Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

MH 17 - Dokument

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Ticho pred búrkou

Začne NATO válku s Ruskou federací?!

Současná situace na Ukrajině není ničím jiným, než klidem před obrovskou bouří a onen režim ticha zbraní a sliby Kyjeva, že dodá do Donbasu teplo a energii, nejsou ničím jiným, než falešnou maskou vraha chystajícího se zasadit vražedný úder, která je určená pro ošálení světové veřejnosti.
Bojím se toho, že vzhledem k obrovské zadluženosti USA a k tomu, že pokud Američané něco neudělají, začnou brzy všechny země obchodovat v jiné měně, než je nekrytý předlužený dolar, udělají USA cokoli, aby se to nestalo a udrželi si svou dominanci.

Viac na http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/zacne-nato-valku-s-ruskou-federaci.html

Něco visí ve vzduchu

Je pravděpodobné, že Porošenko plánuje v příštích deseti dnech vyhlášení válečného stavu. Tlačí ho především Pravý sektor.

Podle informací z tohoto zdroje plánuje Západ pravděpodobně nějakou akci pod falešnou vlajkou. Podivná regulace a ustanovení fluktuačního pásma ceny zlata, tedy omezení skokové ceny zlata na chicagské burze na období od 21. prosince 2014 do 6. ledna 2015 ukazuje, že by k nějaké události – černé labuti – mohlo právě v těchto dnech dojít.

Jak uvádí zdroj, jehož informace ale v tuto chvíli nemůžeme ověřit, bude velmi těžké, aby Rusové pouze přihlíželi a nechali zdecimovat obyvatelstvo v Doněcku a Lugansku, jestliže Porošenko vyhlásí těmto oblastem válku. V Kramatorsku se údajně soustřeďují tanky a těžké obrněné vozy, které ale nesou označení Ruské federace a pohybují se směrem ke Slavjansku. Očividně chce někdo předvést světu ruskou invazi, na kterou nás média celý rok připravují. K čemu to má být dobré, je nabíledni: Západ “musí” udeřit na Rusko!

Viac na http://afinabul.blog.cz/1412/neco-visi-ve-vzduchu

USA a NATO posielajú zbrane a muníciu na Ukrajinu

Viac na http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/stephen-lendman/usa-und-nato-liefern-waffen-an-die-ukraine-aggression-gegen-russland-in-der-planung.html (nemecky)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Pilot chemtrailsového tankeru promluvil

Toto je sdělení, které jsem dostal z důvěryhodného zdroje. Pochází údajně od pilota USAF, který létá na aerosolových tankerech, jako součást tajného geoinženýrského aerosolového programu Indigo Skyfold. Prosím, okopírujte si text a pošlete dál. Text se nevešel do popisu videa, takže je v prvním komentáři. Kdo je dobrý vyprávěč, udělejte z toho textu vlastní video a šiřte.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Gasland

Hydraulické frakovanie je ako očkovanie. Očkovacie celebrity o očkovaní tvrdia, že je užitočné a zaručene neškodné. Ibaže realita je iná. Deti po ňom umierajú, dostávajú choroby, v tom lepšom prípade iba alergie. Nepríjemné následky očkovania niekedy vyjdú na povrch až oveľa neskôr. Stále častejšie vychádzajú na povrch programy nútenej sterilizácie formou “očkovania”.

Rovnako je to aj s hydraulickým frakovaním. Do zeme sa napumpuje obrovské množstvo vody zmiešanej s kokteilom exotických chemikálií, ktoré skôr či neskôr zasiahnu podzemnú vodu a kontaminujú ju. A úrady tvrdia, ako inak, neškodnosť tohto postupu.

Film Gasland opisuje skúsenosti obyvateľov USA s týmto svinstvom, ktoré im otrávilo vodu a ktoré čoskoro môžeme očakávať aj v Európe. Dovolíme im to?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Začnime budovať svoju budúcnosť. Teraz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu?

Európski spoluobčania! „Naši“ politici chcú dokázať, akí sú užitoční pre EÚ, NATO a USA. Očakávajú, že ich „tvrdý postoj“ voči Rusku vynesie v kariérach vyššie, na ešte lepšie platené posty, ako majú dnes, preto sa predháňajú v návrhu sankcií, vysielaní bojových jednotiek a iných prejavoch nekontrolovanej agresie proti Rusku, čím zo dňa na deň zvyšujú riziko 3. svetovej vojny. Sú tak zaslepení svojou vlastnou nekontrolovateľnou mocou a vidinou jej ďalšieho rastu, že rátajú s tým, že Rusko ustúpi na poslednú chvíľu tlaku NATO a k vojne nedôjde.

Ale v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli spokojní? Má sa vzdať svojich území a odstúpiť ich dobrovoľne každému, kto o nich má záujem? PRAVÝM CIEĽOM všetkých tých, či už sú z Európy, alebo spoza oceánu, ktorí chcú vyvolať vojnu, je bohatstvo Ruska. Má Rusko rozdať svoje bohatstvo, aby sa vyhlo vojne? Má zlikvidovať svoje vlastné obyvateľstvo ako Ukrajina? Všetci, čo uvažujú triezvo, vedia, že sa to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodľahne tlaku, ako nepodľahlo v minulosti, tak ani v budúcnosti.

Dnes je už jasné, že vojna sa v plánoch jej strojcov nemá skončiť na Ukrajine, hlavným cieľom je Rusko, a vojna má zachvátiť aj celú Európu. Čo zabezpečí pre USA vyšší zisk, a čo USA rýchlejšie vytrhne z krízy, ako vojnová výroba? Čo účinnejšie zlikviduje konkurenciu USA v podobe EÚ a Ruska, ako vzájomné vyvraždenie celých národov v Európe? Čo USA pomôže viac rozšíriť sféru svojho vplyvu, ako povojnové pôžičky, presne podľa odskúšaného scenára 2. svetovej vojny?

Svetový vojnový konflikt reálne hrozí! V tej súvislosti sa zamyslite, kto z Vašich politikov Vám prezradil, že po prijatí Ukrajiny do NATO a vstupe EÚ do konfliktu odvedú Vašich potomkov na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život? Kto z politikov tam pôjde do zákopov s nimi? Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych spolupáchateľov Vám prezradil, že toto nebude len dobrodružná víťazná výprava na východ, ale sa to skončí ako 3. svetová vojna za použitia atómových zbraní? Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá je v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto vyhodnotí reálnu silu americkej armády, ktorá doteraz bojovala vždy len so slabším protivníkom, veď Hitlera porazili Rusi! Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú?

Jedno je isté, v tejto vojne víťaza nebude! Kde sa schováte pred jadrovými výbuchmi? Máte dosť hlbokú jamu a dostatok potravín, aby ste v nej vydržali 1000 rokov, kým sa zníži úroveň žiarenia na únosnú mieru? V mene čoho má umrieť vaše dieťa na východnom fronte, v mene čoho má zahynúť vaša rodina, v mene čoho má prestať existovať všetko, čo poznáte, v mene čoho má zhorieť svet? V mene demokracie?

Kde vidíte demokraciu v tom čo sa deje na Ukrajine? My vidíme len nepokryte fašistickú vládu, armádu, porušujúcu medzinárodné konvencie a premyslenú genocídu vlastného obyvateľstva, ktorého vinou je len to, že hovorí po rusky. A čo na to Európa? Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ vydobýjal svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doteraz nesamostatná, že bojuje o samostatnosť? Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala? Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva? Európska únia sa vzdala svojich princípov, a svojim postojom sa stáva spolupáchateľom genocídy. Čo môžeme očakávať od EÚ my sami, občania EÚ, keď tak rýchlo a ochotne búra vlastné hodnotové základy?

Rusi sú veľký, kultúrny a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. RUSKO NIE JE NÁŠ NEPRIATEĽ, nepriateľom každého občana Európy sú nenásytní politici, ktorí sa za svoju moc a peniaze chystajú zničiť všetko, čo je nám drahé.

Môžeme zabrániť chystanej vojne s Ruskom, do ktorej nás tlačia politici a kúpené médiá? Áno, môžeme!

Čo môžu urobiť obyčajní , malí ľudia? Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Môžeme to zmeniť, lebo musíme!

Bojkotujme všetkých politikov, ktorí zvyšujú napätie, ktorí volajú po ďalších sankciách, po intervencii proti Rusku! Bojkotujme ich na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách! Nedopusťme uplatnenie zla, ktoré chcú šíriť! Bojkotujme vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujme médiá, ktoré nám vojnu podsúvajú ako jediné riešenie!

Verme! Rusi aj Ukrajinci sú dva múdre národy, ktoré riešenie nájdu. NEBOJME SA!

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (11 votes cast)

Na čom zbohatol západ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (7 votes cast)

Ako vzniká "oblačnosť"

Na vznik chemickej oblačnosti stačí:

– zopár šialencov v riadiacich funkciách

– niekoľko riadiacich počítačov vyhodnocujúcich smer vetra, kurz lietadiel, ich polohu a výšku,

– stovky lietadiel s prídavnými automatickými zariadeniami riadenými cez GPS systémy,

– tisíce ton nanočastíc hliníka, bária a stroncia, vypúšťané do ovzdušia na nanovláknach, aby sa čo najdlhšie vznášali vo vzduchu

– milióny nevšímavých ľudí.

Na Slovensku (ale nielen u nás) sa toto chemické svinstvo nazýva kondenzačné pásy. A dramatický nárast obsahu hliníka v pôde, vode, rastlinách a živočíchoch má určite nejakú inú, ľahko vysvetliteľnú príčinu.

Vtáctvo už vymiera… Ako dlho vydržíme my?

Nasleduje niekoľko pôsobivých časozberných snímok vzniku chemickej oblačnosti, vytvorenej “kondenzačnými” pásmi:

Nebo nad Chorvátskom…

Nebo nad Litvou…

Nebo nad USA…

Stále máte chuť letieť napríklad nízkonákladovou spoločnosťou Ryanair? Zatiaľ čo štátne aerolinky krachujú, taký Ryanair kupuje desiatky lietadiel. Amerických – veď sme v Európe. Darí sa mu. Prečo asi? Dotuje ju niekto? Ak áno, začo?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Dr. Dietrich Klinghardt: Environmentálne vplyvy a detoxikácia

Vzhľadom na to, že zdravotnícke autority ignorujú štúdie o škodlivosti očkovania, prášenie atmosféry hliníkom, alternatívne spôsoby liečby a plne sa sústredili na dláždenie cesty farmaceutickým koncernom a už nepotrebujú medicínske ale najmä právne a podnikateľské znalosti, ako napríklad barbie na poste súčasnej slovenskej ministerky zdravotníctva, ľudia sa musia informovať sami.

Tým, ktorí tak robia, ponúkam prednášku uznávaného nemeckého lekára pôsobiaceho aj v USA, ktorá “vystrelí mozog” nielen laickým záujemcom o prevenciu moderných chorôb, ale aj nejednému “ortodoxnému” absolventovi medicíny.

Počas prednášky si viac razy vyslúžil potlesk auditória. Ja azda najviac oceňujem potlesk v čase približne od 46:50. Je to človiečik, ktorý je nezávislý, má gule, pomáha iným a vie nazvať veci správnym menom.

Na mnohé z oslovených tém nájdete ďalšie, staršie filmy aj na tomto portáli. Spravte si názor.

Slovenské titulky pre vás pripravil ďurino, október 2014

Ak vás prednáška zaujala, podnietila a obohatila, podporte prosím ďalšie preklady príspevkom, ktorý vás nezaťaží. Ďakujem.

Tu si môžete stiahnuť súbor s titulkami vo formáte srt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (10 votes cast)

Americký vedec už v roku 2006 žiadal vyhubiť ľudstvo ebolou

Vyšlo v News Weekly, 15. apríla 2006

Ocenený texaský vedec si vyslúžil búrlivé ovácie potom, ako obhajoval vyhladenie 90 percent obyvateľov Zeme pomocou vírusu ebola, šíriaceho sa vzduchom.

ebola

Začiatkom marca evolučný ekológ na Texaskej univerzite, potom ako bol vyhlásený za Vynikajúceho texaského vedca roka 2006, mal Dr. Eric R. Pianka prejav na 109. zasadnutí Texaskej akadémie vied na Lamar University v Beaumonte, v americkom štáte Texas.

Na prejave Pianku bol prítomný aj Forrest M. Mim III, autor článkov o populárnej vede a redaktor dvojtýždenníka The Citizen Scientist. Píše:

„Minútu pred tým ako Pianka začal rečniť, sa stalo niečo zvláštne. Predstaviteľ Akadémie pristúpil ku kameramanovi v prednej časti hľadiska a krátko sa s ním rozprával. Kameraman ukázal mrzutú tvár, namieril objektív veľkej kamery ku stropu a pomaly odchádzal.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)