Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
vlastní hlavou
wertyzreport

Krížový sprievod kráča naprieč Ukrajinou

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík:

1) Vyjádřete obavy, že incident zneužije krajní pravice.
2) Zdůrazněte, že to nemá nic společného s islámem.
3) Naznačte, že vina padá na kritiky islámu, protože muslimy provokují
4) Zopakujte, že to nemá nic společného s islámem.
5) Napište, že za to může násilná atmosféra ve společnosti, která se samozřejmě netýká muslimů.
6) A že to nemá nic společného s islámem.
7) Volejte po veřejných demonstracích proti islamofobii.
8) Spekulujte o možném vlivu neonacistů za celou událostí.
9) Pozvěte si do debatních pořadů známé humanistické intelektuály, aby vysvětlili že to nemá nic společného s islámem.
10) Žádejte posílení pravomocí v boji s krajní pravicí.

Prevzaté z leva-net
Komentár: Podobnosť s reálnymi článkami v slniečkárskych médiách zahraničných agentov na Slovensku vôbec nie je náhodná.
vďaka marek
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)

Tajemství

Našim údelom a osudom nie je plniť židovské peňaženky. Sme tu doma. Naše dejiny sa tiahnu tisícročiami.

Toto je blog, ktorý akýsi židák označil za blog šíriaci ruskú propagandu. Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (4 votes cast)

Prvý ročník českej olympiády v očkovaní

olympiada-v-ockovani

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) se rozhodlo vyhlásit první ročník olympiády v očkování pro děti základních škol. MŠMT se tím snaží ve spolupráci s pojišťovnami a lobbisty*) vyvolat zájem dětí o očkování a posilovat u nich důvěru v jeho účinnost a bezpečnost v době, kdy z toho děti ještě nemohou mít rozum a jsou schopny uvěřit úplně všemu. Vědomostní část bude obsahovat teoretické otázky. Inovací jsou otázky se vztahem k obsahu reklamy vakcín v médiích. Všechny děti, které budou chtít být úspěšnými řešiteli olympiády, by podle MŠMT měly alespoň půl roku cíleně sledovat všechny audiovizuální a tištěné formy reklamy vakcín na našem trhu. Ve vědomostní části soutěže budou poté moci děti získat až 20 bodů. Praktická část olympiády bude spočívat v samotném očkování zvířat a domácích mazlíčků. Naočkování bez výskytu nežádoucího účinku bude za maximálních 10 bodů. Naočkování mazlíčka s výskytem anafylaktického šoku, purpury, generalizovanými křečemi, encefalopatií nebo jiným zjevným poškozením centrálního nervového systému bude hodnoceno jen dvěma body. Nula bodů z praktické části dostanou pouze labilní citlivky, které své zvíře kvůli zdravotnímu riziku naočkovat odmítnou. Olympiáda bude mít také svou třetí psychologickou část. V ní může až 50 bodů získat ten, kdo přesvědčí toho, který v praktické části dostal pouze dva body, že to co právě viděl a zažil, v žádném případě s očkováním nesouvisí.

Zdroj: http://www.svobodavockovani.cz/news/vyslo-prvni-cislo-satirickeho-mesicniho-zpravodaje-z-oblasti-ockovani-a-vakcinace-kockodan/

Tu si môžete stiahnuť prvé číslo občasníka Kočkodan 1, 2016

To je zrejme dobrá správa aj pre slovenskú Pracovnú skupinu pre imunizáciu. Šikovný nápad sa určite prenesie aj na Slovensko, príjmy členov Pracovnej skupiny pre imunizáciu tak určite vystrelia opäť do výšok, potom ako zrejme poklesli v dôsledku tisícov prípadov zmrzačenia slovenských detí zahraničnými vakcínami.

Nulová zodpovednosť, fajnové kongresy, dovolenky, honorár za “prednášky” a “články”, skrátka Traumjob.

A tak to má byť. Veď… oné… o príjmy predsa ide! A tí haranti si za to môžu sami. Inak by všetok ten hliník, rakovinové bunky černošskej prostitútky, látky na vyvolanie neplodnosti a množstvo ďalších sračiek hravo zvládli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ekvádor – zemetrasenie alebo „božia tyč“ demokracie?

ecuador3

Fyzik James M. McCanney, špecialista v odbore jadrovej fyziky a jadrovej medicíny, sa počas údajného zemetrasenia a po ňom nachádzal v krízovom regióne v Ekvádore (provincia Esmeralda). Tvrdí, že „zemetrasenia” – ako to vo Fukušime, simulácia dopadu meteoritu v centrálnom Rusku a obrovské explózie v Číne – boli výsledkom jadrových útokov. V nich boli použité takzvané „božie tyče“ (rods from the gods):

Po komplexnom skúmaní mám dôvod na domnienku, že existuje transatmosférický dopravný prostriedok, ktorý na zvolené súradnice planéty zhadzuje kinetické energetické projektily, aby tak vyvolal umelé zemetrasenie a výbuchy sopiek.

Podľa článku Michaela Goldfarba na stránke Security.org sú tieto projektily vyrobené z volfrámu (vysoká špecifická hmotnosť, približne na úrovni zlata). Sú približne 7 metrov dlhé a majú priemer približne 30 centimetrov a do atmosféry vnikajú rýchlosťou 12 000 m/s. To je takmer rýchlosť meteoritov. Volfrámová tyč pri dopade vyvinie všetky efekty jadrovej zbrane vniknutej do pôdy, ibaže bez rádioaktívneho spadu.  – (zdroj)

Medzičasom majú byť k dispozícii aj jadrové „rods“, uvádza McCanney. Podľa jeho názoru bola práve taká tyč použitá v provincii Esmaralda, kde bolo centrum oblasti postihnutej zemetrasením. Volfrámová tyč mala vniknúť do zeme až do hĺbky 500 m a vytvoriť pritom obrovský oblak rádioaktívneho prachu; spadom má byť postihnutých až 100 000 ľudí. Ionizujúce žiarenie vytvára na pokožke popáleniny a všetko sťažuje chýbajúca pitná voda (ktorá je rovnakým spôsobom kontaminovaná).

Bezprostredne po „zemetrasení“, pokračuje McCanney, sa objavili zástupcovia Svetovej banky a Medziamerickej rozvojovej banky v Quite, aby vláde nanútili úvery. Skutočnou príčinou sú obrovské ložiská uránu v južnom Ekvádore a angažovanie sa Číny, Ruska a Bolívie v krajine. Krajinu majú čakať ťažké časy; to isté platí pre Brazíliu, Venezuelu, Bolíviu a ostatné latinskoamerické štáty, ktoré sa postavili diktátu medzinárodného finančného syndikátu.

Hlasový záznam rozhovoru s McCanneym, žiaľ iba v jazyku okupantov Nemecka:

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2016

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Realita podľa havloidných pravdoláskarov

Realita podľa havloidných pravdoláskarov

Absurdné tvrdenia zahraničných agentov z mimovládnych organizácií…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Strata kontroly? Technická porucha?

Pri otvorení tunela Gotthardt vo Švajčiarsku, ktorý je v najhlbšom mieste približne 2 kilometre pod Alpami, sa okrem okultného otváracieho ceremoniálu previezli prvým vlakom vylosovaní šťastlivci.

V prvej triede sa odviezla politická elita. Mutti, ktorá už stihla rozbiť Európu, dala pod zemou krátky rozhovor reportérovi nemeckej Tagesschau. Obvyklé politické pindy. Všímajte si však jej oči (10. sekunda)!

Ak je to fotomontáž, tak tá istá fotomontáž je aj na pôvodnom zábere odvysielanom nemeckou televíziou tu v archíve (čas približne od 13:06).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Chemtrails? Chemtrails! Monsanto? Monsanto!

Zaujímavé počúvanie uznávaného nemeckého lekára pôsobiaceho v Amerike. Na nižšie priloženom videu je polhodinový úryvok z jeho prednášky v novembri 2015 na podujatí s názvom Hellinger Tage International (slovenské titulky).

Kto si pri počutí alebo prečítaní slova chemtrails začne ťukať prstom na čelo, tomu vrelo odporúčam seriózne nazrieť do tejto problematiky. Inak sa môže stať, že už povedzme o päť rokov si tým prstom nedokáže trafiť čelo, jeho mozog bude plný hliníka a glyfosátu a bude mať všetky príznaky demencie. Sladká nevedomosť…

Krátka ukážka:

Ak by som chcel dostať ľudstvo na kolená, tak by som vašu potravu striekal glyfosátom, znečistil by som vám vzduch hliníkom. A ak by to celé ešte stále nestačilo, tak by som pridal ešte trochu hliníka do vakcín. Takto by som vás dokázal všetkých zdebilizovať, a behom 2-3 generácií by ste vymreli. Čo k tomu ešte potrebujem, sú isté elektromagnetické frekvencie. Tie potrebujem na to, aby som vyradil vaše detoxikačné enzýmy. A práve tieto frekvencie nás ožarujú z vysielačov mobilných operátorov!

Spravte si názor…

Celú prednášku bez titulkov (nemecky s tlmočením do angličtiny) nájdete na: www.youtube.com/watch?v=pVr5PywldOA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Predpoveď alebo plán?

“Odborníci” z Washingtonu “predpovedajú” počasie pre Európu na celé leto…

Nuž, pre jedného predpoveď, pre druhého plán…

CiS0ok3UUAAIWzd
Zdroj: tupky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Od srdca…

Príspevok v diskusii pod článkom na hlavných správach

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (11 votes cast)