Cenzúra

Protislovenský denník SME cenzuruje odkazy na tento blog. Je to najmä aj pre tento článok. Na tomto blogu sú informácie, ktoré podľa neho nemáte vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Hlavné správy
Infovojna
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Necenzurované stránky VP
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy
Za slobodnú a spravodlivú spoločnosť


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igor Chaun
Kanál Irena Areni
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Prvopodstata
SputnikNews
Sueneé
Svobodné noviny
wertyzreport

Kniha o chemtrails: všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať

Dávam do pozornosti recenziu na výbornú knihu o chemtrails zo stránok Za slobodnú a spravodlivú spoločnosťElana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth a ponúkam prvú časť recenzie, ostatné si dohľadáte na stránkach autora recenzie nabitých ďalšími informáciami. Ďakujeme!

DSC_0005

Človeku by sa žiadalo dodať: Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Rothschildovci to vzdávajú – Korporácia SŠA bankrotuje – Republika SŠA akceptuje „jednotné určenie ľudstva“

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 20.3.2017

Kabala uctievajúca Satana utrpela minulý týždeň zdrvujúcu porážku na všetkých frontoch, zhoduje sa viacero zdrojov. Najväčšou novinkou je, že americký prezident Donald Trump minulý týždeň oznámil, že kabalou vlastnená Korporácia Spojených štátov, založená v roku 1861, bola nahradená Republikou Spojených štátov amerických, ktorá bola založená v roku 1776. Podrobnejšie informácie nájdete na nasledujúcom odkaze (odkaz).

To je dôvod, prečo sa nenaplnili klebety o tom, že americká vláda prestane 15. marca fungovať, keď dlh dosiahne strop 20 biliónov USD. Dlh patril Korporácii, nie Republike. Nad korporáciou bol vyhlásený konkurz a dlh bol vyhlásený za nulitný a neplatný, súhlasí viacero zdrojov. Preto minulý týždeň minister zahraničných vecí Korporácie Spojených štátov a otrok najväčšieho akcionára tejto korporácie, Davida Rockefellera mladšieho Rex Tillerson zlyhal vo svojom pokuse získať v Ázii finančné prostriedky, uvádzajú zdroje z ázijských tajných spolkov.

Zdroje z japonskej cisárskej rodiny tvrdia, že Henry Kissinger, vymáhač výpalného rodiny Rockefellerovej, sa u nej ukázal spolu s Rexom Tillersonom a obaja sa neúspešne vyhrážali cisárskej rodine, aby v hotovosti preplatila sfalšované dlhopisy Svetovej banky na viac ako 4 京 (kei) jenov (40 biliónov dolárov), aby mohli udržať chod Korporácie USA a dosadiť svojho lokaja Ichiro Ozawu za predsedu vlády Japonska. Ozawa je v japonských vládnych kruhoch opovrhovanou osobou a nebude môcť byť v blízkosti úradu predsedu vlády, takže žiadosť bola zamietnutá, hovoria zdroje z Japonského pravého krídla.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Zahraničné hovädá nás zasa práškujú

chemtrails bratislava

Lietadlá spojencov (rozumej lietadlá v službách SŠA) a dopravné lietadlá s automatickými práškovacími systémami spolupracujúce so satelitmi NASA nás vytrvalo práškujú.

Žiadna oblačnosť, ktorú vidíte na oblohe, nie je prirodzená. Sú to všetko látky rozprášené lietadlami, v rôznych štádiách rozptylu, klesajúce pomaly na povrch zeme.

Dlhoročným rozprašovaním svinstiev utešene narastajú počty neurologických ochorení.

Jedna z mnohých snímok nad Bratislavou, 21.3.2017 cca o 13. hodine. Keby niet toho svinstva, máme utešenú sýtomodrú oblohu.

Prečo to robia? Lebo môžu, dovolíme im to.

Pozri tiež: http://www.auria.sk/blog/zahranicne-hovada-nas-opat-praskuju

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

STOPOVÉ MNOŽSTVÁ – Ortuť vo vakcínach

Napriek tvrdeniu, že ortuť z vakcín odstránili, stále sa nachádza vo vakcínach vo vysokotoxickom množstve pre malé deti.

Tento excelentný film, ktorý by som mohol označiť ako voľné pokračovanie filmu VAXXED vám okrem iného ukáže, ako sa nehanebným spôsobom falšujú štúdie, ktoré mali zhodnotiť, čo spôsobuje autizmus.

Ďakujeme za titulky!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Slobodomurári z celého sveta sa stretnú v Tokiu s cieľom voľby nového vodcu a svitá na zlaté časy

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 13.3.2017

Slobodomurári z celého sveta sa tento a budúci týždeň stretnú v Tokiu s cieľom zvoliť veľmajstra nového sveta, uvádza japonské vojenské spravodajstvo. Stretnutie začne tento týždeň v podzemnom komplexe slobodomurárov blízkosti Tokijskej veže a bude zakončené konečnou voľbou vodcu v hoteli Sanno 25. marca, uvádzajú zdroje. Stretnutie sa koná preto, lebo dlhodobý cieľ slobodomurárov, vytvorenie benevolentnej svetovlády, je blízko dokončenia, pokračujú zdroje.

Z viacerých zdrojov prichádzajú informácie o akejsi akcii plánovanej na 15. marca, čo je dátum marcových íd. Je to deň, kedy bol zavraždený Július Cézar. Je to tiež deň, kedy americká vláda dosiahne svoj dlhový strop. Ázijské Tajné spoločnosti za seba miesto pripisujú veľkú dôležitosť 19. marcu, v deň, kedy zomrel posledný cisár [dynastie] Ming (zhodou okolností deň narodenia autora tejto správy). Nie je presne jasné, čo sa stane, ale v poslednej polovici marca bude určite vidno mnoho zmien na svete, tvrdia viaceré zdroje.

Na celom svete vládne tiež mimoriadne vysoké napätie, ako dôsledok súperenia rôznych mocenských centier o pozíciu v nadchádzajúcej svetovej federácii, zhodujú sa rôzne zdroje.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Zúfalý protiútok satanskej mafie zlyháva na všetkých frontoch, zatiaľ čo oslobodenie ľudstva sa blíži

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 6.3.2017

Sme svedkami zúfalých pokusov chazarskej mafie uctievajúcej Satana, ktorá sa na celom svete pokúša zvrátiť nedávne porážky a zostať pri moci. Tieto snahy však zlyhávajú na všetkých frontoch a stále viac a viac prominentných satanistov mizne.

Najdivokejšie bitky zúria vo Washingtone, kde satanisti pretláčajú rozprávku „to spravili Rusi!“ s cieľom odstrániť generálneho prokurátora Jeffa Sessionsa a zabrániť zatýkaniu politikov, zabíjajúcich detí. Zdroje z Pentagonu potvrdili, že odkedy Donald Trump nastúpil do úradu ako prezident Spojených štátov amerických, bolo zatknutých viac ako 1 500 pedofilov, a že veľká porota pripravuje žaloby na celý rad členov establišmentu z Washingtonu DC a New Yorku.

Ďalším znamením, že veci sa skutočne začali meniť je, sú právne kroky, ktoré boli teraz začaté proti súkromným väzenským táborom otrokov, prevádzkovaným v Spojených štátoch (odkaz).

Protiútok zo strany satanistov v SŠA je riadený Rothschildovcami a mafiou Bush/Clinton, ktorí nasadili proti Trumpovmu režimu svoje najvyššie úradnícke esá ako sú bývalý prezident Barack Obama a šéf Amazonu Jeff Bezos.

Minulý týždeň Obama oznámil, že zriadil centrálu proti Trumpovi s poradkyňou Valerie Jarrettovou vzdialenej iba dve míle od Bieleho domu. Na tento krok reagoval Trump správou na Twitteri, v ktorej obviňuje „zlého alebo chorého chlápka“ Obamu, že ho nezákonne odpočúval. Naša rada pre otroka klanu Obamu je, aby neriskoval svoj život a slobodu v prospech svojich Rothschildovských otrokárov.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (7 votes cast)

Bitka za oslobodenie ľudstva sa zostruje, v SŠA, Japonsku, Izraeli, Kórei a inde

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27.2.2017

Demontáž kabaly na celom svete sa zrýchľuje zatýkaním, atentátmi, informačnou vojnou, finančnou vojnou ako aj ezoterickými spôsobmi boja, uvádzajú početné zdroje.

Antarktída

Okrem toho došlo k vzplanutiu aktivít v Antarktíde. Vysokopostavení generáli SŠA a Ruska, Joseph Dunford a Valerij Gerasimov, sa stretli 16. februára a „zahájili americko-ruský výpad smerom k Antarktíde, potom ako kabala odpálila jadrovú zbraň“, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Táto zbraň je očividne zdrojom rádioaktívneho žiarenia, ktoré bolo zistené v rôznych častiach atmosféry, a to bude mať za následok vážnu odpoveď, tvrdia ďalšie zdroje z Pentagonu.

Existujú aj správy o tom, že z Antarktídy boli evakuovaní všetci civilní pracovníci, a že tam prichádzajú veľké jednotky špeciálnych zásahových jednotiek, vybavené najmodernejšími skalárnymi a inými zbraňovými technológiami (odkaz).

Zdroje z Pentagonu hovoria tiež o „hlbokom zemetrasení v Bolívii, ktoré by mohlo byť správou pre klan Bushovcov v Paraguaji a ich drogových bossov v Peru a Bolívii.“

Japonsko

Veľký pohyb nastal aj v Japonsku a Kórei v súvislosti s cirkvou zjednotenia, spojenou s odnožou Bushovcov/nacistov, ktorá vlastní ranč hraničiaci s rančom Bushovcov v Paraguaji.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Krutá realita očkovania

Predstavitelia farmaceutického priemyslu a lekári nam radi tvrdia, že moderné vakcíny sú dobre znášanlivé, a ich nežiaduce vedľajšie účinky sú pozorované iba v zriedkavých prípadoch.

Nie je to pravda.

Počet detí poškodených očkovaním exploduje do závratných výšok.

Pridáte tie svoje?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Na záchranu ľudstva by mohlo stačiť pozatýkať niekoľko málo ľudí

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 20.2.2017

Boj proti chazarskej mafii naberá na intenzite a približuje sa k bodu, kedy by zatknutie iba niekoľko desiatok vedúcich lídrov skupín mohlo stačiť na oslobodenie ľudstva od tejto pohromy uctievajúcej Satana.

Roky forenzného výskumu a svedectvá zdrojov z rôznych spravodajských agentúr v Rusku, Japonsku, Číne, SŠA, Anglicku, Francúzsku atď. sa teraz zamerali na kľúčových vodcov chazarskej mafie, ktorých treba zatknúť alebo popraviť.

Pred odhalením ich mien však treba v prvom rade jednoznačne určiť celkový cieľ. Je to istá časť takzvaného židovského obyvateľstva, ktorá je opísaná v Knihe Rút v Starom zákone či v Tóre.

Sú to ľudia, ktorí uctievajú Satana (Baala, Molocha atď.) a praktizujú ľudské obete a kanibalizmus. Majú tisíce rokov skúseností v infiltrácii spoločností a preberaní skrytej kontroly na najvyšších úrovniach moci prostredníctvom vrážd, vydierania, podplácania a propagandy. Nočná mora ich vlády je konečne u konca.

Nedajte sa však pomýliť, títo ľudia sú veľmi nebezpeční, inteligentní a teraz doslova bojujú o život. Pretože vedia, že keď Američania zistia, že títo kriminálnici mučili a zabíjali ich deti v priemyselnom rozsahu, ľudia budú požadovať spravodlivosť. To je dôvod, prečo je boj, ktorý sa odohráva vo vnútri mocenskej štruktúry vo Washington DC, teraz tak zákerný.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

SŠA aj Čína sú zaneprázdnené vnútornými bojmi o moc, svet musí preto počkať

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 13.2.2017

V Spojených štátoch a Číne sa v týchto dňoch odohrávajú intenzívne boje o moc, čo znamená, že veľké nové iniciatívy v prospech planéty ako celku budú musieť počkať, až sa v oboch krajinách prach usadí, potvrdzujú čínske a americké zdroje.

Boj v Spojených štátoch sa odohráva, vyjadrené zjednodušene, medzi hlbokou štátnou frakciou za Trumpom a zvyškami hlbokého štátneho aparátu Bush/Clinton. V Číne proti sebe nastúpili tri dôležité frakcie, ako súčasť komplikovaného boja o moc, výsledkom ktorého bude nová, spoločne zostavená ústredná vláda, pravdepodobne niekedy koncom marca.

Hneď ako sa tieto boje o moc skončia, môžeme očakávať skutočný začiatok zásadnejších reforiem centrálnych rezervných bánk, OSN, MMF, EÚ atď.

Začnime bojom o moc v SŠA, ktorého intenzita sa zvýšila potom, ako bol Jeff Sessions oficiálne vymenovaný za ministra spravodlivosti (Attorney General). Bezprostredne po svojom vymenovaní vydal Trump nariadenie, ktorým „vracia pozornosť energie a zdrojov federálnej vlády na rozbitie nadnárodných zločineckých organizácií, ako sú drogové kartely.“ Istý úradník Pentagonu to opísal takto: „Trump vyhlásil vojnu Bushovcom a mexickým drogovým kartelom.“

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)