Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Od vraždy JFK až po 9/11: všetko trik bohatého muža

Vedeli ste, že na Kennedyho strieľalo až 8 ostreľovačov? Padlo 16 výstrelov. Sú známe mená tých, čo strieľali. Vie sa, odkiaľ strieľali. Vie sa, kto im zaplatil. Vie sa dokonca aj to, koľko za to dostali…

Podrobne spracovaný dokument, ktorý na príklade opisu vraždy prezidenta Johna F. Kennedyho ukazuje, že našu budúcnosť určujú šialenci, ktorí si rozdelili svet.

Dokument, ktorý sa oplatí vidieť.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Strieľanie naslepo – Ticho o očkovaní

Kanadský dokument s názvom Strieľanie naslepo – Ticho o očkovaní (anglická verzia má názov Shots in the Dark, francúzska Silence on Vaccine) približuje názory detí zmrzačených očkovaním a názory vedcov, ktorí skúmajú príčiny ich ochorení.

Ďalší odborníci, ktorí spochybňujú bezpečnosť rozsiahleho očkovania. Farmaceutické spoločnosti, lekári a úrady však aj napriek závažným nežiaducim účinkom naďalej schovávajú svoje hlavy do piesku, odmietajú vidieť vážny problém.

V tomto dokumente Lina B. Moreco upozorňuje na veľmi znepokojujúci problém pre verejné zdravie.

Je to ďalší z dokumentov, ktorý by si mal pozrieť každý rodič ešte predtým, ako (ne)dá svoje dieťa zaočkovať. Farmaceutické spoločnosti konajú bez akejkoľvek zodpovednosti, nie sú žalovateľné. A nešťastných rodičov, ktorí si vyčítajú, že sa neinformovali ešte predtým, ako nič netušiac dovolili zmrzačiť svoje dieťa, pribúda. Je ich stále viac.

A pritom stačilo tak málo…

Dokument so slovenskými titulkami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Židovská tolerancia a novinárska pornografia

Áno, je to tolerancia, po ktorej teraz všetci po atentáte na redakciu satirického žumpového magazínu Charlie Hebdo volajú. Problém je však, že práve tá skupina, ktorá od ostatných požaduje toleranciu, je úplne netolerantná. Izraelský denník „The Announcer“ z fotografie 40 štátnych predstaviteľov, ktorí v nedeľu vyjadrili svoju solidaritu s Francúzskom, odstránil všetky ženy. Jednoducho ich vyretušoval. V jeho netolerantnej predstave ženy neexistujú a jeho svet pozostáva iba z mužov. Merkelová napríklad stála vedľa Hollandeho, z fotografie na titulnej stránke denníka však zmizla. Z fotografie zmizli aj iné političky.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Sloboda slova

Zdroj: Háčky a udice

Komentár:

Kto vietor seje, búrku zožne. Na krvavých udalostiach má svoj priamy podiel aj Frau Merkel tým, že odmenila štváča za šírenie karikatúr Mohameda.

Na druhej strane, postoj vládnucich jednoznačne dokazuje, že pokojne možno šíriť akékoľvek kresby ironizujúce židovskú nadradenosť, krvilačnosť a chamtivosť. Ide predsa o slobodu prejavu.

Dokazuje to aj smutne známa postava politikov Slovenskej republiky, minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák:

Dovoľte mi vyjadriť moju úprimnú sústrasť a zároveň vyjadriť solidaritu s vládou Francúzskej republiky v boji proti terorizmu, extrémizmu a všetkým ďalším prejavom neznášanlivosti“.

Pre tých, ktorí to nepochopili: podľa Lajčáka a ďalších tvárnych politikov zosmiešňovanie náboženstva inej kultúry nie je prejavom neznášanlivosti.

ďurino, január 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)

Neočkujeme!

Film o mýtoch a realite očkovacej propagandy, sprevádzaný smutným osudom detí zmrzačených očkovaním, proti ktorému sa nemajú ako brániť, je konečne na webe.

Autor dokumentu, Michael Leitner, krok za krokom vyvracia mýty šírené vakcibarónmi.

Očkovací priemysel ustavične šíri mantru, že:

Očkovanie patrí medzi najúčinnejšie a najdôležitejšie preventívne opatrenia medicíny. Moderné vakcíny sú dobre znášanlivé, trvalé závažné nežiaduce účinky sú pozorované iba v celkom zriedkavých prípadoch.

Michael Leitner dokazuje, že reálne znenie tejto mantry je skôr nasledujúce:

Očkovanie patrí medzi najudržateľnejšie a najdôležitejšie zdroje príjmov farmapriemyslu. Moderné vakcíny sú veľmi výnosné, nežiaduce odškodnenia treba zaplatiť iba v celkom zriedkavých prípadoch.

Slovenské titulky už sú hotové, tentoraz budú aj s korektúrou zo slobody v očkovaní. Autor filmu Michal Leitner však zakázal jeho nahrávanie na iné kanály YT.  Preto musím počkať, až ich zavesí on. Dúfajme, že to bude čoskoro.

Zatiaľ nech si ho vychutnajú nemecky podkutí diváci.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (6 votes cast)

Aký bude nový rok?

Konflikt, ktorý zosnoval Washington medzi Západom a Ruskom/Čínou, je bezohľadný a nezodpovedný a môže vyústiť do atómovej vojny. Washington sa prinajmenšom už od čias funkcie George W. Busha pripravuje na atómovú vojnu. Aby mohol uskutočniť prvý jadrový úder, Washington zmenil svoju vojenskú doktrínu.

Fotografia: kopp-verlag.de

Zmluva ABM (o obmedzení systémov antibalistických rakiet, pozn. prekl.) išla cez palubu, aby Washington mohol vybudovať systémy protiraketovej obrany a rozmiestniť ich. Tieto systémy majú za cieľ, po prvom údere zabrániť, aby protivník uskutočnil odvetné opatrenia. Washington pozdĺž ruskej hranice rozmiestňuje jednotky, zatiaľ čo súčasne démonizuje vládu v Moskve neopodstatnenými výčitkami.

Bezpečnostné opatrenia, ktoré majú minimalizovať riziko atómovej vojny, Bush a Obama demontovali. Protestovala azda americká verejnosť, vystúpili médiá proti tomu? Nie. Zo strany európskych vazalov prišlo tiež iba mlčanie.

Snaha Washingtonu po hegemónii uvalila na svet nukleárne šialenstvo.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Chemtrails, vojna v oblakoch

Hodinový taliansky dokument s anglickými titulkami o tom, ako na nás vojenské (US, NATO) a dnes už aj dopravné lietadlá vypúšťajú jedovaté chemikálie.  Kedy to prestanú byť iba chemikálie? Kedy na nás netvor začne vypúšťať aj upravené mikroorganizmy a iné lahôdky? Prečo je v našej pôde a vode toľko hliníka, bária a stroncia?

To všetko sú otázky, ktoré sa v našej verejnoprávnej televízii neobjavia. Jednoducho ľudí by mohlo znepokojiť, že im zahraničné hovädá sypú na hlavy jedovaté látky. A cenzor, pán Václav Mika, platený z našich peňazí, to jednoducho nedovolí.

To je krásny príklad práškovania jedným z veľkých dopravných lietadiel spoločnosti Emirates. Lietadlo má štyri motory, ťahá za sebou však viac ako štyri pásy chemikálií. Tie sa tvoria ešte na úrovni lietadla. Pritom kondenzačné pásy (zmrznuté kryštáliky) sa nemôžu tvoriť bezprostredne za motorom, v prúde horúcich spalín…

Video pochádza z tohto roka, lietadlo Emirátov letelo nad Švédskom.

Španielsky pilot vyslovil názor, že “chemtrails sú nutné zlo” (chemtrails are a necessary evil):

23. december 2014 bol smutný deň pre oblasť Bratislavy a širokého okolia. Práškovali ako besní…

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

MH 17 – Dokument

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Ticho pred búrkou

Začne NATO válku s Ruskou federací?!

Současná situace na Ukrajině není ničím jiným, než klidem před obrovskou bouří a onen režim ticha zbraní a sliby Kyjeva, že dodá do Donbasu teplo a energii, nejsou ničím jiným, než falešnou maskou vraha chystajícího se zasadit vražedný úder, která je určená pro ošálení světové veřejnosti.
Bojím se toho, že vzhledem k obrovské zadluženosti USA a k tomu, že pokud Američané něco neudělají, začnou brzy všechny země obchodovat v jiné měně, než je nekrytý předlužený dolar, udělají USA cokoli, aby se to nestalo a udrželi si svou dominanci.

Viac na http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/zacne-nato-valku-s-ruskou-federaci.html

Něco visí ve vzduchu

Je pravděpodobné, že Porošenko plánuje v příštích deseti dnech vyhlášení válečného stavu. Tlačí ho především Pravý sektor.

Podle informací z tohoto zdroje plánuje Západ pravděpodobně nějakou akci pod falešnou vlajkou. Podivná regulace a ustanovení fluktuačního pásma ceny zlata, tedy omezení skokové ceny zlata na chicagské burze na období od 21. prosince 2014 do 6. ledna 2015 ukazuje, že by k nějaké události – černé labuti – mohlo právě v těchto dnech dojít.

Jak uvádí zdroj, jehož informace ale v tuto chvíli nemůžeme ověřit, bude velmi těžké, aby Rusové pouze přihlíželi a nechali zdecimovat obyvatelstvo v Doněcku a Lugansku, jestliže Porošenko vyhlásí těmto oblastem válku. V Kramatorsku se údajně soustřeďují tanky a těžké obrněné vozy, které ale nesou označení Ruské federace a pohybují se směrem ke Slavjansku. Očividně chce někdo předvést světu ruskou invazi, na kterou nás média celý rok připravují. K čemu to má být dobré, je nabíledni: Západ “musí” udeřit na Rusko!

Viac na http://afinabul.blog.cz/1412/neco-visi-ve-vzduchu

USA a NATO posielajú zbrane a muníciu na Ukrajinu

Viac na http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/stephen-lendman/usa-und-nato-liefern-waffen-an-die-ukraine-aggression-gegen-russland-in-der-planung.html (nemecky)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

Pilot chemtrailsového tankeru promluvil

Toto je sdělení, které jsem dostal z důvěryhodného zdroje. Pochází údajně od pilota USAF, který létá na aerosolových tankerech, jako součást tajného geoinženýrského aerosolového programu Indigo Skyfold. Prosím, okopírujte si text a pošlete dál. Text se nevešel do popisu videa, takže je v prvním komentáři. Kdo je dobrý vyprávěč, udělejte z toho textu vlastní video a šiřte.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (7 votes cast)