Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
tadesco
wertyzreport

Nie som otrokom žida

Nie som otrokom žida

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Stará garda odmieta odovzdať finančný systém, preto musí byť nahradený

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 22. 5. 2017

Stará garda, ktorá uchvátila svetový finančný systém, sa tvrdošijne zdráha vrátiť moc nad procesom tvorby dolárov, eur a jenov národom tejto planéty. To bolo zrejmé, keď advokát Rothschildovcov a agent Mosadu Michael Greenberg navštívil v poslednom týždni japonského cisára a pritom požadoval neobmedzené fondy pre seba a svoju chazarskú čvargu, ako uvádzajú zdroje z okolia cisára. Greenberg okrem toho tvrdil, že zastupuje Henryho Kissingera, ktorý je teraz spolu s Greenbergom opäť na zozname hľadaných zločincov porušujúcich medzinárodné právo.

Cisár bol na Greenberga veľmi naštvaný a obvinil ho, rovnako ako jeho otrokov, japonského premiéra Šinzóa Abeho a ministra financií Taróa Asóa z toho, že blokovali vydanie peňazí, ktoré sú určené pre národy na tejto planéte, dodali zdroje.

To znamená, že aby mohla začať nová éra a bolo možné oslobodiť planétu, je potrebné útočiť v dvoch smeroch. V rámci prvého smeru bude pokračovať odstraňovanie genocídnych vodcov starej gardy, jedného za druhým, až sa chazarská čvarga napokon vzdá. V rámci druhého smeru bude pokračovať budovanie alternatívneho finančného systému, založeného na zlate, kryptomenách a nechazarských menách, až napokon starý systém vyschne a zmizne na smetisku dejín. Tento útok dvoma smermi už nejaký čas prebieha.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (4 votes cast)

Riadenou inváziou do Európy zanikne aj toto

„Európa už nebude monolitické spoločenstvo, akým bolo v poslednom storočí. Židia budú v tom všetkom hrať centrálnu rolu. V Európe treba spraviť obrovskú transformáciu. Oni teraz prejdú do multikultúrneho režimu. A my židia budeme nenávidení za našu vedúcu rolu. Ale bez tejto vedúcej role a bez tejto transformácie Európa neprežije.“ (Barbara Spectreová a jej konečné riešenie bielej Európy).

Tip z diskusie pod článkom na HS.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Rokovania v prospech svetového mieru plynule napredujú, ako zomiera stále viac darebákov

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 15. 5. 2017

Mierová dohoda so Severnou Kóreou, mierová dohoda s Ukrajinou, a rezolúcia týkajúca sa problémov na Strednom východe, vrátane izraelsko-palestínskej otázky, o tom všetkom sa bude rokovať za zatvorenými dverami, zhodne informujú početné zdroje. Preto americký prezident Donald Trump v dňoch od 24. mája navštívi Izrael, Saudskú Arábiu a potom Rím, uvádzajú zdroje. Samotný Trump pre Fox TV vyhlásil, že po tomto stretnutí pocestuje na „veľkú konferenciu našich krajín, ktorá pomôže svetu.“ (výrok zaznie v čase 25:10 vide na nasledujúcom odkaze)

Podrobnosti tejto mierovej dohody so Severnou Kóreou bude potrebné ešte prerokovať, pozorovatelia rozhovorov však tvrdia, že Severnej Kórei bola ponúknutá garancia suverenity a bezpečnosti výmenou za to, že sa verejne vzdá svojho programu vývoja jadrových zbraní. Bude to, prirodzene, iba gesto, aby si zachovala tvár, potajme bude Severnej Kórei dovolené ponechať si svoje jadrové odstrašenie, uvádzajú zdroje.

Nadchádzajúca mierová dohoda so Severnou Kóreou je v rozhodujúcej miere zdôvodnená gigantickou infraštruktúrnou iniciatívou Číny Nová hodvábna cesta [One Belt, One Road, OBOR], pretože mierová dohoda dovolí kórejskému polostrovu stavbu tunela, ktorý spojí Japonsko s euroázijskou pevninou. Stavba tohto tunela sa už začala, priznávajú japonské vládne zdroje. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Vojnové zločiny NATO páchané uránovými zbraňami

SŠA a zrejme aj ich spojenci v NATO bombardujú uránovou muníciou. Pri výbuchu vznikajú vysokotoxické plyny – čo je jednoznačný vojnový zločin. Rádioaktívnou kontamináciou sú zamorené celé regióny v Iraku, Kosove, Srbsku a Afganistane, ktoré v podstate nie sú viac obývateľné. Hrozí genocída.

Prezident SŠA Donald Trump sa nafukoval pýchou, keď oznámil, že SŠA prvý raz zhodili nad Afganistanom GBU-43/B, „matku všetkých bômb“, s cieľom zničiť tunel teroristov z IS. Bola to najväčšia konvenčná bomba v arzenáli SŠA. Prinajmenšom takto to bolo v médiách prezentované.

Nová bomba GBU-43/B: Najvyššia brizancia signalizuje použitie ochudobneného uránu

Nová bomba GBU-43/B: Vysoká brizancia signalizuje použitie ochudobneného uránu

V skutočnosti však zrejme išlo o bombu s mimoriadne vysokým obsahom uránu 238 a uránu 236. Pretože tieto opovrhované uránové zbrane, ktorých použitie sa považuje za vojnový zločin, jednotky amerického letectva a ich „ochotná aliancia“ sústredená v NATO použili v Kosove, Srbsku, Afganistane, Líbyi a Iraku.

V prvej vojne s Irakom v roku 1991 spojenecké vojská použili najmenej 320 ton tejto uránovej munície – vo vojne v roku 2003 to malo byť dokonca 2 000 ton.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Nastal čas, aby Kanada prevzala zbankrotované vedenie akciovky SŠA

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 8.5.2017

Napriek ustavičným tvrdeniam, že nič sa nestalo, vysvitlo, že vedenie akciovky SŠA so sídlom vo Washingtone DC, registrovanej v Portoriku, minulý týždeň skutočne zbankrotovalo. Bankrot Portorika sa odlišuje od bankrotu napríklad Detroitu, keďže Portoriko je dcérskou spoločnosťou, ktorá úplne patrí firme vo Washington DC, preto materská spoločnosť musí v plnom rozsahu znášať tento pád. Z toho dôvodu čínsky minister financií minulý týždeň na základe „núdzovej finančnej situácie“ náhle odriekol stretnutie so svojim japonským a juhokórejským kolegom (odkaz).

Z toho istého dôvodu britská kráľovská rodina minulý týždeň zvolala núdzové stretnutie v Buckinghamskom paláci a potom oznámila odstúpenie princa Philippa.

Obe núdzové stretnutia mali do činenia s preplatením dlhopisov super petchili alebo Lung Tsing U Hai, ktoré sú kryté čínskym zlatom a ktoré vlastnia mnohí členovia svetových kráľovských rodín, informoval zdroj z jednej vyššie postavenej banky. Tento zdroj ďalej vysvetlil, že princ Philipp dostal ako protihodnotu za svoje odstúpenie povolenie, že si smie vymeniť svoje petchili za hotovosť, čo znamená, že britská kráľovská rodina má teraz v rukách dostatok peňazí, aby úplne premenila planétu.

Ak je to pravda, potom to znamená, že Kanada by teraz bola stave požiadať veriteľov zbankrotovanej akciovky SŠA, aby svojimi bankovými kšeftmi financovali cudzím kapitálom financovanú akvizíciu spoločnosti (LBO − Leveraged Buy-Out). Výsledkom by bol koniec neprestajného kriminálneho šialenstva, ktoré doposiaľ vo Washingtone DC vládlo.

Nižšie v texte sa ešte podrobnejšie pozrieme na to, do akej miery to ovplyvní planétu, pretože tento krok pod úrovňou radaru je oveľa dôležitejší, ako francúzske prezidentské voľby. Tie ukradol Rothschildov klan v prospech svojho otroka Emmanuela Macrona, s priam satanským podielom hlasov 66,06 %.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (12 votes cast)

Geoinžinierstvo 2 – počasie ako zbraň

Druhý film s Dr. Jaśkowskim, v ktorom sa venuje hlavne využitiu geoinžinierstva na vojenské účely. Viac sa venuje aj dokumentu USAF – Owning the weather by 2025. Rozoberá problematiku HAARP a tiež zdravotné hľadisko.

Spravte si názor!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Výpady chazarskej mafie strácajú na sile, intrigy na najvyššej úrovni však pretrvávajú

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 1.5.2017

Vojna ľudstva za oslobodenie spod nadvlády chazarskej mafie sa blíži k víťaznému koncu, predsa je pred nami ešte niekoľko ťažkých finálnych bojov. Apríl ukázal väčšiu ofenzívu satanistov na viacerých frontoch, ale aj keď spôsobili mnoho nepríjemností, ich pokusy rozpútať 3. svetovú vojnu alebo získať späť kontrolu nad svetovým finančným systémom zlyhali.

Napriek tomu pokračujú intrigánske procesy na najvyšších úrovniach v Európe, vo Východnej Ázii, v SŠA, na Stredom východe a inde. V strede toho všetkého sa vedeniu akciovky SŠA podarilo zabrániť svojmu bankrotu, takže ešte bude môcť pokračovať niekoľko mesiacov, alebo dovtedy, kým sa ukončia boje o moc na najvyššej úrovni. 

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (8 votes cast)

Sedem detských alergií sa priamo prekrýva so zložkami vakcín

arašidy a vakcíny

Ako je známe, v prvom roku života sú deťom vstrekované rakovinotvorné látky a neurotoxíny. Neskôr sa potom u týchto detí často vyvinú nezvyčajné alergie na potraviny, z ktorých niektoré majú tak prudké prejavy, že dotknuté osoby nemôžu byť ani len v jednej miestnosti s inými ľuďmi, ktorí jedia túto potravinu, napríklad arašidy.

Pozrime sa na vakcíny ako MMR (vakcína proti osýpkam, príušniciam a ružienke), DTaP (proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu) a HPV (proti ľudským papilomavírusom) trochu podrobnejšie, aby sme pochopili, čo je za týmito extrémnymi alergiami.

Po očkovaní sa celé telo uvedie takpovediac do stavu paniky, pretože si myslí, že alergény, ktoré v ňom spúšťajú prudkú imunitnú reakciu, sú vstreknuté priamo do svalu.

Nastane primerane masívna imunitná odpoveď. Dôjde k reakcii typu »útek smerom dopredu«. A ak dieťaťu v priebehu siedmich rokov vstrekneme do tkaniva povedzme 50-razy priemyselne vyrábané emulgátory, geneticky pozmenené baktérie, ľudský bielok, glutaman sodný, bielkovinový proteín, redukovanú zvieraciu kožu a želatínu alebo jedovaté ťažké kovy, namieste je skutočne otázka, prečo si dieťa vyvinulo extrémne alergie práve proti tým zložkám, ktoré sa v prevažujúcej miere nachádzajú v súčasných vakcínach.

Ktoré z nasledujúcich alergií má váš partner alebo vaša partnerka, vy alebo vaše deti? Už aj prudký alergický šok môže mať smrteľný priebeh alebo poškodiť centrálnu nervovú sústavu alebo mozog na celý zvyšok života:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Dvojaký kilometer a extrémizmus

Mazurek o cigánoch = 15 000 € pokuta
Fico o cigánoch = premiér SR

Spravte si názor…

Kľúč na posúdenie toho, čo je extrémizmus, je pritom jednoduchý: akonáhle niekto vysloví názor, ktorý je v prospech vyvolených, alebo ho vysloví vyvolený, ide o slobodu prejavu, demokraciu atď. a môže povedať v podstate čokoľvek a do hocikoho si kopnúť.

A keď rovnaký názor vysloví nevyvolený, alebo tento názor kritizuje vyvolených, ide o hanobenie, podnecovanie k násiliu atď., skrátka o extrémizmus.

Pritom slovo extrémizums je tu úplne nevhodné a zastierajúce: čokoľvek mimo priemer, mimo názor väčšiny je predsa jednoducho extrémne. Z tohto pohľadu je najvyšší človek v skupine extrémista, človek, ktorý obľubuje farbu inú ako väčšina ostatných v skupine, je extrémista, hociktorý vynálezca je extrémista, lebo sa pozrie na vec extrémne iným smerom, ako väčšina… Extrémny neznamená a priori zlý, násilný a pod. A extrémista je skrátka človek, ktorý sa na vec pozerá inak, ako väčšina.

Preto je jasné, že v zmysle horeuvedeného kľúča tento zákon ani nemôže mať zadefinovanú podstatu trestného činu extrémizmu. Na to poslúži komisia, ktorá vysloví svoj úsudok v zmysle skôr uvedeného kľúča. Musí byť samozrejme obsadená „vhodnými“ členmi.

Jasné že je žitňanskej zákon je v rozpore s právom, jasné že je v rozpore s ústavou, ale funguje.

Prečo? Lebo to dovolíme…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)