Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Manipulácia volebných prieskumov na Slovensku

Z príspevku na adrese: http://leva-net.webnode.cz/news/manipulace-volebnich-pruzkumu-na-slovensku/

Dostal som mailom takúto informáciu….

Pracujem v agentúre, ktorá robí predvolebné prieskumy. Dostali sme príkazom, že máme umelo znižovať Kotlebove percentá, aby v žiadnom prípade neprekročili 5%, dokonca ani 4%. Poviem vám, koľko dosahuje Kotleba v predvolebných prieskumoch v skutočnosti: 7 až 23%.
Minule som sa rozprával so známym, ktorý robí v inej agentúre a oni že robia to isté. A minule im Kotleba skončil na druhom mieste za Smerom, predbehol aj Procházku a tak mali z toho poprask. Nakonieco to vyriešili tak, že jeho percentá proste vydelili desiatimi.
Nie som žiaden Kotlebov volič ani sympatizant, v podstate mi je jedno, či sa dostane do parlamentu alebo nie, neznášam však, keď ma niekto núti do podvodov a klamstiev. A tak vám tu podávam aktuálny stav veci.
som strasne zvedavy ako sa s tymto vysporiadaju sudruhovia ako to vyjde…”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Dvojsečná zbraň prebudenia

Nasledujúci preklad nie je určený pre každého. Ak mu nerozumiete, pred napísaním posmešného komentára zvážte prosím, či je skutočne potrebný. rytier

Už ste sa niekedy prichytili pri úvahe, že by pre vás bolo azda lepšie, keby ste nepoznali pravdu o tom, čo sa na našom svete deje? Pravda prichádza s istou cenou, no tí, ktorí sa prebúdzajú do úplne novej reality, majú sklom bojovať sami so sebou, niekedy takmer ako tí, ktorí sú zatiaľ stratení v hypnotickom programovaní tranzu.

Váš boj „proti zvyšku sveta“ začne, keď dokážete rozpoznať, ako sme boli nehorázne klamaní takmer o všetkom. Keď zistíte, že planéta bola okupovaná už od čias pred Atlantídou, začnete si klásť otázky, ako sa vôbec dokážeme oslobodiť. Aj keď sa na pravdu cítite byť pripravení, pozriete späť a uvedomíte si, že pre väčšinu z toho ste neboli pripravení, kým na to nedozrel čas.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Moderné vakcíny sú dobre znášanlivé

vraj vírus zika

Foto: Reuters

…Moderné vakcíny sú dobre znášanlivé a ich nežiadúce vedľajšie účinky sú pozorované iba v zriedkavých prípadoch…

Nuž, nezdá sa, že človiečik na obrázku s polovičnou hlavou resp. jeho mamka znášajú tie svoje vakcíny TDAP dobre.

Možno však nejde o nežiadúci ale žiadúci účinok.

Pozri tiež rozprávku o mamke…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Petícia Za živé rieky a čistú vodu

Zdôvodnenie petície Za živé rieky a čistú voduZdôvodnenie petície

Voda nás sprevádza celým životom – JE NENAHRADITEĽNÁ. Jej nesmiernu hodnotu uznávame všetci. Ako všetko životodarné, aj voda potrebuje nielen naše pochopenie a úctu, ale aj láskavý vzťah. Je naším spoločným dedičstvom a musíme ju v dostatočnom množstve a kvalite odovzdať budúcim generáciám – či už vodu v riekach a jazerách, viazanú v živých organizmoch, alebo tú, ktorá nám tečie z vodovodných kohútikov.

RIEKA NÁM DÁVA ŽIVOT – Vo svete už dávno zavrhnuté metódy betónovania brehov riek, budovania hatí a iných bariér v prírodných korytách riek a výruby brehových porastov, nevhodné spôsoby hospodárenia v lesoch i na poliach, nedomyslené odvodňovanie ľudských sídiel, nadmerné odbery či vypúšťanie odpadov nám nezvratne znečisťujú naše rieky aj urýchľujú odtok vody z krajiny. A tak, kde vodu potrebujeme, nám začína chýbať a inde sa nám za našu bezohľadnosť mstí v podobe povodní. Úplné vysychanie prameňov a iných vodných zdrojov v celých regiónoch len dotvára obraz skutočnej situácie nášho „hospodárenia“ s týmto len relatívne „nevyčerpateľným“ zdrojom. Tu už nejde len o vodu ako takú, v hre je aj celková kvalita nášho života, naše živobytie, naše zdravie a budúcnosť našich detí.

OCHRANA VÔD NA PRVOM MIESTE – Hľadajme a vytvárajme rovnováhu medzi potrebami spoločnosti i prírody! Usmernime ľudskú činnosť tak, aby súčasne s uspokojovaním našich potrieb prispela ku ochrane prírodného prostredia a ku skutočnému ozdraveniu krajiny pri rešpektovaní platných predpisov Slovenskej republiky i Európske únie. Niekoľkoročné žiadosti, pripomienky a odporúčania občanov, ochranárov, užívateľov vôd i odbornej verejnosti – naposledy sformulované vo výzve „Za živé rieky, za čistú vodu“ – zostávajú doposiaľ nevypočuté.

Ochrana našich vôd je vecou verejného záujmu! Preto my, občania a občianky Slovenskej republiky, vedomí si svojej zodpovednosti za seba i naše budúce generácie, odvolávajúc sa na výzvu vedcov a odborníkov „Za živé rieky a čistú vodu“ žiadame kompetentných – Ministerstvo životného prostredia SR, Vládu Slovenskej republiky a Národnú radu Slovenskej republiky, aby zabezpečili splnenie 8 požiadaviek uvedených v texte petície.

Elektronická petícia

Stiahnite si petičný hárok v pdf na vytlačenie a zber podpisov pod petíciu v papierovej forme 

Celé znenie petície v pdf na stiahnutie 

Podporte iniciatívu Za živé rieky a čistú vodu aj finančne

Komentár:

Chceme bezcenné šekely alebo zdravú vodu, zdravé potraviny a zdravé životné prostredie?

Kto ju má chrániť, keď nie my?

Kedy, keď nie teraz?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Koncernový fašizmus, Vatikán a 21. storočie

koncerny

Vatikán je prototypom entity koncernového fašizmu. Nikomu sa nemusí zodpovedať. Nikomu neplatí dane. Jeho biskupi a kňazi majú imunitu všade na svete. Má dokonca svoje vlastné veľvyslanectvá. Vlastní viac nehnuteľností, ako ktorákoľvek iná entita na svete.

Nikdy tu nešlo o nejakého Boha, Ježiša alebo kresťanstvo, ale o moc a kontrolu.

Vatikán má veľké podiely vo všetkých špičkových koncernoch. Ako príklad môžeme uviesť Lockheed Martin a Bank of America.

Kto alebo čo však Vatikán skutočne je, čo je za jeho zvolenými mužmi vo svojich červených topánkach Prada (Diabol nosí Pradu), kto je za jedným z najväčších pedofilných gangov na svete, praním peňazí, obchodom s drogami a so zbraňami na celom svete?

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (8 votes cast)

Zdoktorovaní

Film, ktorý by vám váš lekár určite neodporúčal, nakoľko by mohol naštrbiť vašu dôveru k medicínskemu monopolu zdravotnej starostlivosti.

Najnovší počin MrBugToma. Ďakujeme za titulky.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Buď zdráv, kapitalisme!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Riešenia pre zbedačené Slovensko

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)

Útok na biele národy

Krátke video názorne ilustruje, čo sa v Európe práve deje.

Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, na záver uvádzaná sionacistka je autentická.

K tomu príhodný úryvok vytrhnutý z komentára (buheh) na nadhľade:

Už si nespomínam, či som to tu niekedy citoval, ale pre istotu, výrok Karla Kryla: „Nezapomínejte na to, že jako svobodní občané takzvané „demokratické a svobodné“ společnosti máte právo zavírat vrátka před čímkoliv a komukoliv!“

A každá vypečená kiska na smatane, ktorá by ma azda chcela nazývať rasistom či xenofóbom, nech si svoj názor strčí do svojej špinavej bútory. Môžu okolo toho všelijako talmudizovať, ale nič nezmenia na fakte, že ozajstná sloboda a demokracia je taká, kde ľudia majú prirodzené právo si svoj životný priestor chrániť pred tým, čo sami uznajú za vhodné (samozrejme, ak tým nezasiahnu do práv niekoho druhého).

Spravte si názor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)

Kenneth O’ Keefe v tom má jasno

Bývalý mariňák a aktivista Kenneth O’ Keefe v debate stanice Press TV otvorene hovorí o USA ako teroristickom štáte č. 1, ktorý na celom svete mučí, vraždí, zohyzďuje a znásilňuje.

Svinstvá na Blízkom Východe sa dejú s cieľom vytvoriť Veľký Izrael. Preto je potrebné destabilizovať (=zničiť) každý národ s čo i len nepatrnými ambíciami na samostatnosť a sebaurčenie.

Spravte si názor…

Tým, ktorým sa nechce čítať titulky, ponúkam prepis:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (9 votes cast)