Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
vlastní hlavou
wertyzreport

Človekom vytvorená epidémia

Cesta hľadania pravdy o epidémií autizmu.

Filmárka Natalie Beer sa vydala na cestu okolo sveta, kde sa stretla s poprednými lekármi, vedcami a rodinami, kde zisťovala pravdu o epidémii autizmu a či v tom majú alebo nemajú vakcíny svoju úlohu. Film skúma mylnú predstavu o tom, že autizmus je len genetický a nahliadne do vedeckých obáv posledných rokov o faktoroch prostredia, napr. liekov a pesticídov, ktoré zanechávajú naše deti s fyzickými a neurologickými poškodeniami.

Slovenské titulky BuGToM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Otvorený list „regrúta“ svojmu veliteľovi ako odpoveď na povolávací rozkaz.

Nasledujúci otvorený list nie je novinkou, bol napísaný niekedy koncom roka 2014. Vo svetle udalostí, kedy nás opäť nejaký žid pripravuje na to, že vojna bude a je potrebná, je vysoko aktuálny:

1412604294_10410213_764363436961698_6473842785946624336_n

Som úplne normálny Kyjevčan. Žiaden „zanietený skokan“, (pozn. na Majdane) – ale ani žiaden uctievač Putina!!! Práve som dostal povolávací rozkaz. Mám jednoduchú otázku na prezidenta Ukrajiny: prečo musím… ísť bojovať?

Vyhlásili sme azda niekomu vojnu? Nie.

Sme azda vo vojne s Ruskom? Nie.

Bojujeme s nimi v nevyhlásenej vojne? Prečo si potom Porošenko podáva s Putinom ruku? Medzi nimi je teda všetko v pohode a je mám ísť bojovať so separatistami a zistiť, kto sa vráti domov a kto nie?

Máme azda občiansku vojnu? Prečo potom nebola vyhlásená?

Prečo potom nebol vyhlásený vojnový ani núdzový stav? Pretože MMF v takom prípade nedá úver?

Ja mám tie úvery v p… ! Budú azda použité na moje dobro? 90 percent nových úverov sa predsa použije na úroky za staré úvery! Prečo by ma mali zaujímať? Alebo sa azda za tieto úvery nakúpi plyn? Nie! To znamená, moja rodina bude mrznúť, zatiaľ čo ja mám bojovať?!

Mimochodom, ani mi nezapíšete do vojenskej knižky, že som sa zúčastnil bojov! Pretože „protiteroristická operácia“ predsa nie je „vojna“! A prečo tam budú na mňa strieľať?! Ak nie je vojna, nech tam bojuje polícia!! Za čo mám ísť potom bojovať ja? Za Porošenka?

Nech ide do p…, ten debilný oligarcha! Aj Turčinov, Jaceňuk, Kličko a ostatní paraziti a byrokrati! Za Donbas a Luhansko? Už 100-razy bolo povedané, že viac ako polovica tamojšieho obyvateľstva je proti Ukrajine.

Načo doriti by som ich mal dobyť? Aby sa tam potom všetko opäť odznovu vybudovalo na náklady štátu? To znamená, na úkor MŇA?!

Páľte do čerta, idioti!

Bojuje azda niektorý poslanec Rady na Donbase? Nie. Oni nie sú patrioti? Prečo by som potom ja – práve ja – mal zdochnúť na východe?

Preto, pán veliteľ, choďte doriti! Strčte so svoj povolávací rozkaz niekam! Alebo ešte lepšie – choďte tam vy, a pokojne si tam zdochnite, ak to tak naliehavo potrebujete! Mám to úplne v paži! A chyť ma, ak to dokážeš, ty debil zelený!

P. S. A mimochodom, kde je tých sľúbených 1 000 hrivien denne (ktoré Poroš sľúbil, a to z vysokého rečníckeho pultu!) a milión z poistky? Kde, kde…? Takže dajte mi pokoj a bozajte ma všetci v riť!

 

Zdroj: voicedonbass.wordpress.com/2014/12/05/poroschenko-leck-mich-am-arsch-verrecke-selbst-im-donbass-sprach-der-einberufene-aus-kiew/

Pôvodný list v ruštine: novokol.info/novosti/pismo-kievlyanina/

Hľadaj tiež:

zidia-ako-otcovia-vojen-a-globalni-podpalaci

steven-rockefeller-treba-sa-dohodnut-s-rusmi-inak-bude-vojna-dohodnut-sa-nepodari-a-preto-bude-tretia-svetova-vojna

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Viceprezident Európskej komisie chce vymazať monokultúrne štáty

Frans Tim­mer­mans, holandský diplo­mat a od 1. novem­bra 2014 prvý viceprezident Komisie EÚ a komisár EÚ pre „lepšiu právnu reguláciu, medziinštitucionálne vzťahy, právny štát a Chartu základných práv“, vyzval členov parlamentu EÚ, aby znásobili svoje úsilie vo „vymazaní monokultúrnych štátov“ a urýchlil proces realizácie „mul­ti­kul­túrnej diverzity“ každého národa na svete.

Budúcnosť ľudstva, podľa Tim­mer­mansa, už nespočíva na jednotlivých národoch a kultúrach, ale na domiešanej super­kul­túre. Súčasní konzervatívci, ktorí si vážia vlastné tradície a chcú pre svoju vlastnú komunitu pokojnú budúcnosť, sa podľa Tim­mer­mansa odvolávajú na „minulosť, ktorá nikdy neexistovala“ a preto nemôžu diktovať budúcnosť. Euró­pska kul­túra a európske dedičstvo sú vraj iba sociálne konštrukty a každý, kto tvrdí niečo iné, je obmedzený. Európa bola vraj odjakživa kon­ti­nentom migran­tov a európske hodnoty znamenajú vlastne akceptáciu mul­ti­kul­túrnej diverzity. Kto tak nerobí, spochybňuje mier v Európe.

Masové prisťahovalectvo mos­limských mužov do Európy je prostriedok na tento účel. Žiadna krajina nemá uniknúť nevyhnutnému miešaniu, naopak, privandrovalci majú byť povzbudzovaní, aby „dosiahli aj tie najvzdialenejšie miesta planéty, s cieľom zabezpečiť, aby všade na svete zanikli homogénne spoločnosti.“

Timmermans je jedným z prvých politikov EÚ, ktorý si strhol masku z tváre a jasne hovorí o svojich predstavách. Jeho tvrdenia jednoznačne implikujú: európskym národom hrozí zánik!

Zdroj http://unser-mitteleuropa.com/2016/05/04/vizeprasident-der-eu-kommission-monokulturelle-staaten-ausradieren/

Komentár:

Ďalšie skvosty tohto debila, ktorému aktuálne všetci prispievame na jeho rozprávkový život každoročným tribútom:

Európa bez židov už nie je Európa (Europe without the Jews is no longer Europe)

Ak židia v Európe nemajú budúcnosť, ani Európa nemá budúcnosť (If there’s no future for Jews in Europe, there’s no future for Europe)

Skutočnosť, že mnohí židia opúšťajú Európu, je nanajvýš alarmujúca (The fact that under the current circumstances many Jews are leaving Europe is most alarming)

O kultúrnom obohacovaní židov prirodzene ani zmienky. Čo myslíte, za koho kope prvý predseda EK Frans Tim­mer­mans? A aký má názor na kultúrne domiešanie Slovákov podpredseda EK Maroš Ševčovič? Nevie o plánoch svojho šéfa? Alebo sa mu za tie peniaze oplatí držať hubu a krok a gumovať [erase] Slovákov?

Spravte si názor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Nezvyčajný výbuch rakety Falcon 9 s izraelským satelitom

1. septembra 2016 sa na Cape Canaveral udalo niečo, čo chcú najvyššie miesta zúfalo upratať pod koberec zmätenými a rozpornými správami. Pozrite si video, budete vedieť prečo.

Facebook vypustil 200 miliónov dolárov drahý izraelský satelit na rakete Falcon 9. Satelit mal za úlohu umožniť Facebooku širokopásmové prenosy v Afrike – iniciatíva, ktorá bola Facebookom financovaná aj z toho dôvodu, aby zlepšil svoje širokopásmové služby a videoslužby v Strednom východe a v niektorých častiach Európy. Najmä to však bol projekt, na zlepšenie prístupu k internetovým službám v regióne na juh od Sahary – prinajmenšom to tvrdí oficiálna verzia…

Elon Musk, výkonný riaditeľ SpaceX, sa na svojej sociálnej sieti vyjadril, že “…nehoda sa stala počas tankovania paliva; príčinu explózie však nedokázali zistiť.”

Celú záležitosť sa pokúšajú zúfalo upratať pod koberec, možno pre „projektil“, ktorý sa tesne pred výbuchom priblížil k „nákladu“ rakety Falcon 9 až na cca 30 metrov – vzápätí „náklad“ exploduje!

….

Už sa začalo s odstraňovaním nepohodlných záberov z internetu.

Detaily:

Komentár: Nič sa nedeje náhodou. Niekto alebo niečo nechce, aby na obežnej dráhe lietala izraelská technika. Bude zaujímavé vedieť, čo bolo skutočne úlohou izraelského satelitu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Kto ovláda slovenskú politiku

Žid Osuský sa spoľahol na svoju nadradenosť a tresol Vaskému za jeho názor. Bude zaujímavé sledovať, ako sa situácia vyvinie. Pokiaľ Osuský neskloní svoj ctený poslanecký rypák pred občanom Vaskym, bude to skutočne zaujímavý precedens, pretože v takom prípade, ak si budete myslieť, že vás nejaký hlupák uráža, pokojne mu môžete bez následkov tresnúť do nosa, aj keby to bol povedzme hovorca zahraničného agenta bútoru.

Začína byť zrejmé, kto najviac poškodzuje Slovákov, aj preto súčasná ministerka spravodlivosti(!) Židňanská (áno tá, ktorá bráni pravdoláskarskych feťákov, ktorí ničia cudzí majetok) pripravuje opatrenie, aby ste sa zodpovedali pred špeciálnym súdom, ak označíte židka za žida.

Komu takéto idiotské opatrenie prospeje? Nuž, Slovákom nie.

Voltairov výrok “Ak chcete vedieť, kto vám vládne, sústreďte sa na tých, ktorých nesmiete kritizovať” tak naplno odhaľuje nadštandardné privilégiá človiečikov, ktorí sa pokladajú za vyvolených, cítia potrebu rozhodovať a nerobiť, a ostatných považujú za zver. A podľa toho aj konajú.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Čo sa stalo s deťmi?

Pozri tiež Chcete zničiť národ? Zničte mu decká!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Vplyvom prebiehajúceho práškovania oblohy začína kolabovať celý ekosystém

Výborná prednáška, žiaľ zatiaľ iba v angličtine. Začína kolabovať celý ekosystém. Vydrží aspoň dovtedy, kým niekto zastaví tých amerických natočurákov?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)

Nedokážem toľko zjesť, koľko by som dokázal grcať

Skrátený príspevok jedného z nemeckých blogerov, zhnuseného zo zločinov svojich politikov a náboženských führerov.

  • Ako je to možné, že každý samovražedný atentátnik má pri útoku svoj pas a mobil, aby mohol byť rýchlo identifikovaný?
  • Prečo je už v priebehu niekoľkých minút jasné že to bol teroristický útok? V USA k takýmto útokom dochádza každých niekoľko dní, a tam útočníkov nazývajú strelci v amoku!
  • Ako je to možné, že niektoré veľvyslanectvá deň pre prevratom v Turecku stiahli svojich pracovníkov? Vedeli ste to?
  • … Prečo vláči Merkelová do krajiny stále ďalších utečencov, keď už pripúšťa, že sú nebezpeční?
  • Prečo zdupkali Briti z EÚ práve teraz?
  • Prečo chce naša vláda ešte stále uzatvoriť dohody o voľnom obchodovaní TTIP a CETA, keď už aj posledný debil vie, že nám prinesú iba nevýhody?
  • … Prečo nemeckí vojaci bránia Nemecko takmer v pol krajinách sveta, nebránia však svoju vlastnú krajinu?
  • Prečo človek ihneď dostane nálepku nácek, keď požaduje späť svoju krajinu, menu a svoje hodnoty?
  • Prečo musí byť vždy svetová vojna, keď hrozí pokles svetového hospodárstva?

preklad ďurino júl 2016, krátené

Zdroj honigmann

Komentár: Na niektoré otázky dáva odpovede židovka barbara

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Krížový sprievod kráča naprieč Ukrajinou

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík

Desatero první novinářské pomoci po násilném útoku, do kterého je zapletený uprchlík:

1) Vyjádřete obavy, že incident zneužije krajní pravice.
2) Zdůrazněte, že to nemá nic společného s islámem.
3) Naznačte, že vina padá na kritiky islámu, protože muslimy provokují
4) Zopakujte, že to nemá nic společného s islámem.
5) Napište, že za to může násilná atmosféra ve společnosti, která se samozřejmě netýká muslimů.
6) A že to nemá nic společného s islámem.
7) Volejte po veřejných demonstracích proti islamofobii.
8) Spekulujte o možném vlivu neonacistů za celou událostí.
9) Pozvěte si do debatních pořadů známé humanistické intelektuály, aby vysvětlili že to nemá nic společného s islámem.
10) Žádejte posílení pravomocí v boji s krajní pravicí.

Prevzaté z leva-net
Komentár: Podobnosť s reálnymi článkami v slniečkárskych médiách zahraničných agentov na Slovensku vôbec nie je náhodná.
vďaka marek
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (4 votes cast)