Cenzúra

Protislovenský denník SME pod vedením ega akéhosi Kostolného údajne cenzuruje odkazy na tento blog. Je to pravdepodobne aj pre tento článok. Na tomto blogu sú aj informácie, ktoré jednoducho NEMÁTE vedieť :-).

Sympatické linky

Kto raz prekukne informačný mor, ktorým sme zavalení, a zistí, ako tento systém pracuje, veľmi rýchlo sa začne orientovať Kto to zatiaľ nedokáže, tomu ponúkam nasledujúce linky. Zoznam nie je vyčerpávajúci, ani zoradený podľa dôležitosti. Je to však dobrý odrazový mostík, ak chcete vedieť, čo sa okolo vás skutočne deje.

Bádateľ
Beo
Háčky a udice
Knihy, ktoré vám otvoria oči
Nadhľad dáva slobodu
Riziká v očkovaní
Rodná cesta
Sloboda v očkovaní
Slobodné médiá
Slobodný vysielač
Slovansko-árijské védy


České zdroje:
ac24
AEnews
Czech free press
Filmy, ktoré vám otvoria oči
freeglobe
Kanál Igora Chauna
Kanál Zdravá planeta
Leva-net
NWO Opposition
Orgo-Net
Sueneé
vlastní hlavou
wertyzreport

Odkazy

Dr. Dietrich Klinghardt: Environmentálne vplyvy a detoxikácia

Vzhľadom na to, že zdravotnícke autority ignorujú štúdie o škodlivosti očkovania, prášenie atmosféry hliníkom, alternatívne spôsoby liečby a plne sa sústredili na dláždenie cesty farmaceutickým koncernom a už nepotrebujú medicínske ale najmä právne a podnikateľské znalosti, ako napríklad barbie na poste súčasnej slovenskej ministerky zdravotníctva, ľudia sa musia informovať sami.

Tým, ktorí tak robia, ponúkam prednášku uznávaného nemeckého lekára pôsobiaceho aj v USA, ktorá “vystrelí mozog” nielen laickým záujemcom o prevenciu moderných chorôb, ale aj nejednému “ortodoxnému” absolventovi medicíny.

Počas prednášky si viac razy vyslúžil potlesk auditória. Ja azda najviac oceňujem potlesk v čase približne od 46:50. Je to človiečik, ktorý je nezávislý, má gule, pomáha iným a vie nazvať veci správnym menom.

Na mnohé z oslovených tém nájdete ďalšie, staršie filmy aj na tomto portáli. Spravte si názor.

Slovenské titulky pre vás pripravil ďurino, október 2014

Ak vás prednáška zaujala, podnietila a obohatila, podporte prosím ďalšie preklady príspevkom, ktorý vás nezaťaží. Ďakujem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (5 votes cast)

Americký vedec už v roku 2006 žiadal vyhubiť ľudstvo ebolou

Vyšlo v News Weekly, 15. apríla 2006

Ocenený texaský vedec si vyslúžil búrlivé ovácie potom, ako obhajoval vyhladenie 90 percent obyvateľov Zeme pomocou vírusu ebola, šíriaceho sa vzduchom.

ebola

Začiatkom marca evolučný ekológ na Texaskej univerzite, potom ako bol vyhlásený za Vynikajúceho texaského vedca roka 2006, mal Dr. Eric R. Pianka prejav na 109. zasadnutí Texaskej akadémie vied na Lamar University v Beaumonte, v americkom štáte Texas.

Na prejave Pianku bol prítomný aj Forrest M. Mim III, autor článkov o populárnej vede a redaktor dvojtýždenníka The Citizen Scientist. Píše:

„Minútu pred tým ako Pianka začal rečniť, sa stalo niečo zvláštne. Predstaviteľ Akadémie pristúpil ku kameramanovi v prednej časti hľadiska a krátko sa s ním rozprával. Kameraman ukázal mrzutú tvár, namieril objektív veľkej kamery ku stropu a pomaly odchádzal.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Podvod menom Ebola II

Viac ako iba podozrivé: Pentagon vyvíja „vakcínu proti ebole“ spoločne s Monsantom

Panika šírená v súvislosti s ebolou – cielene rozdúchavaná kriminálne nezodpovednou Dr. Margaret Chanovou, v časoch takzvanej prasacej chrípky smutne známou riaditeľkou Svetovej zdravotníckej organizácie WHO v Ženeve, a kriminálne nezodpovednými zástupcami štátneho CDC, teda Strediska na kontrolu a prevenciu chorôb v USA – je zo dňa na deň absurdnejšia a škodlivejšia.

ebola

Nestačí, že WHO ako „príznaky eboly“ uvádza symptómy normálnej chrípky alebo dokonca ťažkého prechladnutia. Nestačí ani to, že jediný uznávaný „spoľahlivý laboratórny test“ pre ebolu, PCR test (angl. Polymerase chain reaction, teda polymerázová reťazová reakcia, test vyvinutý na úplne iný účel), jeho autor, nositeľ Nobelovej ceny Dr. Kary Mullis, vyhlásil za úplne bezcenný na dokázanie vírusov eboly v organizme. V jednom rozhovore Mullis vyhlásil: „Kvantitatívna polymerázová reťazová reakcia je rozpor sám o sebe.“ PCR slúži na kvalitatívny dôkaz látok, svojim princípom je však na odhadnutie množstiev nevhodný. Test môže objaviť genetické sekvencie vírusov, nie však vírusy samotné.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (10 votes cast)

Arigato, Masaru

Odišiel posol vody Dr. Masaru Emoto

Po dlhšej chorobe zomrel vo veku 71 rokov Dr. Masaru Emoto, autor a bádateľ vody známy a uznávaný na celom svete. Jeho prínosom pre ľudstvo nie je nič menšie ako poznanie, že voda má pamäť a nesie v sebe istý druh vedomia. Odkedy ochorel v Šanghaji a stiahol sa z verejného života, dostával lásku, útechu a vďačnosť od priateľov a priaznivcov z celého sveta. V jeho poslednej hodine ho sprevádzala jeho manželka. Jeho posledné slovo bolo „arigato“ (japonsky ďakujem).

„Voda je zrkadlo, ktoré má schopnosť ukázať nám, čo nedokážeme vidieť. Je to plán pre našu realitu, ktorú možno zmeniť jedinou, pozitívnou myšlienkou. Všetko čo na to treba, je viera, ak si pre ňu otvorený.” Dr. Masaru Emoto

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

SOHO 13.-14. októbra 2014

Ľudkovia, viete mi niekto ako neastronómovi vysvetliť ten šikmý lúč v krúžku? Ide o zábery zo SOHO. Nehľadám žiadnu konšpiráciu ani senzáciu, iba neviem, čo to je. Vďaka.

soho_13.10.2014

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Podvod menom ebola I

Ľudia v západnom svete potrebujú vedieť, čo sa deje tu v západnej Afrike. Klamú vám! „Ebola“ ako vírus neexistuje a žiadne „šírenie“ tu nie je. Túto chorobu doniesol do štyroch konkrétnych krajín Červený kríž pre štyri špecifické dôvody a choroba sa obmedzuje na tých, ktorí dostávajú lieky a injekcie od Červeného kríža. Preto Libérijčania a Nigérijčania začali vyháňať pracovníkov Červeného kríža zo svojej krajiny a v správach šíria pravdu.

ebola

Väčšine ľudí príde na um „vyľudňovanie“, o čo západ v súvislosti s Afrikou bezpochyby usiluje. Uisťujem vás však, že Afriku nemožno vyľudniť tým, že zabijú 160 ľudí denne, keď sa denne rodia tisíce detí. Takže skutočné dôvody sú omnoho reálnejšie:

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (111 votes cast)

Buddhistická reklama na životné poistenie

Aj reklama môže zahriať u srdca… Peniaze alebo emócie, život, priateľstvo? V Thajsku majú jasno, aspoň v tejto reklame na životné poistenie… :-)

Zdroj

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Uzemnenie - spojenie s Gaiou

Fascinujúci film o fenoméne spojenia s Gaiou.

Uzemnite sa!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (3 votes cast)

Prečo Kuba posiela do Afriky na boj s ebolou lekárov a psychopatická americká vláda vojakov?

Zdá sa, že nositeľ Nobelovej ceny mieru Barack Obama je odhodlaný vstúpiť do histórie ako prezident USA, ktorý viedol jednu z najagresívnejších sérií vojen vlády sediacej vo Washingtone. George Bush a Dick Cheney sú pri ňom iba amatéri.

Atrament na listine o udelení Nobelovej ceny ešte nestihol nevyschnúť a už Obama vyhlásil úmysel vyslať do zničeného Afganistanu ďalších 30 000 amerických vojakov. Nasledovala vojna proti vodcovi Líbye, al-Kaddáfímu, a iba o niečo neskôr vojna, ktorou sa Obama pokúsil zvrhnúť Bašára al-Asada v Sýrii. Ďalšia na rade bola Obamova »vojna za demokraciu na Ukrajine«, lepšie povedané to bol pokus vyprovokovať Rusko k novej konfrontácii s NATO tým, že podporoval krvilačnú hordu ukrajinských oligarchov, zločincov a priamych neonacistov v Kyjeve. V júli tohto roku Obamova administratíva vyvinula na prezidenta tlak, aby sa druhý raz pokúsil zbombardovať Sýriu späť do doby kamennej, pod zámienkou boja proti ISIS, sekte sunitských džihádistických magorov, o ktorej sa povráva, že je spoločným dielom americkej CIA a izraelskej tajnej služby.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (10 votes cast)

V USA a Kanade sa šíri záhadný vírus, obeťou sú najmä očkované deti

Vírus EV-D68 spôsobuje ťažké ochorenia dýchacích ciest. Útočí tvrdo a rýchlo a rozšíril sa v štátoch Colorado, Missouri, Utah, Kansas, Illinois, Ohio a v štyroch ďalších štátoch na strednom západe USA. Medzičasom boli hlásené potvrdené prípady aj z kanadských provincií Alberta, Britská Kolumbia a Ontario. Vakcína proti vírusu neexistuje, no paradoxne majú infikovaní jednu vec spoločnú … všetci boli očkovaní.

Symptómy sa môžu podobať na vírus chrípky, choroba však môže nadobudnúť oveľa ťažší priebeh. Dr. Mary Anne Jacksonová, riaditeľka nemocnice pre infekčné choroby, v televíznej stanici CNN vyjadrila svoje obavy. »Je to horšie, pretože mnoho detí v kritickom stave je potrebné ošetrovať na oddeleniach intenzívnej medicíny. Myslím si, že je to bezpríkladné. Som detskou lekárkou už 30 rokov a niečo také som ešte nezažila.«

Enterovírus D68 (EV-D68) infikoval v USA viac ako 150 detí a nedávno sa rozšíril do Kanady, kde bolo z troch provincií hlásených 18 potvrdených prípadov. Doteraz nikto na vírus neumrel, desiatky detí však bolo potrebné ošetrovať na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Prečítať celý článok… »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (16 votes cast)