Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Dokument Hellstorm

Médiá hlavného prúdu v rámci cieleného útoku USA a finančnej oligarchie na Rusko a jeho zdroje šíria informácie, aké svinstvá vraj páchala Červená armáda počas 2. svetovej vojny.

Nuž pozrite si, aké svinstvá páchali spojenci počas tejto vojny i po nej. Bude vám z nich nevoľno.

Všimnite si, ako v tomto americkom (predstavte si, nie ruskom) dokumente viackrát zaznie, že najväčšie ukrutnosti páchali židovskí kápovia, velitelia, generáli atď. Nie je na tom zrejme nič divné, keď si uvedomíme, že im odmalička vštepujú, že sú viacej ako iní, že sú nadľudia.

Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Bez prekladu

Času je málo, je tu však množstvo videí, ktoré si zaslúžia preklad. Aktuálne pridané video je vždy navrchu. Videá sú usporiadané podľa poradia, nie podľa dôležitosti alebo tematiky. Ak sa medzičasom niektoré z videí objavia preložené, dajte mi prosím vedieť.

Táto statická stránka bude prístupná priamo z ponuky “Bez prekladu”. Budem ju priebežne dopĺňať. A niečo z toho možno stihnem preložiť.

Untitled

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Boj proti Rusku – Washington si strelil do kolena

Sú to smutné časy pre Washington a Wall Street, pretože pred 25 rokmi, pri rozpade Sovietskeho zväzu, nepochybne jediná superveľmoc sveta prudko stráca vplyv. To by ešte pred pol rokom nikto nebol predpovedal. Stojí za tým najmä konanie jediného muža: ruského prezidenta Vladimíra Putina. A to je aj skutočným dôvodom prekvapivej návštevy ministra zahraničných vecí USA, Johna Kerryho v Soči, kde mal rozhovor najskôr so svojim ruským kolegom Sergejom Lavrovom a neskôr aj so samotným »diablom« – Putinom.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Film Neočkujeme už aj v anglickom znení

Skvelý dokument Michaela Leitnera Neočkujeme o mrzačení detí očkovaniami je k dispozícii už aj v anglickom znení.

V nemeckom znení so slovenskými titulkami si ho môžete pozrieť tu alebo tu.

Vďaka nevšímavým štátnym organizáciám a nekompetentným, poddajným členom všakovakých očkovacích komisií si farmaceutické firmy robia výskum na deťoch a skvele na tom zarábajú. Ostáva po nich množstvo zničených životov.

Informujte sa!


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Obchodovanie s otrokmi bolo v židovských rukách

Bulvár nedávno podsúval verejnosti názor, že „Slovania boli preslávení otrokári“. Vraj (citát): “Naši predkovia podnikali lúpežné výpravy na otrokov a obchod s otrokmi ich preslávil v celom vtedajšom svete. Určujúcim bol zisk, ľudská dôstojnosť šla bokom.” Nuž, prinášam na otrokárstvo trochu iný pohľad. Na rozdiel od článku v spomínanom plátku nie je podložený subjektívnymi dojmami spriatelených pánov dejepiscov, ale dokumentmi. Spravte si názor…

Africkí otroci - dobová kresba. Zdroj: Leibniz-Universitaet-Hannover

Africkí domorodci určení na predaj do otroctva

Nemecký Spiegel, č. 8/1998, str. 7:

„V rámci najväčšej deportácie v dejinách sveta priviezli otrokárske lode z Afriky do Ameriky najmenej 13 miliónov ľudí… V Afrike boli vyľudnené celé územia. Týmto „čiernym holokaustom“ sa zaoberajú historici…“

„Prišli loďami, naloženými černochmi z Afriky, ktorých predávali ako otrokov. Obchod s čiernymi otrokmi bol upravený kráľovským monopolom a židia boli vtedy často menovaní za kráľovských obchodných agentov. … Židia boli najväčší dodávatelia výstroja pre otrokárske lode v karibskej oblasti. Remeslo otrokárskych lodí bolo najmä v židovských rukách. … Lode nielen patrili židom, mávali židovskú posádku a plavili sa pod velením židovských kapitánov.”

Zdroj: Seymour B. Liebman, New World Jewry 1493-1825: Requiem for the Forgotten (KTAV, New York, 1982), pp. 170, 183. [Liebman je právnik a učil na nasledujúcich vysokých školách a univerzitách: LL.B., St. Lawrence University, 1929; M.A. (Latin American history), Mexico City College, 1963; Florida chapter American Jewish Historical Society, 1956-58; Friends of Hebrew University, 1958-59; American Historical Society Contributor to scholarly journals on Jewish history.

Pozrime sa na »kolektívnu vinu národa« na príklade obchodu s otrokmi z Afriky do Ameriky organizovaného židmi a predstavme zhustenou formou začiatok tohto »obchodu«:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Čo chce Putin? Analýza Rostislava Iščenka

Poznámka blogera Sakera z portálu vineyardsaker.de:

Nasledujúca analýza je zďaleka tou najlepšou, akú som od začiatku konfliktu na Ukrajine videl. Už skôr som na svojom blogu pravidelne zverejňoval Iščenkove analýzy, pretože ho považujem za jedného z najlepších analytikov Ruska (pozor, nezamieňajte si ich s tzv. análytikmi, ktorými sa slovenské médiá – zahraniční agenti – hemžia, pozn. prekl.). Tentoraz Iščenko predložil skutočne majstrovské dielo: komplexnú analýzu geostrategickej pozície Ruska a jasnú, podľa môjho názoru, absolútne presnú analýzu celkovej „Putinovej stratégie“ pre Ukrajinu. Vždy som tvrdil, že v tomto konflikte nejde o Ukrajinu, ale o budúcnosť planéty a že neexistuje „neoruské“ alebo dokonca „ukrajinské” riešenie, iba o možný výsledok strategického víťazstva buď Ruska alebo USA, ktorý sa dotkne celej planéty. Iščenko ponúka vynikajúci prehľad o rizikách a možnostiach oboch strán a prvý komplexný „kľúč“ k zdanlivo nezrozumiteľnému správaniu Ruska v tomto konflikte. Iščenko napokon plne rozumie komplexnej a subtílnej dynamike v ruskej spoločnosti. Ak píše „ruská moc je autoritatívna a nie autoritárska“, triafa do čierneho a týmito siedmimi slovami povie viac ako to, čo by ste mohli docieliť prečítaním miliárd márnych slov, ktorými sa takzvaní „experti” pokúšajú opísať ruskú realitu.

Dôrazne odporúčam, aby ste tento text všetci dôkladne prečítali. Aj dva razy. Stojí za to.

putin-sach

Je potešiteľné, že úplnú porážku ukrajinských jednotiek na Donbase v januári a februári alebo konzultácie v Moskve s Merkelovou a Hollandem „patrioti” nedali za vinu hneď Putinovi.

Napriek tomu však ešte stále netrpezlivo očakávajú víťazstvo. Tí najradikálnejší z nich sú presvedčení o tom, že Putin sa Novoruska tak či tak vzdá. A tí mierni sa obávajú, že to urobí hneď ako bude podpísané najbližšie prímerie (ak sa tak stane), pretože musí prestaviť a vybaviť armádu Novoruska (čo by bolo možné aj bez zastavenia bojov), aby sa nastavil na okolnosti na medzinárodnom fronte a pripravil na nové diplomatické bitky.

Situácia na Donbase a Ukrajine je v skutočnosti napriek všetkej pozornosti politických alebo vojenských diletantov (vojenských stratégov na internete) iba časťou globálneho frontu; výsledok tejto vojny sa nerozhodne na doneckom letisku alebo pahorkoch okolo Debalceva, ale v kanceláriách prezidiálneho kabinetu a ministerstva zahraničných vecí v Moskve ako aj v kanceláriách v Paríži, Bruseli a Berlíne. Pretože vojenské akcie sú iba jednou z mnohých zložiek tejto politickej roztržky.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (8 votes cast)

Drámu utečencov zavinili USA, EÚ a NATO

Témou týždňa je katastrofa utečencov v Stredozemnom mori pred pobrežím Líbye. Na palube potopeného vraku sa nachádzalo údajne 700 až 950 ľudí. Talianska pobrežná stráž dokázala zachrániť iba 28 ľudí. Veľkohubé vyhlásenia ľudí, ktorí cítia potrebu vyjadrovať sa ku všetkému, dávajú vinu všetkým len nie pravému vinníkovi – hlavnému veliteľstvu NATO v Bruseli. Tamojší vojnoví zločinci a ich „civilní velitelia“ svojou intervenčnou politikou zapríčinili smrť viac ako 700 utečencov.

Bombardovanie Líbye vojskami NATO

Bombardovanie Líbye vojskami NATO

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (11 votes cast)

Otázky v súvislosti s letom 4U9525 spoločnosti Germanwings

Jadrové elektrárne v blízkosti nešťastia - čo nám francúzsky prezident Hollande nepovedal?

Jadrové elektrárne v blízkosti nešťastia – čo nám francúzsky prezident Hollande nepovedal?

Podľa oficiálnych údajov francúzskej prokuratúry sa let 4U9525 zrútil 24. marca 2015 o 10.41 hod[1] v oblasti obce Prads-Haute-Bléone v juhofrancúzskom departmente Alpes-de-Haute-Provence. Ako prvé nemecké médium informoval o zrútení lietadla Handelsblatt, o 10.49 hod. Medzi zrútením a správou[2] uplynulo 8 minút.

Z toho vyplývajú nasledujúce otázky:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (7 votes cast)

Lietadlo Itavia zostrelili v roku 1980 stíhačky NATO

81 mŕtvych: talianske lietadlo nemalo nehodu – ako nám 30 rokov klamali! Bolo zostrelené stíhačkami NATO. Omylom, pretože chceli zostreliť lietadlo s líbyjskou hlavou štátu Kaddáfím! Teraz to potvrdil súd! Kto však bude volať zoskupenie NATO a jeho členské krajiny na politickú zodpovednosť? Nemalo by sa v tejto záležitosti uskutočniť parlamentné vyšetrovanie, ktoré by prinajmenšom pomohlo odhaliť súvislosti okolo leteckej nehody nad americkou vojenskou leteckou základňou Ramstein v Nemecku?

Konštrukcia lží sa zosypala ako domček z kariet

Viac ako 30 rokov po zostrelení lietadla spoločnosti Itavia musí Taliansko vyplatiť pozostalým odškodnenie vo výške viac ako 110 miliónov eur. Dopravné lietadlo zostrelili stíhačky NATO.

Poskladané trosky zrútenej DC-9 v roku 1996 – 16 rokov po zostrelení v blízkosti ostrova Ustica. Zdroj: dpa

Poskladané trosky zrútenej DC-9 v roku 1996 – 16 rokov po zostrelení v blízkosti ostrova Ustica. Zdroj: dpa

Viac ako 30 rokov po zrútení lietadla v blízkosti ostrova Ustica taliansky štát konečne odškodní rodinných príslušníkov 81 obetí čiastkou 110 miliónov eur. Taliansky najvyšší súd, Kasačný súdny dvor v Ríme, v pondelok rozhodol, že lietadlo bolo jednoznačne zostrelené raketou odpálenou zo stíhačky NATO.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (16 votes cast)

Lobista Monsanta tvrdí, že glyfosát je bezpečný…

…až do okamihu, kedy to má dokázať na sebe!

Už aj WHO (a to je čo povedať) potvrdila, že herbicíd Roundup od smutne známej spoločnosti Monsanto môže spôsobovať rakovinu.

Na Slovensku šíri tieto rakovinové svinstvá americká dcéra Monsanto Slovakia, s. r. o.

Z vízie spoločnosti na svojej vlastnej stránke:

Budeme dodávať produkty vysokej kvality, ktoré budú prínosom pre našich zákazníkov a pre životné prostredie, so solídnou a novátorskou aplikáciou vedy, prístupom ohľaduplného a efektívneho správcu statkov, s ohľadom na zásady bezpečnosti a zdravia vo všetkom, čo robíme.

Preklad a titulky ďurino, apríl 2015

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (11 votes cast)