě se slovy: „Bůh vám žehnej, mír a zdraví Vám i Vaším rodičům, za to, že z Vás vychovali tak dobré lidi. Nás naše země nepotřebuje, zatímco Rusko nám pomáhá! “

Brečeli všichni v nádražní hale.

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (14 votes cast)

Pre Izraelčanov je vraždenie detí divácky atraktívne

Zakaždým, keď Izrael spustí ďalšie kolo masového vraždenia v Gaze, prieskumy ukazujú, že viac ako 90 % Izraelčanov sú za masakru.

Pre Izraelčanov je masové vraždenie detí divácky atraktívne Keď IDF (Izraelská obranná armáda) začne odpaľovať na Gazu kazetové bomby, biely fosfor, muníciu DIME (Dense Inert Metal Explosive – hustá inertná kovová výbušnina, vytvorí mikročrepiny, ktoré o. i. spôsobia rakovinu) a iné strašné zbrane, celé davy Izraelčanov sa vyberú na vrchol pahorkov nabalení mäsom na grilovanie a alkoholom, aby oslavovali, zatiaľ čo sledujú, ako sú palestínske deti trhané na kusy.

gaza_2014

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)

Istota v predsieni pekla

Toto video obsahuje aj drastické scény.

Ak si však neuvedomíme, čo nám hrozí, keď nás USA cez NATO vtiahnu do vojny proti Rusku, tieto drsné scény uvidíme v celej Európe, vrátane Slovenska.

Ivo Sasek zo švajčiarskej Koalície proti cenzúre apeluje na všetky národy Európy.

Dáme sa vtiahnuť do vojny proti Rusku? Dovolíme paktu NATO, ktorého sme členom, aby zaútočilo na Rusko?

Nedovoľme to. Požadujme záruky od našich politikov, že sa to nestane!

preklad a titulky ďurino, august 2014

 

Petície

Dávam do pozornosti aj nasledujúce petície

Petícia proti vstupu cudzích vojsk na územie SR (myslí sa tým akákoľvek podpora jednotkám NATO)

Nesúhlas s ekonomickými sankciami proti Rusku

Vyhlásenie Petra Porošenka za personu non grata

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (10 votes cast)

Konečné riešenie pre Palestínčanov

Poslanec knessetu: treba zničiť celé Pásmo Gaza

Zástupca hovorcu izraelského knessetu, Moshe Feiglin, vyzýva na zničenie palestínskeho Pásma Gaza.

Feiglin, ktorý je zároveň členom vládnucej strany Likudizraelského premiéra Netanjahua, napísal vo svojom profile na sociálnej sieti 1. augusta o plánoch, o ktorých informoval britský denník Daily Mail v pondelok 4. augusta 2014.

Poslanec vyzýva na „dobytie celého Pásma Gaza”. Hovorí o plánoch na zničenie Gazy, ktoré zahŕňajú vyhnanie obyvateľov a ich prevoz do zvyšku sveta. Píše tiež „Oslo je hotové“ a „neexistujú dva štáty pre dva národy; existuje iba jeden štát pre jeden národ.“

Feiglin napísali tiež list Netanjahuovi, v ktorom ho informoval o svojich plánoch a zdôrazňoval svoju požiadavku, aby sa tieto opatrenia čo najskôr zrealizovali. Izraelské ozbrojené sily majú na hranici so Sinajom vytvoriť koncentračné tábory, až kým sa nájdu relevantné destinácie, do ktorých by Palestínčania boli vysťahovaní.

Gazu treba kompletne odrezať od elektrickej energie a vody a uskutočniť masívne bombardovanie, ktoré zničí všetky inštalácie Hamasu, tvrdí.

Feiglin chce, aby Izrael začal hľadať krajiny, ktoré by prijali „utečencov“. Tie majú potom dostať „veľkorysú hospodársku pomoc“.

Zákony Izraela by potom platili pre celé Pásmo Gaza a židovskí osadníci, ktorí boli pred deviatimi rokmi z Gazy evakuovaní, sa budú môcť vrátiť späť a vytvoriť svoje spoločenstvo.

„Mesto Gaza a okolie bude vybudované ako izraelská turistická a hospodárska zóna“ tak si Feiglin predstavuje budúcnosť. Niektorí Palestínčania možno budú môcť ostať, ale iba ak odprisahajú vernosť Izraelu, hovorí Feiglin.

Toľko nápady Mosheho Feiglina. Brilantný mysliteľ, ktorého v knessete určite očakáva veľká kariéra.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, august 2014

Komentár: Po druhej svetovej vojne sedeli takéto hovädá pred norimberským tribunálom. Dnes, nech to znie akokoľvek neuveriteľne, Slovensko s týmito “nadľudmi” čulo obchoduje. Dávame im dokonca do rúk všetky naše zdravotné údaje v rámci eHealthu, ešte im za to aj platíme. A s eHealthom budú môcť pokojne robiť výskum a pokusy nielen na Palestínčanoch, ale aj na Slovákoch. Ale to je už iný príbeh…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Prebiehajú konkrétne prípravy na ďalšiu svetovú vojnu

Presúvanie zdrojov aliancie do Poľska

Podľa mnohých, dokonca oficiálne potvrdených informácií NATO sústreďuje v Poľsku vojsko a zbrane na bleskovú vojnu proti Rusku. Existujú správy, že sa to deje aj na poľsko-nemeckej hranici. Majú tam byť umiestnené jednotky z celej Európy a USA pod vedením USA. O tom, že v malých periférnych krajinách okolo Ruska už americkí „vojenskí poradcovia“ zostavujú a trénujú jednotky, sme už informovali.

Europe Times informujú, že generál Philip Breedlove na konferencii NATO na najvyššej úrovni v septembri predloží „návrh“, aby členské krajiny NATO vo východných krajinách – najmä v Poľsku – čo najskôr vytvorili základne a vybavili ich zbraňami a strelivom, aby sa tam umožnilo okamžité sústredenie jednotiek a čo najrýchlejšia pohotovosť. Tieto jednotky je potrebné ihneď uviesť do pohotovostného stavu ako „multinárodné jednotky severovýchod“. Už sú navrhnuté viaceré stanovištia. Ako ťažisko na uskladnenie zbraní a munície má poslúžiť najmä Štetín. Stačí jediný pohľad na mapu a je zrejmé, že Štetín je vzdialený iba kúsok od nemeckej hranice. Približne o 30 kilometrov ďalej sa nachádzajú mestečká Pasewalk a Gramzow. Netreba veľa fantázie na predstavu toho čo sa stane, keď Rusko tento zbrojný a muničný sklad zničí raketou, aby narušil zostavenie útočného frontu proti sebe.

NATO už výrazne posilnilo svoju vojenskú prítomnosť v Baltickom a Čiernom mori a vyslalo ďalšie vojenské lietadlá do východnej Európy.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (8 votes cast)

Gaza: Hovorca UNWRA plače pred bežiacou kamerou

UNWRA (United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees in the Near East) je pomocná organizácia OSN pre palestínskych utečencov na Blízkom východe. Chrisa Gunnessa, jej hovorcu, pozvala arabská stanica Al-Jazeera na rozhovor vysielaný naživo. Z toho, čo videl, však bol ešte tak rozrušený a šokovaný, že sa s plačom zrútil.

Izraelská armáda rozstrieľala triedy školy pod správou Organizácie spojených národov v Džabáliji delostreleckými granátmi, ako oznámila UNRWA. V tejto škole našlo útočisko 3 300 Palestínčanov bez strechy nad hlavou, pretože izraelské bombardovanie zrovnalo ich domovy so zemou. Počas útoku na školu v správe OSN zomrelo 16 ľudských bytostí. Izraelský útok ako najnovšie, očividné porušenie ľudských práv, čelí ostrej medzinárodnej kritike.

USA odsúdili útok Izraela na školu OSNdodali Izraelu ďalšiu muníciu.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, august 2014

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)