Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Prečo sú Kanárske ostrovy bez chemtrails

Ponúkam preklad článku z nemeckého portálu Leyline, jedného z mnohých serverov, ktoré systematicky sledujú zločiny rozprašovania jedovatých látok lietadlami NATO a nízkorozpočtovými leteckými spoločnosťami, ktoré dokážu neskrachovať pri cene leteniek do 10 eur. Spravte si názor.

Po všetkých tých pochmúrnych článkoch o chemtrails sme radi, že vám k tejto téme môžeme konečne priniesť aj pozitívne informácie! Jeden z členov nášho portálu Leyline bol na mieste a zistil prekvapujúce skutočnosti:

Na Kanárskych ostrovoch nerozprašujú z lietadiel chemtrails!

Nebolo by to príjemné, môcť stráviť dovolenku bez chemtrails, kde môžete zhlboka dýchať bez ustavičného nutkania na kašeľ? A kde pri pohľade na oblohu nespadnete do depresie? Neohovoriac o nádhernom slnku. Na Kanárskych ostrovoch je to možné! Tu je pohľad zo vzduchu na túto skupinu ostrovov:

NASA Worldview-2015--Kanarische Inseln Schrift

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Európsky kontinent čelí genocíde

Alebo ide o “transformáciu” pod vedením židov?

Komentár:

Koľko z tých nadržaných afrických a arabských samcov si vezme magda vášáryová k sebe domov? Koľko z nich ubytuje u svojich detí? Koľkým bude platiť ničnerobenie zo svojho?

Ani jednému?

Tak prečo to požaduje od slovenských občanov?

ďurino, november 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)

Doktore, nezlob se…

Autorský dokumentárny film Jana Koukola a Palba Records o očkovaní.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Barbara a jej terapia Európy multikultúrnym šialenstvom

Židia sa sťažujú, že Európania ich nemajú radi, že sú antisemitskí. A tak ich idú vyliečiť… záplavou arabských a afrických migrantov. Je to vraj transformácia, ktorou Európa, pod vedením židov, musí prejsť.

Musí?

Podľa šialenej rasistky ukážkový prípad kolektívnej viny Európanov a genocídy z rúk židovskej nadradenej rasy.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Nemecký policajt nasadený vo vojnovej zóne vypovedá

„Hlavných vojnových zločincov netreba postaviť k stene, ale pred nové štátnoprávne súdy“

Náš dánsky kamarát a spolupracovník Florián Flemming navštívil nemecké vojnou postihnuté územia s cieľom spraviť si osobný obraz o prebiehajúcej vyhladzovacej vojne proti bielej rase Európy. Túto ukrutnú vojnu potrebujú židovské mocenské centrá na svoju plánovanú „etnickú transformáciu“. Prostredníctvom priateľov sa Florián stretol v Bavorsku s mladou ženou, ktorej brat je vo vojnovom nasadení na bavorskej hranici s Rakúskom. Svoju službu vníma ako nedobrovoľné pašeráctvo v prospech Merkelovej a Seehofera [šéf CSU a ministerský predseda Bavorska, pozn. prekl.].

Ide o pracovníka polície stredne vysokej funkcie, v tomto článku nazvaného ako Robert Wilmers [1], ktorý musí prevádzať cez hranicu invázne vojská [2] na príkaz zradcov a vrahov národa. Robert Wilmers bol ochotný portálu NJ [National Journal na adrese www.globalfire.tv/nj/ pozn. prekl.] poskytnúť rozhovor, trval však na tom, že rozhovor s ním bude natočený audiotechnickými prostriedkami a uložený na troch bezpečných miestach mimo SRN a u ďalších dvoch kamarátov v Berlíne. Nie je si istý, či prežije túto vojnu, v prípade svojej smrti však chce dať zverejniť zvukové nahrávky pod svojim skutočným menom. Dočasne sme mu museli čestným slovom zaručiť anonymitu, čo je pre nás rovnako samozrejmé ako záväzné.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (9 votes cast)

Dieselové autá v Amerike

Dieselové autá v Amerike

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Manipulačné programy cirkvi

Nechcem sa dotknúť nikoho viery, preto nasledujúci preklad nech nečíta nikto, kto si myslí, že s rímskokatolíckou cirkvou je všetko v poriadku, že kňazi sú služobníci boží a že krst je niečo, čo našim deťom nemusí uškodiť. Ak si myslíte, že neexistuje aura, že neexistuje jemnohmotné telo človeka, že neexistujú zápisy vložené do aury, že kliatba je hovadina, nečítajte nasledujúci preklad. Mohol by zvrátiť svet vašich hodnôt. ďurino, október 2015.

Vedel si, že akt krstu vloží do tvojho duševného poľa kotvu a odtlačí do tvojej duše nezrušiteľnú pečať? Inštitucionalizované náboženstvá a cirkvi rovnako ako iné systémy, ktoré pracujú pomocou manipulácií, takýmito jemnohmotnými zásahmi potlačia individuálny vývoj človeka, udržiavajú ho v strachu pred Božím trestom a vládnu nad ním.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Andrej Kiska a jeho zlomyseľná bezcharakternosť

Kto ešte nepozná R. Vaskyho a jeho sugestívny prejav, tomu odporúčam jeden z jeho posledných počinov (pozri video).

V jednoduchosti je krása a Vasky dokáže zložité veci vysvetliť veľmi jednoducho.

EÚ chystá kontroverzný zákon o tolerancii z dielne žida, ktorý bude trestať nekonformné názory koncentrákmi, aj pre mladistvých. Je určený samozrejme pre Európu, nie pre barbarský Izrael. Tento zákon podľa posledných informácií prijmú čoskoro v Rumunsku, ako v prvej krajine EÚ. Ostatné krajiny budú nasledovať.

Potom už prezentovať iný názor, či už prezentovaný slušne alebo vulgárne, nebude možný.

Znenie zákona pripraveného chazarom pozri tu.

Slovensko veru nemá šťastie na prezidentov, jeden väčší uj-o ako druhý.

Zdroj: http://afinabul.blog.cz/1510/ud

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (6 votes cast)

Merkelová chce už aj amazonských indiánov

image37-440x272

Nemecká kancelárka Angela Merkelová plánuje do konca roka presídliť všetkých približne 40 tisíc amazonských indiánov kmeňa Janomamov do Nemecka a čo najrýchlejšie ich integrovať. Kancelárka to vyhlásila v rámci svojho otváracieho prejavu k „Medzinárodnému dňu pralesa“ v brazílskom meste Rio de Janeiro. Prisťahovalectvo amazonského kmeňa je podľa kancelárky „z humanitárnych dôvodov naliehavo potrebné a nemá alternatívu“. Ako dôsledok tohto opatrenia spolková vláda očakáva „rozšírenie kultúrnej rozmanitosti v Nemecku“.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (8 votes cast)

Bewusst TV: Tribunál ITCCS proti rituálním vraždám dětí elitami

Už starí Židia (Izraeliti) s obľubou hádzali deti do ohňa a obetovali ich tak svojmu bohovi, Molochovi, s cieľom niečo dosiahnuť.

Vyzerá to tak, že táto izraelitská reália – obetovanie detí – pretrváva dodnes, i keď inými spôsobmi. A nitky siahajú až do Vatikánu, centra svetového bohatstva a šírenia ovečkizmu. Spravte si názor.

Pozri tiež článok Súvislosti okolo zatykača na pápeža… na tomto blogu spred dvoch rokov.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)