Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Vojsko SŠA tvrdo postupuje proti najatým chuligánom

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 21. 8. 2017

Nedávne zinscenované demonštrácie a násilné incidenty, zorganizované  platenými chuligánmi na miestach ako Charlottesville, viedli ku tvrdším akciám proti zástupcom chazarskej mafie, ktorí financujú tieto akcie, uviedli zdroje Pentagonu. SŠA sú tak bez akýchkoľvek pochybností riadené dočasným vojenským režimom, ktorý má v úmysle vyčistiť korupciu chazarských gangsterov, ktorí ničia Spojené štáty. Hneď ako sa to stane, vojsko sa vráti do svojich kasární, hovoria zdroje.

O tom, ako veľmi degeneroval politický svet v SŠA, jasne dokazujú udalosti, ku ktorým došlo v Charlottesville v štáte Virgínia začiatkom tohto mesiaca. Istý člen Spoločnosti Bieleho Draka tam bol a dosvedčuje, čo sa tam skutočne stalo, na rozdiel od klamstiev prezentovaných propagandistickými médiami.

Podľa správ korporačných médií „biely, pravicový rasista plný nenávisti“ vrazil dodávkou do skupiny pokojných, ľavicových demonštrantov, zabil pritom nevinnú mladú ženu a zranil mnoho ďalších. Nasledovala dobre zorganizovaná mediálna kampaň, ktorá donútila amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby odsúdil „KKK, bielych rasistov a nenávistníkov“, o ktorých tvrdia, že rozpútali násilné demonštrácie v Charlottesville.

Zdroj Spoločnosti Bieleho Draka, ktorý bol priamo na mieste, však v skutočnosti zaznamenal úplne iné dianie. Skupiny Pravého krídla (autor tejto správy neobhajuje ich názory, podporuje však ich ústavné právo na ich pokojné vyjadrenie) požiadali o povolenie, ktoré aj dostali, aby mohli protestovať proti plánovanému odstráneniu sochy generála jednotiek konfederácie bojujúcich v občianskej vojne, Roberta E. Leeho. Keď tam demonštranti prišli, polícia ich natlačila k skupine „ľavicových“ demonštrantov, ktorí začali po nich hádzať použité tampóny, použité kondómy, zápalné fľaše, fekálie, kyselinu a iné veci. Jeden z hovorcov Pravého krídla navždy oslepol vďaka kyseline, ktorú na neho hodili, o čom však korporačné médiá vôbec neinformujú, informuje tento zdroj.

pokračovanie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (7 votes cast)

18 slov, ktoré ilumináti otočili s cieľom kontrolovať nás

Poznámka: všetky odkazy vedú na stránky v anglickom jazyku.

 1. Terorista” – niekto, kto nemá vojenské letectvo. Teroristi, vyškolení a financovaní iluminátmi, nie sú teroristi, ale „povstalci“. Palestínčania, ktorí vypustia svoje detské rakety a zabijú 1-2 Izraelčanov, sú „teroristi”. Majú „teroristické tunely“, aj keď z nich nevzišli žiadne teroristické útoky. Izraelčania, ktorí v roku 2014 použili lietadlá, rakety a bomby, aby pozabíjali viac ako 2 000 civilistov, z toho 500 detí, zničili obytné domy, nie sú „teroristi”. Oni sa predsa iba bránia.
 2. Nenávisť a prejav nenávisti je odpor proti nenávistnému plánu iluminátov na odľudštenie a zotročenie ľudskej rasy. Skutočnou nenávisťou je talmud, ktorý nežidov považuje za zvieratá, ktorých poslaním je slúžiť židom. Nie je však vnímaný ako nenávistný. Namiesto toho otáčajú realitu na hlavu a tvrdia, že odpor proti ich talmudskej agende je „nenávisť“.
 3. Antisemitizmus je údajne rasistický predsudok. Napriek tomu však židovskí bankári dovoľujú použiť židov na to, aby nahradili Boha, odstránili všetky ostatné rasy, národy a náboženstvá a vytvorili na planéte satanistický systém. Niet divu, že ľudia sú „antisemitskí“. „Antisemitizmus”, heslo iluminátov, je vlastne odporom proti tomuto útoku na boha a ľudstvo.
 4. Homofóbia je v podstate odpor proti iluminátsko-židovskému útoku na pohlavnú identitu pod pláštikom „práv homosexuálov”. Skutočnou nenávisťou je heterofóbia, útok na heterosexuálne ustanovizne ako sú manželstvo a rodina.
 5. Sexizmus je údajné nepriateľstvo proti ženám. V skutočnosti je sexizmom heterosexualita. Vďaka uznaniu rozdielov medzi pohlaviami sú sexisti tí najlepší priatelia žien. Podobným spôsobom „feminizmus” predstiera, že obhajuje ženy, zatiaľ čo v skutočnosti popiera ich ženskosť, povzbudzuje lesbizmus a berie im najmä ich sociálnu rolu matky a ženy. Odmietať „sexizmus” znamená nenávidieť ženy, odmietať inherentné pohlavné odlišnosti a zaobchádzať so ženami ako s mužmi.
 6. Rasizmus je údajné nepriateľstvo voči iným rasám. V skutočnosti, ak netvrdia, že sú viac ako iní, sú takzvaní „rasisti” najlepší priatelia iných rás, pretože majú radi iné rasy a nechcú, aby zanikli. Vítajú rozdiely a uvedomujú si, že ľudstvo je jedna veľká rodina. Prirodzene, od nikoho nemožno očakávať, že sa zriekne svojho rasového a kultúrneho dedičstva, aby uspokojil chorú sionistickú agendu. „Antirasisti” podporujú miešanie rás tak, aby zanikli všetky rasy okrem izraelských židov – preto masová migrácia moslimov.
 7. Rozmanitosť káže, že treba vítať všetky etnické a sexuálne rozdiely. V skutočnosti sa pod týmto heslom ukrýva úsilie obmedziť skutočnú rozmanitosť likvidáciou vplyvu európskej kresťanskej (heterosexuálnej) kultúry. Zástancovia „rozmanitosti“ sú prví, ktorí sú za likvidáciu rozdielností názorov.
 8. „Cisgender“. Znamená, že sa človek identifikuje s pohlavím, ktoré mal pri svojom narodení. Ak to vztiahneme na takzvaných heterosexuálov, potom to, čo je zdravé a prirodzené, je podsúvané do polohy duchovnej voľby, čo zodpovedá transgenderovej ideológii, ktorou nás postupne infiltrujú.
 9. „Ľudské práva”. Sú to privilégiá prenesené na vyvolené osoby, ktoré olupujú ostatných o ich ľudské práva. „Práva homosexuálov“, napríklad, sú použité, s cieľom podryť heterosexuálnu a rodinnú identitu 98 % obyvateľstva tým, že ich presvedčia o tom, že choré je zdravé a neprirodzené je prirodzené.
 10. Biely človek” alebo „nacionalista” – spravidla ide o osobu európskeho pôvodu, ktorý sa vzoprel agende židov ako vyvoleného národa a chce zachovať európsky rasový a kultúrny charakter svojej vlasti.
 11. Vlastenecký zákon” (patriotic act). Ilumináti organizujúci útoky pod falošnou zástavou využívajú tento názov, aby rozdrobili skutočné ľudské práva a opodstatnili ustavičnú vojnu a totalitný štát. Je to „skutok zrady“. Nastala Orwellova éra dvojtvárnosti.
 12. Konšpirácia“ – Podľa iluminátskych médií slovo konšpirácia označuje nezmyselnú koncepciu, že niektorí ľudia by mohli skryte pôsobiť proti iným osobám bez toho, aby uviedli dôvod a obeť vopred varovali. V skutočnosti je západná spoločnosť poznačená slobodomurársko-židovskou konšpiráciou proti Bohu a ľudstvu.
 13. Tolerancia sa používa selektívne, napríklad tolerancia voči vyjadrovaniu okultných presvedčení; nulová tolerancia voči kresťanskej viere – vysoká tolerancia voči islamským zločinom.
 14. Sloboda prejavu – pornografia je sloboda prejavu, kritika homosexuality alebo rozmanitosti je „nenávisť“.
 15. Rovnosť – predstava, že rozličné veci sú to isté. Napríklad že homosexuálne manželstvo je to isté, ako heterosexuálne; muži v boji sú takí istí, ako ženy v boji.
 16. Diskriminácia“ – Ak neakceptujete všetky podoby zla, „diskriminujete“.
 17. Mobing“ – Ak nepodporujete homosexuálnu panskú rasu, ste „tyran“ alebo „pokrytec“. Ak však prenasledujete kresťanov, „tyran“ ani „pokrytec“ nie ste.
  Kabalisti sú tvorcovia reality. Utvárajú realitu vďaka ovládnutiu systému vzdelávania a masových médií. Prirodzene, používajú slovo, aby vypudili pravdu a ohovorili svojich protivníkov. V ich rukách je slovo našim nepriateľom.
 18. Globálny je zázračné slovo, ktoré je umiestňované prakticky pred všetko, čo nie je navzájom spojené. Pritom neexistuje globálna klíma alebo globálne oteplenie. Správnym slovom pre klímu je mnohotvárnosť. Nebude existovať ani žiadna globálna kultúra, až jedna kultúra zvíťazí nad všetkými ostatnými – ako predvádza islam. Potom bude islamská mnohotvárnosť bojovať do posledného muža (Sunniti proti Šiitom atď.).

Zdroj: new.euro-med.dk (krátené)

Preklad z nemčiny ďurino, august 2017

K bodu 2:

Jehova stvoril nežida v ľudskej podobe, aby žid nebol obsluhovaný zvieratami. Nežid je preto zviera v ľudskej podobe a odsúdený, aby slúžil židovi dňom i nocou.

Midraš Talpiot, traktát 225-L

Možno aj preto sa pán profesor Traubner pregrciava po slovenských školách, lebo slovenskí študenti sa s týmto talmudským názorom zo svätej knihy judaizmu málo stotožňujú.

Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Vyhrážky SŠA proti Severnej Kórei súvisia s rokovaniami o bankrote a globálnym reštartom

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 15. 8. 2017

Upozornenie pre čitateľa: v dôsledku časového posunu sa táto správa zverejní v pondelok večer severoamerického času na východnom pobreží.

Udalosti na svete uviazli toto leto v čakacom cykle, túto jeseň je však možná významná zmena paradigmy – ak ju spustíme.

Vyčkávací cyklus vyzerá takto: Korporácia Spojené štáty americké (vedenie korporácie SŠA), ktorá 1. mája tohto roku nesplatila svoje dlhy, sa Severnej Kórei vyhrážala vojnou. Tieto vyhrážky sú súčasťou taktiky rokovania so svojim veriteľom. Jej hlavný veriteľ, Čína, v odpovedi na tento bluf vedeniu korporácie oznámila, že Severnú Kóreu ochráni, ak bude jednostranne napadnutá. Číňania súčasne spustili obmedzené vojenské aktivity na svojej hranici s Indiou, ako pripomenutie Američanom, že Čína technicky dokáže túto krajinu s počtom 1,3 miliardy obyvateľov obsadiť v priebehu niekoľkých mesiacov, ak by došlo k vojne.

Číňania tiež povedali, že nechcú Severnú Kóreu chrániť, ak udrie ako prvá. Rusi a Pentagon súčasne Izraelčanom oznámili, že zaútočia na nich, ak by odpálili jadrovú zbraň z niektorej zo svojich ponoriek a vyzeralo by to, akoby to urobila Severná Kórea, informujú zdroje Pentagonu a ruskej FSB. To dalo všetkým pokusom chazarskej mafie rozpútať tretiu svetovú vojnu účinný šach mat, pretože akýkoľvek takýto pokus by ohrozil iba ich samých. Už nás viac nedokážu úskokom zatiahnuť do vojny. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (9 votes cast)

Krátka animácia, ktorá programuje chlapcov na homosexuálny styk

Krátka animácia, ktorá programuje chlapcov na homosexuálny styk.

V komunite sexuálnych deviantov získala početné ocenenia.

Spravte si názor.

An award-winning cartoon short designed to teach young boys to ram their penises up each others buttholes has debuted on YouTube, and is now the #1 trending video, having gotten 12, 000,000 views in three days.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

SŠA porušili všetky dohody so Severnou Kóreou

Jednohlasný hysterický vreskot našich médií v chazarských rukách proti Severnej Kórei nie je namieste. Je potrebné vidieť veci v súvislostiach. Zbankrotované Spojené štáty zúfalo potrebujú vyvolať vojnu a vyrabovať ďalšiu krajinu.

Nie severokórejské, skôr izraelské jadrové rakety a jadrové nálože, údajne uložené pod väčšinou izraelských zastupiteľstiev vo všetkých väčších mestách, vzbudzujú moje obavy. Ak sa židovi nepodarí uvrhnúť do otroctva svoje okolie a bude hroziť, že nežidovské okolie spraví otroka z neho, jednoducho spustí odpaľovaciu sekvenciu (Samsonova voľba).

Aj preto prinášam nasledujúci Freemanov príspevok z jeho blogu alles-schallundrauch. Spravte si názor…

Médiá šíriace falošné správy opäť klamú ako na bežiacom páse pri zdôvodňovaní toho, prečo je súčasné situácia so Severnou Kóreou taká výbušná. Áno, podsúvajú nám potrebu ďalšej vojny, rovnako ako odobrovali útočnú vojnu proti Iraku. Ibaže v tomto prípade ide o použitie jadrových zbraní. Vinu na spore nenesie Kim Čong-un alebo vláda Severnej Kórey, ale výlučne Washington. Prečo? Pretože režimy Clintona, Busha a Obamu porušili všetky dohody a sľuby so Severnou Kóreou z roku 1994 a nedodržali ich.

Tu sú fakty, ktoré nám médiá nepovedia:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Revolúcia sa túto jeseň rozšíri do Izraela, Japonska a Stredného východu

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 7. 8. 2017

Poznámka pre čitateľa: autor tejto správy je na dovolenke, bola napísaná v predstihu.

Zvolenie Donalda Trumpa za prezidenta Spojených štátov bolo dôležitým krokom k porážke chazarskej mafie na celom svete. Napriek tomu je však Trumpovo účinkovanie v prezidentskom úrade skôr snahou reformovať starý systém, nie je to skutočná revolúcia. Trump držal akciovku SŠA nad vodou najmä peniazmi zo Saudskej Arábie, Kataru a ďalších ropných štátov Stredného východu, rovnako ako aj finančnými prostriedkami získanými vyrabovaním fondov v Japonsku a Južnej Kóree. Číňania tiež prispeli svojou časťou k udržaniu starého systému, pretože ich obrovský systémový prebytok obchodnej bilancie so Spojenými štátmi im dáva veľa dolárov, ktorými si kupujú priateľov a ovplyvňujú ľudí po celom svete. Rothschildovci a ďalšie rodiny pokrvných línií, ktoré už predtým ovládali planétu, Číňania úspešne pretiahli na svoju stranu úplatkami a lichôtkami. Odmenou Číňanom za pomoc pri udržaní starého systému je ich bilión dolárov drahá iniciatíva novej hodvábnej cesty (One Belt One Road).

Parížske dohody, podporované 19 z 20 krajín G20, boli pokusom pokrvných línií udržať v prevádzke nimi ovládaný MMF, Svetovú banku, OSN a ďalšie medzinárodné inštitúcie, pričom Číne boli poskytnuté väčšie hlasovacie práva na úkor SŠA, aj keď mali tieto inštitúcie pevne pod svojou kontrolou. Problém spočíva v tom, že táto reforma je založená na podvodnom tvrdení, že uhlík spôsobuje globálne otepľovanie. V skutočnosti to nie je pravda (odkaz1, odkaz2).

Takýmto spôsobom sa staré rodiny udržia pevne v sedle. Nezabudnite, že ľudia na planéte Zem nevolili šéfa Organizácie spojených národov, Medzinárodného menového fondu, Svetovej banky, Banky pre medzinárodné platby atď., robili to v zákulisí vládnuce rodiny.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)

Cesta do Ríma vedie cez Mekku a Jeruzalem

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 24. 7. 2017

Darebácke štáty Saudská Arábia a Izrael čelia masívnemu útoku aliancie Ruska, Číny, Pentagonu a Iránu a nebudú mať inú možnosť, ako sa vzdať. Nie je otázkou, či tak urobia, ale kedy tak urobia. Keď sa tieto darebácke režimy vzdajú, ich vedenie bude musieť prezradiť, kto im dáva rozkazy, a ich stopy povedú do Ríma a k uctievačom Čierneho slnka slobodomurárskej lóže P2. To sú samozvaní sociálni inžinieri, ktorí stoja za väčšinou problémov sveta. Až budú odhalení, ich hra sa skončí a uskutoční sa svetová revolúcia vedúca k svetovému mieru.

Lídri slobodomurárskej lóže P2, ktorí sú za takými činmi teroru ako 911 a Fukušima, sú v týchto dňoch zúfalí, pretože vidia, že sú obkľúčení z každej strany. Tvrdenia autora tejto správy, napríklad o ich účasti na týchto hrôzach (odkaz), sa rozšíria ako vírus po celom svete.

Súdne spory proti Saudskej Arábii zo strany príbuzných obetí 911 sú jedným z kľúčových zdrojov obáv. To preto, lebo súdne spory nevyhnutne povedú k osobám zo Západu, ktoré z úzadia riadia Saudskú Arábiu. Napríklad Labouristická strana v Spojenom kráľovstve, ktorá je pripravená chopiť sa moci, sa pridala k rodinám obetí 911 a požaduje, aby vláda Spojeného kráľovstva odtajnila svoju správu o financovaní teroristických skupín zo strany Saudskej Arábie. Vláda premiérky Theresy Mayovej tvrdí, že tieto informácie nemôžu byť zverejnené „z dôvodov bezpečnosti štátu“ (odkaz).

Skutočný dôvod je však ten, že odhalenie angažovanosti Saudskej Arábie by odhalilo účasť ľudí ako bývalý premiér Tony Blair na [zločinoch] 911. Keďže Blair potom, ako stratil moc, hľadal ochranu u bývalého pápeža, vyhnanca pápeža Benedikta XVI., môžete si byť istí, že stopa od Blaira povedie do Ríma.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (8 votes cast)

Rusi, Číňania a Američania plánujú masívne vojenské ťaženie, ktoré má vyduriť tajnú vládu Chazarov

Fulford

Správa Benjamina Fulforda zo 17. 7. 2017

Armády Číňanov, Rusov a Američanov došli počas stretnutí na najvyššej úrovni k výsledku, že možno bude potrebná krátka blesková vojna, aby bolo možné vyduriť nacistov a ich tajnú svetovú sieť, tvrdia zdroje ázijských tajných spoločností a Pentagonu. Tento plán, vyduriť tajnú vládu, bude realizovaný v podobe spoločného vojenského útoku Američanov, Rusov a Číňanov na Severnú Kóreu, vysvetľujú zdroje. „To donúti mimozemských podporovateľov [ET backers] Severnej Kórey, aby vyšli z úkrytu“, uvádzajú zdroje ázijských tajných spoločností.

Na základe svojho mnohoročného kriminalistického výskumu dospel autor tejto správy k záveru, že existuje tajná sieť, ktorá okrem iných zahŕňa zlaté bane v južnom Pacifiku, od ostatnej siete odpojené antarktické základne, skryté ponorkové základne, globálny obchod s drogami, Severnú Kóreu a Izrael. O tejto sieti, vytvorenej fašistickými spojencami, ktorí sa nevzdali na konci druhej svetovej vojny, sa predpokladá, že dodáva Severnej Kórei jadrové zbrane a rakety.

Z toho dôvodu, vysvetľujú zdroje ázijských tajných služieb, sa v nasledujúcich mesiacoch zvýši intenzita kampane, ktorá bude prezentovať Severnú Kóreu ako darebácky štát, s cieľom pripraviť na začiatok budúceho roka krátku a prudkú bleskovú vojnu. Na tejto vojne sa nezúčastnia existujúce krajiny, ale skryté sily, stojace za jednotlivými krajinami, vysvetľujú zdroje.

Takýmto spôsobom by Rusi, Číňania a Američania zaútočili na Severnú Kóreu, ktorú by však súčasne podporovali tajné ruské, čínske a americké frakcie. Vznikla by vojna, ktorá by sa neodohrávala, ako býva zvykom, medzi krajinami, ale medzi tajnými spoločnosťami, zhodne potvrdzujú zdroje. Cieľom je vyduriť skupiny skryto operujúce za oponou na denné svetlo, vysvetľujú tajné ázijské zdroje. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (8 votes cast)

Agent CIA na smrteľnej posteli priznáva: vyhodili sme budovu WTC7 do vzduchu

79-ročný agent CIA na dôchodku, Malcom Howard, má podľa vyjadrenia lekárov pred sebou už iba niekoľko týždňov života. Pán Howard chce uľahčiť svojmu svedomiu a tvrdí, že bol zapojený do „kontrolovanej demolácie“ budovy č. 7. Svetového obchodného centra, tretej budovy, ktorá bola zničená 11. septembra roku 2001.

Tvrdí, že operácia Svetového obchodného centra 7 bola medzi jeho demoláciami jedinečná, pretože to bola jediná demolácia, kde „sme museli predstierať, že to nie je demolácia“. Tvrdí, že v tom čase nemal žiaden problém s podvodom, pretože „keď ste vlastenec, nespochybňujete motiváciu CIA alebo Bieleho domu. Predpokladáte, že ide o dobro väčšiny. Vyberajú dobrých, verných ľudí ako ja, a trhá mi to srdce, keď počujem, čo sa o tom hovorí.

Aj on však priznáva, keď sa na to spätne pozerá, že „niečo nebolo v poriadku“.

Nič dobré z toho nevzišlo. Toto nie je Amerika, ktorú sme si predstavovali.

Howard vysvetľuje, ako šla celá budova k zemi: „Bola to klasická kontrolovaná demolácia s výbušninami.

Na výbušniny sme použili superjemné kompozitné nanotermity vojenskej triedy. Najťažšou časťou bolo dostať do budovy tisíce kilogramov výbušnín a rozbušiek bez toho, aby to vyvolalo pozornosť. Ale takmer každá kancelária v budove 7 bola prenajatá CIA, tajnej službe alebo armáde, čo celú vec uľahčilo.“

Howard vysvetľuje, že budova WTC 7 bola „výbušninami zamínovaná na strategických miestach“ mesiac pred dňom, ktorý zmenil priebeh americkej histórie.

11. septembra, kým severná a južná veža WTC horeli, boli zapálené rozbušky vo Svetovom obchodnom centre 7 a výbuchy nanotermitu zničili budovu, zničili oceľovú konštrukciu, roztrhali výstuže a dovolili, aby sa požiare rozšírili do celej budovy.

Budova WTC7 sa zrútila do svojej vlastnej stopy o 17:20 hod, sedem hodín po zničení veží WTC 1 a 2. Budova šokovala svedkov tým, že padla rýchlosťou voľného pádu

„Budova išla k zemi veľmi rýchlo. Všetko šlo presne podľa plánu. Bolo to úplne hladké. Všetci boli evakuovaní. Nikto nebol v budove WTC 7 zranený. Oslavovali sme. Znovu a znovu sme si pozerali zábery z demolácie, mali sme whisky a cigary a potom sa stala zvláštna vec. Začali sme sa obávať, že to vyzeralo trochu príliš hladko. Sledovali sme zábery znovu a znovu, a začali sme byť paranoidní. Vyzeralo to ako kontrolovaná demolácia. Mysleli sme si, doriti, ľudia to budú spochybňovať. A potom sme počuli, že ľudia z ulice hlásili, že počas popoludnia počuli výbuchy. Keď nám oznámili, že stanica BBC to posrala a oznámila svetu, že budova sa zrútila o 20 minút predtým, ako sa to naozaj stalo… vtedy sme si mysleli, že sa to celé prevalilo.“

Zdroj http://yournewswire.com/cia-911-wtc7/

Komentár:

Dobre to celé zhrnul Robert Stein vo svojej legendárnej prednáške Megarituál 9/11

A dobre to zhrnul aj židák (nežidia musia slúžiť židom) Netanjahu:

„Ak nás chytia, jednoducho nás nahradia osobami rovnakého cesta. Takže nezáleží na tom, čo robíte, Amerika je Zlaté teľa a budeme ju vyciciavať, odsekávať z nej a rozpredávať ju kúsok po kúsku, až z nej nezostane nič, vytvoríme z nej najväčší sociálny štát na svete, ktorý budeme ovládať. Prečo? Lebo je to božia vôľa a Amerika je dostatočne veľká na to, aby zásah zvládla, takže to môžeme robiť znova, znova a znova. To je to, čo robíme krajinám, ktoré nenávidíme. Veľmi pomaly ich ničíme a nechávame ich trpieť za to, že odmietli stať sa našimi otrokmi.

Nuž, americká lietadlová loď už čaká pred brehmi Izraela. A očividne tam nie je na to, aby napadla Irán…

Spravte si názor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Boeing 787 rozprašuje nad Ruskom chemikálie

Pohľad z okna lietadla na iné lietadlo (Boeing 787 Dreamliner) rozprašujúce chemikálie tak zaujal istého cestujúceho, že siahol po mobile a natáčal.

Záber údajne vznikol vo výške cca 10 000 metrov nad územím Ruska.

Aj táto snímka dokazuje, že rozprašovanie chemikálií, prípadne vírusov a baktérií do atmosféry patentovanými technológiami prebieha v plnom prúde.

Spravte si názor…

Zdroj: sputniknews

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (7 votes cast)