Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport
(NAŠE RÁDIO) SLOBODNÝ VYSIELAČ

Väčšie dobro - The Greater Good (2012)

Film, ktorý by mal vidieť aj pediater vášho dieťaťa

VÄČŠIE DOBRO – v tomto cenami ovenčenom filmovom dokumente sa rodičovstvo stretáva s modernou medicínou a individuálne práva sa dostávajú do konfrontácie s politikou. Film ponúka rodičom, lekárom a politikom bezpečný priestor na otvorenú diskusiu, aktívne načúvanie a vzájomné učenie sa. V dokumente sú zachytené aj príbehy rodín, ktorých životy navždy zmenilo očkovanie.

Dokumentárny film Väčšie dobro si pozreli aj lekári a ďalší odborníci – účastníci II. medzinárodného sympózia o vakcínach a autoimunite, ktoré sa konalo v roku 2012 v španielskej Granade v rámci 8. medzinárodného kongresu o autoimunite. Dokument Väčšie dobro, ktorý na tomto podujatí videli odborníci z celého sveta, môže zaujať aj pediatra vášho dieťaťa, pretože informácie, ktoré sa mu prostredníctvom dokumentu dostanú, nemá ako získať zo slovenských odborných zdrojov.

Prečo by ste si mali pozrieť tento film? Je čas sa znovu zamyslieť!

Dokument prináša príbehy troch rodín, ktoré veľmi utrpeli očkovaním. Tento dôležitý pohľad na problematiku bezpečnosti vakcín sa v masmédiách pridlho opomínal a nediskutovalo sa o ňom. Tri odvážne rodiny nám ukazujú, že je na čase znova sa zamyslieť:

● Znova sa zamyslieť nad tým, že je potrebných oveľa viac štúdií, aby sme si mohli byť istí, že deti sú chránené a že vakcinácia je bezpečná.

● Znova sa zamyslieť nad ochranou práv rodín pri voľbe očkovacieho plánu, ktorý by mal zohľadňovať konkrétne potreby tej-ktorej rodiny na základe predispozícií v rodine.

● Znova sa zamyslieť nad bezpečnosťou vakcín a ich riadnym testovaním.

VÄČŠIE DOBRO inšpiruje rodičov, aby sa viac zaoberali s touto problematikou, aby viedli informovaný rozhovor so svojím lekárom, s učiteľmi a priateľmi. Autori dúfajú, že film bude slúžiť ako zdroj informácií nielen pre rodičov, ale aj pre lekárov a ďalších zúčastnených divákov na podporu kultivovaného dialógu o vakcínach a bezpečnosti očkovania.

Film resp. titulky vám prináša Bug_Tom

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Poďakovanie zachránenenej veľryby

Počas dovolenky v Kalifornskom zálive (tiež známom pod označením Cortézovo more) rodina našla na vode takmer mŕtvu veľrybu, zachytenú v rybárskej sieti. Bola úplne vyčerpaná a pochopiteľne aj vydesená. Z dovolenky sa tak stala záchranná akcia.

Michael Fishbach a jeho rodina dostali najväčšiu šancu v živote – zachrániť život veľryby vlastnými rukami. Michael sa 20 rokov aktívne zúčastňoval na snahách zachovať veľryby, na vedeckom výskume, vzdelaní a a ekoturizme v spojení s veľrybami  Na túto skúsenosť tak ľahko nezabudne.

Rodina strávila hodiny rezaním siete a ďalšieho rybárskeho náčinia z plutiev a chvostu veľryby. Ako odmenu za vyslobodenie mali možnosť vidieť úžasné divadlo. Pozrite si video.

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Štvrté skupenstvo vody

Nasledujúci článok pochádza z portálu protiproud.parlamentnilisty.cz. Rozoberá problematiku objavu  Dr. Pollacka, tvz. štvrtého skupenstva vody.

K tomuto článku o revolučných vlastnostiach vody pripájam na konci výbornú prednášku Dr. Pollacka v angličtine s nemeckým prekladom o princípe štvrtého skupenstva vody. Hovorí aj o náhodnom objave samovoľného pohybu vody vo štvrtom skupenstve cez rúrku: jednému študentovi padla do nádrže s vodou vo štvrtom skupenstve rúrka a zistilo sa, že voda vo štvrtom skupenstve samočinne prúdi cez rúrku. To možno vysvetľuje záhadu, ako dokáže krv prúdiť v krvnom riečisku. Ak by sa pohybovala iba na hydraulickom princípe, srdce ako čerpadlo na to vôbec nestačí, muselo by mať oveľa vyšší výkon (pozri tiež článok Srdce ako čerpadlo? na tomto blogu).

Spravte si názor…

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Štúdia OSN o rakovine spôsobenej katastrofou vo Fukušime: pokus o zatĺkanie na celej čiare

Dnes sme sa v novinách dočítali o tom, že podľa názoru Výboru OSN pre následky rádioaktívneho žiarenia (UNSCEAR) sa riziko rakoviny pre obyvateľstvo v Japonsku nezvýšilo. Záverečnú správu predstavili experti UNSCEAR včera (26.3.2014) v Ženeve. Zákonite sa natíska otázka, čo to boli za experti? Ide o pokus zamiesť následky fukušimskej tragédie pod koberec? Odkiaľ čerpajú títo takzvaní experti svoje údaje?

Už rok informuje portál netzfrauen.org o následkoch katastrofy vo Fukušime. Záverečná správa nám pripomína vtip o človeku, ktorý skočil desaťpodlažnej budovy ako tak padá okolo jednotlivých okien, zakaždým si povie:: „Zatiaľ je to dobre!”

Desať dôvodov, prečo si myslíme, že v prípade štúdie OSN o rakovine môže ísť o pokus o zatĺkanie.

Údajne boli použité hodnoty ožiarenia z rôznych skupín obyvateľstva, vrátane detí, ako aj vedecké skúsenosti o dopadoch žiarenia na zdravie. Pýtame sa, odkiaľ mali experti tieto údaje, priamo od prevádzkovateľa JE Fukušima, spoločnosti TEPCO?

V nasledujúcom texte sme zhrnuli naše výskumy a môžete si sami spraviť obraz o tom, aký spoľahlivý je odhad výboru OSN. Určite rovnako spoľahlivý, ako sú spoľahlivé samotné jadrové elektrárne.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Jadrová loby otvára výpusty: Fukušima ohrozuje Tichý oceán

Koncern Tepco už nemá situáciu v atómovej ruine Fukušima pod kontrolou. Teraz na naliehanie jadrovej loby otvorí všetky výpusty: Zo záchytných nádrží má byť do mora vypustených 400 000 ton rádioaktívne zamorenej vody. Bude to mať dramatické následky na ekosystém Tichého oceánu.

Už v marci 2012, rok po katastrofe vo Fukušime, sa potvrdilo rozšírenie rádioaktivity v Tichom oceáne. Teraz má byť do oceánu vypustených 400 000 ton vysokorádioaktívnej vody, pretože spoločnosť Tepco ju už nedokáže skladovať v zásobníkoch, ktoré na tento účel postavila. Otvorenie výpustov je najlacnejší variant – pre Tepco.

Tepco pomaly nemá žiadne miesto na skladovanie kontaminovanej vody.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Chemtrails

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Desať najdôležitejších medicínskych konšpirácií, ktoré boli skutočne zrealizované

Príbeh, ktorý zverejnili agentúry Reuters, USA Today a iné zdroje správ pre médiá hlavného prúdu a ktorý spočíva na zvrátenom výskume, vás má presvedčiť, že také niečo ako »medicínska konšpirácia« vraj neexistuje. Nie, farmaceutické firmy nikdy nerobili pokusy na deťoch, nezabili pritom mnohé z nich. Nie, National Institutes of Health (NIH, americké úrady pre biomedicínsky výskum) nikdy nespolupracovali na kriminálnych medicínskych pokusoch na väzňoch. Nie, vláda Spojených štátov nás nikdy neoklamala, nikdy nezamietla pod koberec prirodzené liečebné postupy, ani nezosnovala komploty s veľkými farmaceutickými firmami. A geneticky modifikované organizmy (GMO) vytvorili ľudia, ktorí MAJÚ RADI ekosystém!

To sú nezmysly, o ktorých nás médiá hlavného prúdu chcú presvedčiť. Pseudovedeckí autori a novinári, ktorí sa predávajú koncernom, sa nálepkou »konšpiračné teórie« pokúšajú zamaskovať skutočnú históriu zločinov veľkých farmaceutických firiem, pokusov na deťoch, skutočnej nelegálnej spolupráce vlády a priemyslu a neuveriteľnej škody, ktorú Američanom spôsobil medicínsko-priemyselný komplex.

Spravodajstvo médií hlavného prúdu o týchto skutočnostiach má takmer orwellovský charakter, akoby sa Ministerstvo pravdy pokúšalo prepísať americkú históriu, a pritom z nej odstránilo všetky tie odseky, v ktorých farmaceutické firmy, NIH a americká vláda v mene »vedeckej medicíny« doslovne vraždili väzňov, černochov, dojčatá a vojakov.

Odmietam zametať pod koberec históriu SKUTOČNÝCH medicínskych konšpirácií a všetkých ľudských životov, obetovaných v ničivej honbe za ziskami na úkor ľudskej dôstojnosti. Preto sme zostavili zoznam desiatich najdôležitejších pravdivých medicínskych konšpirácií a odkazov na zdroje. Zoznámte sa so skutočnou históriou, ktorú sa médiá hlavného prúdu pokúšajú ututlať:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (8 votes cast)

Je štrajk izraelských diplomatov súčasťou plánu?

Podľa agentúrnych správ 23. marca vyhlásili štrajk izraelskí diplomati na celom svete(!). Podľa dosť zaujímavých vyjadrení izraelská vláda už teraz signalizuje, že štrajk bude trvať dlho!

„Podľa agentúry Reuters to ohrozuje prípravu 25 plánovaných návštev zahraničných predstaviteľov v Izraeli, vrátane májovej cesty pápeža Františka.“ (zdroj)

Ani extrémista Liebermann nerieši ukončenie štrajku a splnenie požiadaviek, ale točí o minimalizácii dopadov štrajku:

„Minister zahraničných vecí Avigdor Lieberman označil štrajk za nezodpovedný a prisľúbil, že vláda urobí všetko preto, aby minimalizovala jeho negatívne dopady na krajinu a jej občanov.“ (zdroj)

Haaretz píše, že pracovníci ambasád sa majú zdržiavať mimo ambasády:

“Foreign Ministry headquarters will be closed to all activities. All workers in all positions are ordered to stay away from the office,” the committee said in a statement to all workers. “Israeli missions abroad will be closed as of Monday March 24. All workers in all positions are ordered to stay away from the missions.” (zdroj)

Táto bezprecedentná udalosť, ako potvrdzujú médiá hlavného prúdu, môže mať pokojne svoj zmysel. Podľa istého prispievateľa na blogu Jima Stona to môže súvisieť s uneseným lietadlom malajských aerolínií (let č. 370), ktoré sa dodnes nenašlo. Spomeňte si na ľudí, ktorí boli upozornení na to, aby 11. septembra nešli do práce vo WTC (upozornení boli iba židia). Stiahnutie izraelského diplomatického personálu na celom svete dáva zmysel a je ďalšou indíciou na prípravu udalosti, ktorú možno použiť ako zámienku na útok na Irán. V prípade útoku na Irán Izrael skrátka nechce, aby sa jeho ľudia kdekoľvek na svete stali terčom nahnevaných Iráncov a ďalších sympatizantov. Je tiež možné, že sa pripravuje útok pod falošnou vlajkou na ambasády Izraela.

Premiér Netanjahu a minister obrany Moshe Ya’alon vydali izraelskej armáde (IDF) príkaz, pripraviť sa na vojenský úder proti Iránu ešte v tomto roku. Schválil jej na to rozpočet približne 10 miliárd miestnych šekelov, čo je 2,9 miliardy amerických dolárov. Tieto prípravy na útok sa majú uskutočniť napriek pozitívnym rozhovorom medzi Iránom a Západom. Netanjahuovi sú výsledky rokovaní ukradnuté. Podľa neho, Izrael koná celkom nezávisle podľa vlastných bezpečnostných potrieb. (zdroj)

Konšpirácia? Uvidíme!

Súvisiace linky:

http://www.jimstonefreelance.com/

http://afinabul.blog.cz/1403/zmizely-let-mh370

A Obama práve uviedol termínus technikus do života:

“Obávám se však stále více o naši bezpečnost s možností výbuchu jaderné zbraně na Manhattanu…“ (zdroj)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Tymošenková (v odpočutom telefonáte): »Je čas, zmocniť sa zbraní a pozabíjať tých prekliatych Rusov«

Ukrajinci sa teraz musia chopiť zbraní a vystúpiť proti Rusku tak, že ani spálená zem neostane tam, kde je dnes Rusko, prskala bývalá ukrajinská premiérka Júlia Tymošenková v odpočutom telefonáte, ktorý sa teraz cez internet dostal na verejnosť. Tymošenková potvrdila autenticitu rozhovoru, tvrdí však, že tá časť, v ktorej údajne hovorí o tom, že osem miliónov Rusov, ktorí zatiaľ žijú na Ukrajine, treba vyhladiť atómovými zbraňami, je zmanipulovaná.

Cez Twitter oznámila: »Rozhovor sa uskutočnil, ale tá časť ›osem miliónov Rusov‹ je sfalšovaná. V skutočnosti som povedala, že aj Rusi na Ukrajine sú Ukrajinci. Haló, FSB [ruská tajná služba, ktorá vyrástla z KGB] prepáčte moje obscénne slová.« Bývalá ukrajinská premiérka doteraz nevysvetlila, proti komu chce nasadiť atómové zbrane.

Druhý účastník hovoru, poslanec parlamentu Nestor Šufrič, ktorý v rokoch 2007 a 2012 kandidoval na kandidátke Strany regiónov a istý čas bol pod prezidentom Viktorom Janukovyčom zástupcom predsedu Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny, prostredníctvom vyhlásenia pre tlač Tymošenkovej oponoval. Hovor označil za falzifikát. Vo svojom vyhlásení pre tlač uviedol: »Hovor sa nikdy neuskutočnil«, cituje internetová stránka korrespondent.net. Tymošenkovej telefonát so Šufričom zavesil v pondelok na portál YouTube používateľ s menom Sergej Vertširko.

Samotný rozhovor sa vraj uskutočnil 18. marca iba niekoľko hodín po podpísaní zmluvy o pristúpení v Kremli, ktorou sa Krymská republika a Sevastopol stali súčasťou Ruskej federácie. Zatiaľ čo Šufrič bol »šokovaný«, Tymošenková bola z krymského referenda skôr naštvaná. »To zašlo priďaleko! Hajzel jeden! Musíme sa teraz chopiť zbraní a tých prekliatych kazapov [urážlivé ukrajinské označenie pre Rusov] aj s ich vodcom pozabíjať«, prskala Tymošenková. Ak by bola bývala vo funkcii ona, »nikdy by [Rusi] Krym nedostali, krucinál«, pokračuje.

Šufrič následne namietol, že Ukrajina nemá ozbrojené sily, ktoré by boli dostatočne silné. Tymošenková, ktorá chce v najbližších prezidentských voľbách kandidovať, však tvrdí, že ona už nájde spôsob, ako »týmto hajzlom dať poriadnu po papuli. Využijem všetky moje vzťahy. Zmobilizujem celý svet – hneď ako budem môcť, aby som zabezpečila… hajzli, ani spálená zem neostane tam, kde je dnes Rusko«, sľúbila.

Aj keď problémy s medzistavcovými platničkami obmedzujú jej mobilitu, bývalá premiérka je vraj pripravená, »chopiť sa samopalu, viete čo mám na mysli, a tomu bastardovi [Putinovi] streliť do hlavy

Tymošenková v roku 2004 ako jedna z kľúčových postavičiek proeurópskej takzvanej »oranžovej revolúcie« prenikla do politickej vládnucej elity. V rokoch 2007 až 2010 bola ukrajinskou premiérkou. V roku 2012 počas funkcie prezidenta Viktora Janukovyča bola zatknutá a odsúdená za zneužitie úradu v súvislosti s podpisom zmluvy o zásobovaní zemným plynom a o jeho tranzite. Podľa súdu táto zmluva spôsobila ukrajinskému ropnému a plynovému koncernu Naftogaz škodu vo výške 170 miliónov dolárov. Tymošenková si časť svojho sedemročného trestu odsedela vo väzení, následne bola pre svoj zlý zdravotný stav preložená do väzenskej nemocnice v Charkove. Bezprostredne po prevrate, ktorým bol zvrhnutý prezident Janukovyč, bola prepustená na slobodu.

V nasledujúcom videu je spomínaný odpočutý rozhovor. Spravte si názor.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, marec 2014

Komentár: vyzerá to tak, že na Ukrajine prichádza k moci skutoční netvori…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Štát Izrael odsúdený za genocídu; prečo je verdikt proti Izraelu precedensom

Doteraz Izraelu prechádzalo všetko, čo robil. Séria revolúcií a kontrarevolúcií uvrhla arabský svet do chaosu a zdá sa, že nadobro odvrátila pozornosť medzinárodnej agendy od palestínskej otázky.

A predsa Malajzia, prevažne moslimská krajina, teraz zvolala tribunál pre vojnové zločiny a rozhodla o páchaní genocídy – proti komu?

Nie proti Assadovi, ako by možno niekto očakával, ale proti Izraelu – štátu, ktorý sa cíti byť mimo právomoci akéhokoľvek súdu alebo tribunálu.

Je to prvý raz, čo medzinárodný tribunál pre vojnové zločiny obvinil štát Izrael z genocídy, bezprecedentná udalosť, pretože dodnes žiaden medzinárodný súd alebo tribunál nerozhodol proti Izraelu.

Medzinárodný tribunál pre vojnové zločiny zasadal v Kuala Lumpur, v Malajzii. Izrael odmietol poslať svojho zástupcu. Tribunál nemá žiadne oficiálne väzby na OSN, a uznáva, že nemá oprávnenie na udelenie trestu. Názory na tému jeho právomocí sú rôzne, a tak jediný postih, ku ktorému je tribunál oprávnený, je poznačiť meno strany, ktorú uznal za vinnú do Všeobecného registra a verejne to oznámiť svetu. V roku 2011 súd uznal Georgea Busha a Tonyho Blaira za vinných zo zločinov proti mieru, zločinov proti ľudskosti a zločinu genocídy v dôsledku ich úlohy v irackej vojne.

Zdá sa, že Izraelu tento súd stačí ignorovať, rovnako ako doteraz veselo ignoruje odsudzujúce rezolúcie OSN, protesty, prerušené diplomatické vzťahy a všetky ostatné druhy protestov proti vojenským akciám a aktom násilia, ktoré Izrael prakticky deň čo deň uplatňuje proti Palestínčanom. Jednako však podrobný proces ako tento signalizuje, že do pohybu bol uvedený mechanizmus, ktorý bude mať dôsledky pre celý svet, nielen pre Izrael a Blízky východ.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (8 votes cast)